Uskumatu Hulk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Uskumatu Hulk

PostitusPostitas Kaido » 02. Juuni 2008, 13:13

Uskumatu Hulk
The Incredible Hulk

Teadlane Bruce Banner (Edward Norton) otsib ravimit gammakiirituse vastu, mille tõttu muutub ta ärrituse korral raevunud roheliseks koletiseks Hulkiks. Olles jooksus sõjaväe eest, jõuab Banner peaegi ravile väga lähedale. Siis aga tuleb mehel võtta vastu raske otsus: kas tegeleda vaikselt edasi teadusetööga või päästa maailm uue ja Hulkist võimsamagi koletise käest, vallandades eneses peituv kontrollimatu Hulk?

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 02. Juuni 2008, 16:21

Ma kardan, et sellest tuleb vaevu midagi erilisemat kui Ang Lee "Hulkist". Edward Norton / Tim Roth paistavad lahedad tho.

Arvutigraafika tundub traileri järgi kaunis nigel. :/
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 02. Juuni 2008, 16:55

Uskumatu julk siis? Loodan siiralt, et tuleb Ang Lee omast parem.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas silx » 03. Juuni 2008, 13:33

olen kindel et see tuleb sellest teisest hulkist parem see eelmine oli ju paras ****!Aga loodan et Edward Norton sobib sinna rolli ja sellest tuleb hea film.Igatahes üks oodatumaid filme see aasta :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Juuni 2008, 14:30

Mul on selle filmi suhtes kõrged ootused. Kui juba peaosas on Edward Norton, kes on üks lemmik meesnäitlejatest, siis ei tohiks film väga halb tulla. Vähemalt selles olen kindel, et see film tuleb parem, kui Ang Lee käkk.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 03. Juuni 2008, 19:19

Pealkiri peaks olema Imeline Hulk
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas silx » 03. Juuni 2008, 19:59

Kui see on eesti keeles Uskumatu Hulk peaks see ju inglis keeles olema The Unbelievable Hulk :D
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Goblin » 11. Juuni 2008, 15:29

Tavaline asi, et ei tõlgita otsest tähendust, samamoodi on need vanad Hulki filmid jooksnud eesti kanalitel "Hämmastav Hulk" nime all.
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas eerik » 11. Juuni 2008, 15:33

silx kirjutas:Kui see on eesti keeles Uskumatu Hulk peaks see ju inglis keeles olema The Unbelievable Hulk :D

http://aare.pri.ee/dictionary.html?quer ... le&lang=en

Smartass.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 11. Juuni 2008, 18:04

Muuseas, filmi Blu-ray reliisile võib oodata kuni 70 minutit (!!!) väljalõigatud lisamaterjali! Küllap tuleb ka 2-plaadiline DVD versioon rohke lisamaterjaliga.
http://www.ropeofsilicon.com/article/70 ... _ray_bonus
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 13. Juuni 2008, 02:03

Esmaspäev on plaanis ära vaadata. Vaataks juba pühapäeval, aga Järvakandist naastes olen ma tõenäoliselt liiga pohmas ja väsind, et kinno minna. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tharts » 15. Juuni 2008, 22:31

Film oli suht kesine, vb lootsin liht enamat, jama pidin jälle suht pettuma...lõpp oli aint lahe, siis kui "ironman" tuli...tahaks juba teada kuidas need kaks asja enda vahel seotud on...jään ootama :pööritus:
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas hau » 16. Juuni 2008, 00:04

Mulle meeldis. Norton oli hea, nagu ka Downey, aga oma karakteri siseselt, mitte lihtsalt cool. Tim Roth oli baaad assss. Hulk ja Abomination olid kaks suurt ja VIHAST tüüpi ning kõik 3 suurt action-stseeni olid tiptop. Heli oli vali ja efektid kõvad. Hulk vihma käes ja lõpu kakluses oli päris top-notch. The Leader sätiti ka sequeliks üles. Tony Stark tõi naeratuse näole. Avengers tuleb kõva.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 18. Juuni 2008, 03:20

Ootasin tasemel meelelahutust ja seda ma ka sain. Ang Lee versioonist märgatavalt huvitavam ja hulgi põnevam. Filmi on õnnistatud tõeliselt hea näitlejate ansambliga, kuid see ei tähenda, et Eric Bana, Jennifer Connelly, Sam Elliott ja Nick Nolte sitad näitlejad oleksid. Siin versioonis on lihtsalt keskendatud õigetele teguritele, mis teevad temast nauditava filmi. Kuna vaataja on Hulk'i tegelase ja tema sünniga tunduvalt rohkem kursis tänu Ang Lee filmile, siis ei olnud vaja sel korral raisata aega nö "ebahuvitavale", vaid keskenduda konkreetselt sellele, mis teeb Hulkist Hulk'i. Tagaajamine ja räige laamendamine.

Filmi alguses on siiski kohustuslik, kuid lühike eelloo tutvustus, et mitte neid inimesi liialt segadusse ajada, kes tegelasega üldse kursis pole. Incredible Hulk pole siiski otsast lõpuni räige möllamine, nagu nt. viimane Rambo. Olulised tegelased on siin Betty Ross, Banneri kallim; Samuel Sterns, Banneri "chati sõber" ja antikangelaste rolli täidavad siin nii General Ross kui ka Emil Blonsky/Abomination. Kindlasti pakub ta mitmekülgsemat elamust, kui John Rambo. Kuid Incredible Hulk'i tuleks siinkohal võrrelda siiski Iron Man'iga.

Isiklikult oli Iron Man minu jaoks liialt banaalne ja ebaühtlane film, kuid sellele vaatamata oli peategelane huvitav ja väga hästi kehastatud. Downey oli peamine põhjus, milleks see film üleüldse toimis. Incredible Hulk, aga voolab ilusti ning ilma suurema vaevata. Ei teki ühtki igavuse hetke, kuigi Liv Tyler ei paista endast päris kõige andvat, filmi dramaatilistes stseenides. Siinkohal pean mainima, et Jennifer Connely sobis Betty Ross'i rolli märksa paremini. Ja vaatamata sellele, et lugu keerleb ümber rohelise vihase mehemölaka, ei tundu ta kunagi banaalsena, sest kõik on täpselt nii nagu olema peab.

Näitlejatetööd on heal tasemel, kuid väikese pettumuse valmistab siin ainukesena Liv Tyler. Eks ta alati üks balansseerimiskunst ole, sest esimeses filmis oli lihtsalt rohkem rõhutatud Bruce Banneri-Betty Rossi suhtele. Siin oli aga suund pööratud põnevusele ja sellest tingituna ei saanud Tyler võimalust särada. Tim Roth sobib siia filmi ideaalselt ja moodustab koos William Hurt'i tegelasega võimsa vastasleeri. Iron Man'i puhul jäi selle osakonna potentsiaal realiseerimata. Siin on Hulk'il võrdne vastane ja ohutunne annab filmi teises pooles tunda.

Edward Norton on suur lemmik ja seega oli teda huvitavam jälgida kui Eric Bana't samas rollis. Head tööd teeb ka Tim Blake Nelson tüüpteadlasena ja tema on ka üks nendest, keda me võimalikus järjes näha võime. Kas osa Avengerist või eraldi järjes, seda näitab aeg. Kui aga järg tuleb, siis oleks hea näha taas Norton'it, mitte kedagi kolmandat. Tony Stark oli meeldiv üllatus ja vajalik promo Avengeri filmiks, kuigi ma ei tea veel, mis ma sellest mõttest üldse arvan, et kõik koomiksikangelased ühte filmi topitakse. Ühelt poolt on ta nõme promo, aga teiselt poolt mõnus üllatus ja lahedaks "liimiks" erinevate Marveli filmide vahel. Ja seda siis eeldades, et Avengeri film ka hea tuleb, muidu oleks ju tühi töö.

Filmimuusika ei paista, aga kahjuks millegagi silma. Ühtteist siin ja seal oli, aga heliriba te enam ei mäleta pärast, kui kinosaalist lahkute. Elizabeth: The Golden Age tuli Craig Armstrong'il nt. tunduvalt paremini välja. CGI oli aga filmi üks tugevamaid külgi ja pakkus tõelist silmailu alates mõlema tegelase (Hulk, Abomination) transformatsioonist enda alter egoks, kuni siis nende fantastiliste lahinguteni, millest viimane oli tõeliselt muljetavaldav. Koletiste värvivalik oli õige ja loomulikult ka nende üldine väljanägemine. Hulk oli Ang Lee filmis liiga hele ning ka pisut paksu- ja suurevõitu. Louis Leterrier sai oma tööga õnnestunult hakkama, vaatamata sellele, et see on tal alles kolmas film. Zak Penn, oma kogemustepagasiga koomiksifilmide vallas, ei teinud kindlasti mitte filmile liiga. Ja filmi kirjutamisel oli oma osa ka Edward Norton'il, kuigi piiratud koguses.

Jään ootama DVD versiooni, sest nagu rezpekt juba mainis, jäeti kino variandist päris palju materjali välja. The Dark Knight paneb aga suure tõenäosusega nii Iron Man'ile kui ka Incredible Hulki'le ära. 25. juuli pole enam kuigi kaugel. :)

The Incredible Hulk
7.5/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Juuni 2008, 22:09

Ootused filmi suhtes olid kõrged ja pärast vaatamist ei olnud üldse pettumuse tunnet. Minu silmis on tegu palju parema filmiga, kui A. Lee versiooniga. Filmis oli täpselt just seda, mida ma ootasin - korralikult madinat (mõned kohad olid väga vapustavad, et olin istmele naelutatud) ja parajal määral rahulikke momente. Näitlejatööd olid väga head, eriti Edward Nortonil. Nuriseks ainult Liv Tyler'i pärast. Minu silmis on ta küll andekas näitleja, aga ta ei sobinud mitte kuidagi Betty't mängima. Selles kohas nõustun Hülssiga, et Jennifer Connely sobib paremini.
Tim Roth oli üsna hea pahalasena ja see Abomination lõpus oli meeletult võimas ja pakkus Hulk'ile meeletult konkurentsi.
Tony Starki moment lõpus oli üsna muhe, üks parimaid filmi kohti.

8/10

Kusjuures, üsna huvitav, et on mõned inimesed, kes peavad Ang Lee versiooni sellest filmist paremaks. Ja alguses, kui see intro käis, siis ühest kohast ma nägin nime Nick Fury. 8) Intro koos muusikaga oli ülikõva.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 124 külalist

cron