Aeg on käes...

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Aeg on käes...

PostitusPostitas Kaido » 27. Mai 2008, 15:30

Aeg on käes...
The Happening

M. Night Shyamalan uus film räägib noorest pereisast Elliot Moore`st (Mark Wahlberg), kelle eesmärgiks on enda perekond päästa hävingu keskelt, mis maailma tabanud on. Katastroofi tegelik pale ja mõõtmed tulevad välja filmi kestel.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ristop » 11. Juuni 2008, 21:29

seda tahaks ikka väga näha.
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 12. Juuni 2008, 00:11

P¨nev tuleb ta raudselt...Ma panin ka selle filmi treileri orkuti videotesse ja selle eest saan ma, kui Tallinna j¨uan, åhe tasuta pileti ja mingit nænni. suht lahe...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas kbong » 12. Juuni 2008, 12:51

Forza kirjutas:P¨nev tuleb ta raudselt...Ma panin ka selle filmi treileri orkuti videotesse ja selle eest saan ma, kui Tallinna j¨uan, åhe tasuta pileti ja mingit nænni. suht lahe...


Mäh? Tänapäeval otsitakse siis selliste nippidega kinopublikut?
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 12. Juuni 2008, 13:40

Väga paljud meediakanalid on seda filmi kõvasti promonud. Raadio 2 loosis terve nädal igapäev mitu kaheinimese pääset seansile, mis toimub täna õhtul. Playboy'ga oli kampaania, et 100 esimest, kes saadavad teatud aadressile e-maili enda andmetega saavad samale seansile kaheinimese pääsmed. Täna õhtul on igatahes CC Plazas saal inimesi täis. Halbade filmidega tavaliselt ongi nii.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 13. Juuni 2008, 00:29

T¨esti arvad, et tuleb halb - nojah, maitse asi tegelt...

Sessuhtes, et konseptsioon on ju vægagi huvitav...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 13. Juuni 2008, 09:49

Pole ise näinud ja ei oska öelda, kas ja kui halb film minu jaoks võiks olla. Samas USA filmikriitikute ja eile õhtul Plazas käinute arvustused on peaaegu kõik negatiivsed olnud.
Näiteks: http://vihmaline.blogspot.com/2008/06/f ... ening.html

"Kuuenda meele" või "Purunematu" tasemega filmi pole mõtet Shyamalanilt enam oodata.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 13. Juuni 2008, 09:52

mkmk...
alati ei usuks kriitikute arvamust - mõnikord mõnitavad päris häid filme ... :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Lowra » 13. Juuni 2008, 22:11

Minuarvatest oli väga huvitav, selline õõvastav natuke.. lõpp on mõnus :)
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 14. Juuni 2008, 01:47

The Happening (2008) ehk meil "Aeg on käes..." on M. Night Shyamalan (Sixth Sense, Signs) uus thriller. Happening pühib kindlalt Lady in the Water (2006) halva meki, kuid tema parimaks seda õuduslugu pidada ei saa. Esmalt ütlen seda, et õnneks hoidsin end spoileritest eemale ja enda mäletamist mööda ei vaadanud isegi kordagi treilerit. Poster pani aga mõtte tööle, et mis siis juhtuma hakkab.

Juhtub see, et inimesed hakkavad ükspäev imelikult käituma ja suisa enesetappe sooritama. Inimesed on ilmselgelt paanikas, sest ei teata täpselt, mis sellist käitumist põhjustab. Mark Wahlberg mängib füüsika õpetajat, kes oma naisega (Zooey Deschanel) püüavad selle suure segaduse sees elus püsida. Nendega koos on Wahlbergi kolleeg (John Leguizamo) ja tema tütar.

Ma ei ütle, mis seda jama põhjustab, aga vastus on meie reaalse eluga seotud ja igati päevakorraline teema. Tegelased pruugivad palju väljendit terroristid, kuid see on tõest üpris kaugel. Shyamalan on teinud huvitava filmi ühest küljest. Kuni praktiliselt lõpuni ei öelda põhjust, mis paneb kaasa mõtlema. Teiseks on surmad väga ootamatud. Shyamalan oskab vaatajaga oskuslikult mängida. Hoiatan ette, et passige peale ühele vanamutile. See mutt võttis junni jahedaks (ehmatav muusika oli ka abiks). Film on tervenisti pingeline. Küll aga jääb tulemata tuttavlik Shyamalan lõputwist ehk lõpplahendus on pettumus. Mitte halb, aga mitte ka rahuldust pakkuv.

Happening pole asjata R-reiting. Ohtralt verd pritsimas küll ei näe, aga inimesed surevad jõhkralt ja ootamatult. Ja see osa mulle meeldis. Nende kohtadega poldud ka liiale mindud, et on täpselt parajalt. Miinusteks on nii kahju kui see ka pole peaosalised. Zooey on ilus, aga ta ei oska näidelda. Siin filmis ta tegelikult kõige hullem polegi, sest see roll on veidi temalik, aga ta teeb selle ikkagi liiga naljakaks vms, mis ei sobi eriti. Kahjuks ka Wahlberg ei näita siin oma parimat külge. Peale selle tema teadurist õpetaja rolli ei kasutatud üldse ära. Ainult ühes kohas pakkus ta oma idee välja, mis võiks asja põhjustada. Oleksin oodanud rohkem tegutsemist tema poolt, aga ta oli sama juhm nagu iga teine tegelane.

Ma võrdleksin filmi Signs'ga. On üks pere, kes satub ennenägematusse situatsiooni. On samuti mõned naerukohad nagu Signs's. Ennekõike on Happening huvitav thriller, mis on üpris omalaadne, aga pole päris lõpuni läbi mõeldud. Vaadata tasub.
7/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuni 2008, 17:06

Ma ei saa aru, miks nii paljud The Village'i kallal vinguvad, see ei olnud ta parim loomulikult, aga tæiesti vaadatav ja p¨nev ju, Mærkidega samamoodi...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Juuni 2008, 22:48

Väga muljetavaldav film.
Ise näinud pole, aga ta võib päris hea olla *läheb muljeid lugema*.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Kidd » 03. August 2008, 14:42

Forza kirjutas:Ma ei saa aru, miks nii paljud The Village'i kallal vinguvad, see ei olnud ta parim loomulikult, aga tæiesti vaadatav ja p¨nev ju, Mærkidega samamoodi...


Mulle meeldis "The Village" M. Nighti töödest kõige rohkem. "The Happening" oli küll suur pettumus.... jah, pinget oli küll algusest peale, teostusele ei saa ka midagi ette heita, aga lõpplahendus... lahendust nagu polnudki ega ka vastuseid.

Spoiler -
Taimed olid süüdi ???? what a bullshit


5/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LiveForThis » 03. August 2008, 20:33

Ei tea midagi,mulle jälle meeldis The Happening väga.
Juba mõte iseenesest ja eriti see lõpp,kus mingeid korralikke vastuseid ei antudki.

Minu jaoks on Shyamalani filmid kõik väga head.
Olen enamusi üsna palju uuesti ära ka vaadanud ja ikka meeldib. 8)

Kõik vinguvad The Village ja Lady In The Wateri kallal,aga tõesti need on küllaltki omapärased ja huvitavad filmid.
Nagu ka kõik eelmised.

Võin julgelt öelda et Shyamalan on üks mu lemmik lavastajatest ,kelle iga uus töö toob midagi huvitavat.

Jään kindlalt ta uut teost ootama.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 03. September 2008, 15:49

Kui ma filmi hakkasin vaatama, siis ei saanud ma mitte midagi aru :)) , lõpupoole hakkasin juba midagi mõikama :P . Minu arust oli päris hea film :pööritus:
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron