Itaalia rööv

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Itaalia rööv

PostitusPostitas p4cman » 22. Veebruar 2006, 23:26

Itaalia rööv
The Italian Job

Charlie Croker (Michael Caine) on alles vabanenud vanglast, kui ees juba ootamas uus kuritegu Itaalias. Nimelt on kõik plaanid tehtud, et röövida Torino politsei järelvalve all olev 4 miljoni dollariline kullalaadung. Ometi ei saa sellist ettevõtmist korraldada ilma hea meeskonnata, kelle saamiseks tuleb Charliel murda sisse samasse vanglasse briti kriminaalse juhtfiguuri Mr. Bridgeri (Noël Coward) jutule. Ja enne kui 'tööks' üldse valmis ollakse, tuleb arvestada ka neid ees ootava maffiaga. Film, mis tegi legendaarseks Mini Cooperi oma tagaajamis- stseenidega.

Ülevaate kirjutanud: De Sanr

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
p4cman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 20. Jaanuar 2006, 00:16

PostitusPostitas p4cman » 26. Veebruar 2006, 14:51

Vaatasin just eile öösel ära. Minu arust väga hea film, kümnpunkti skaalal võibolla 8-9 punkti. Arvestades filmi vanusega jäi minide tagaajamine mõnes kohas tiba ebahuvitavaks, eriti kuna enamus stseeni jooksul polnud taga muusikat.

Huumor oli samuti filmis väga hea ning selle poolest ei sarnanenud eriti 60-sate filmiga (mitte et ma neid palju näinud oleks), vaid tundus justkui tänapäeva oma.

Teine kaebus oleks, et lõpp jäi kuidagi poolikuks. Peale selle aga tip top film.
Kasutaja avatar
p4cman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 20. Jaanuar 2006, 00:16

PostitusPostitas Forzelius » 02. Märts 2006, 15:26

Kas see on see film, kus Sinatra mängis??? Kuulnud olen küll, päris põnev oleks näha...

EDIT: Ei tema see siiski ei olnud, hoopis Michael Caine oli...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas p4cman » 02. Märts 2006, 23:00

Sinatra kll mitte, aga Benny Hill mängib filmis näiteks imeliku fetišiga arvutigeeniust. :D
Kasutaja avatar
p4cman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 20. Jaanuar 2006, 00:16


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 133 külalist

cron