Kiired ja vihased - Uus mudel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 23. Mai 2009, 16:29

Olen filmist nii neli minutit ära vaadanud ja kõmm kui vägev. Ähin nagu marutaudine koer juba. Selliseid filme vajab Hollywood rohkem.

Miks nii pask CGI? See tankertulekera veeremine oleks legendaarne olnud natuke paremate asjapulkadega arvutite taga.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Luc » 15. Juuli 2009, 23:45

Nonii. Vaatasin lõpuks siis ära. Ilma särava kvaliteedita oleks vist veidi teised emotsioonid, aga see selleks. Film ise suutis mind isegi üllatada. Nagu ennem kirjutasin, ei oodanud sellelt midagi erilist, pigem valmistusin ette uueks pettumuseks, aga asi polnudki nii hull.
Stoori oli minu arust üsna mõnus. Sisse olid hästi põimitud esimese osa reference'd, seega ka stoorit edasi viidud. Veidike twiste ja veidike ettearvatavaid kohti, kuid üsna balanseeritult.
CGI oli küll kohati üsna karvane ja lohakas. Eriti lõpu poole, kus oli palju tunnelis askeldamist. Väljas oleks ehk madin vähe parem välja näinud. Tankeri koht oli kah ära rikutud, muidu oleks väga eepiline olnud.

Näitlejate kohta pole samuti midagi halba öelda. Duo kokku toodud ja samad naisukesed, kes esimeses. Diisel samasugune nagu alati. Walker võibolla oleks võinud väheke paremini teha, aga midagi hullu polnud.
Täiesti normaalne Kiired ja Vihased. Kui kaks ja kolm vahelt ära võtta, saaks ehk päris hea sequeli.

8/10
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Hülss » 08. September 2009, 17:35

Nostalgia nostalgiaks, Fast & Furious sõidab paraku ainult aurudel.

Küll oleks aga see pidanud olema esimese filmi järg ja Tokyo Drift omaks siis pigem spin-off'i rolli. Teisest osast ei meenu mulle mitte midagi.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 10. September 2009, 01:31

Auto+lambikas ramp, mis iga korraliku tee ääres olemas on+kaater = ilmselt parim filmi lõpp üleüldse, kogu ajaloo ulatuses.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Gang-pae » 30. Aprill 2010, 12:35

Pildid filmist

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Loop » 05. Veebruar 2011, 18:55

minuarust oli küll tokyo kõige viletsam . mis toimub , 2 oli ju päris hea ? , 4 oli küll meelelahutuslik , kuid mitte midagi erilist mida tahaks elus vähemalt korra veel näha, vin oli naq terminaator siin .
ullult palju kohti mis lihtsalt eiii saaaaaks päris elus juhtuda, ma mõtlen seda , et fast and furious oli minu silmis reaalne street race film , aga päris science fictioniks ei ole mõtet seda ka ajada . + see on tüüpiline film SPOILER!!!!!!!!! kus sa alati tead, et kõik lõppeb hästi ja see võtab naq seda pinget vähemaks , kuid sa ei tea täpselt kuidas see lõppeb ja siis ta ikkagi hoiab sind natukene elevil.
heast küljes see , et meelt ta ikkagi 1ks korraks lahutab ja pahad olid selles filmis ikka tõesti pedekad , nad küll kaotasid aga oleks võin olla nende poolset armupalumist ja diiselboy oleks võind neid seal piinata vähe .
aga muidu okei 4/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Kiired ja vihased 4

PostitusPostitas damon » 02. November 2012, 01:15

Üllatavalt söödav kraam. Sexikaid beibe oleks rohkem võinud olla nagu eelnevates osades.
Või mulle ainult tundus, et oli vähem ?

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Kiired ja vihased - Uus mudel

PostitusPostitas Rasmus » 20. Mai 2013, 19:21

Kõik kurjad asjad, mida ma "Kiirete ja vihaste" kohta ütlesin, kehtivad selle osa kohta ka ― ainult, et sel korral peaksid need veel kahekordselt kurjemad olema. Polnud mitte ainult väga halb, vaid ka talumatult igav. Ja need tegelased... sama idiootne oleks teha "The Dark Knight" nii, et Batmanit näitame halva ja Jokkerit hea tegelasena. Gang-pae postitus on väga täppi.

Autopededele kindlasti meeldib, aga ma eelistan inimesi.

2/10 ― loodetavasti "Fast Five" on parem.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kiired ja vihased - Uus mudel

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Märts 2015, 22:50

Kui esimene osa oli veel kuidagi robustne, aga seeria algusena igati ponks, siis F&F neljas osa on kohutavalt eneseteadlikum ja isikupärasem põnevik sõprusest, vendlusest ja armastusest...ning suurejoonelisest over the top automöllust. Kõik, mis Fast Five`i niivõrd särama lõi, on nii esimeses, teises kui ka eriti neljandas osas suurepäraselt ette valmistatud. Justin Lin ja stsenarist Chris Morgan taipasid, et Dieseli-Walkeri tandem on üks ja ainus fundamentaalne isikupära, mis rahvast selle seeria juurde tõmbab. Ja neil oli vägagi õigus.

F&F4 on märksa etem kui esimene osa (2. ja 3. osa ma siia ei aseta, sest mul on neist suva, liiga spin-off`id, et neid seeriale oluliseks pidada), kuid filmi keskne konflikt, mis ei üllata millegagi ja ununeb kergelt, ja kahtlase väärtusega (digitaalsed võiduajamised ja CGI tunnelid) automöll tõmbab filmi taseme kohati ikka väga kiiva.

Õnneks on Toretto-O`Conneri ja Co. olulisus niivõrd suureks kirjutatud ja mängitud, et tahest tahtmata saab filmi, nii üllatav kui see ka poleks, just nimelt nautida tänu ägedatele tegelastele.

Macho-armastus-bromance-põnevik oma parima kujul. Fast Five pühkis selle filmi muidugi kaugele eemale.


3/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist