Kiired ja vihased - Uus mudel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Rain » 12. Aprill 2009, 15:13

Pontsakaks on ta vast selle läinud, et pensioniaeg hakkab lähenema. :)) :))
Aga kuulsus teeb ka kindlasti oma tööd.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Spellbound » 12. Aprill 2009, 16:22

Parem kui esimene. Walker oli ikka sama võlts nagu esimeses. Vin ja teised olid ägedamad kui kunagi varem. Oli palju ebareaalseid sõidustseene, aga see käib ju asja juurde. Muidu see ei oleks FaF. Kuumad naised, kenad masinad, tohutud kokkupõrked, kergesti jälgitav sisu - mõnus meelelahutus, mida saab võtta natuke tõsisemalt kui mõningaid teisi. Stiili poolest sõna otseses mõttes lahe film. Kui tuleb viies osa, siis olen kindel vaataja. Hea viide oli ka Tokio Driftile Hani näol.
7/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 12. Aprill 2009, 20:16

Parem kui Tokyo Drift, aga esimesele jääb kõvasti alla.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 20. Aprill 2009, 23:43

7/10
2 osaga õnneks võrdlust ei saanudki tuua.
Jeeesh.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 21. Aprill 2009, 07:55

Minu meelest viletsaim osa, isegi Tokyo Drift meeldis rohkem. Jah tõesti, actionit oli enam kui teistes, aga ilusate autodega chillimist vähem ja see oli minu jaoks see, miks ma üldse neid filme vaatasin. Kiskus kuidagi sinna tavalise actioni poole.

6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Forzelius » 21. Aprill 2009, 14:08

Mis mõttes isegi Tokyo Drift oli parem. Tokyo oli igaljuhul parem kui 2F2F.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 21. Aprill 2009, 18:52

Forza kirjutas:Mis mõttes isegi Tokyo Drift oli parem. Tokyo oli igaljuhul parem kui 2F2F.


.....eeeee, mai tea tegelikult, enamus paistab nii arvavat, et Tokyo plnud päris see...
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Garli » 21. Aprill 2009, 19:05

mul sama arvamus
minu jaoks pole kiireid ja vihaseid ilma vini ja paulita.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 21. Aprill 2009, 19:13

eee....mmm Tokyo oli just uuenduslikum ja tõi sellele äravajunud saagale uuesti elu sisse. I mean, kamoon, esimene oli hea, teine täiesti igav ja mõttetu, Tokyo oligi see, mida too hetk vaja oli, muidugi oleks cool olnud, kui Vin oleks seal olnud, aga teine olustik tõi story'le elu tagasi. Paul Walker ka nii essential ei ole imo, kuna ta ei ole just kõige usutavam näitleja. Kuigi mulle ta natuke meeldib.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jolt » 21. Aprill 2009, 19:52

Paul Walker, yeah! Running Scared's on ta väga tasemel, suisa enam kui kõigis ülejäänud osatäitmistes kokku. Lost's Julieti kehastav Elizabeth Mitchell on ka seal ning mingi supercreepy karakterina.

Teemasse ei oska arvata eriti midagi, sest et The Fast and the Furious on kõige ebavajalikum film, millest jõuga frantsiisi väljapressida.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Six-Fo » 30. Aprill 2009, 08:32

Vaatasin ära, väga meeldis!!!

Aga vot heliline pool oli pisut nigelam, näiteks alguses too must Buick GN, mida traileris isegi näha oli. Traileris oli mõnus V8 lörin, filmis oli kõik too ära summutatud ja kohati oli kuulda mingi riisi ja fart muffleri(eesti keeles siis peerupütt ehk too suur sportpütt mida topitakse hondade ja golfide alla et auto kohe vägevam oleks nendearust) häält, üleüldse kogu USA raua hääl oli kuidagi ära summutatud.
Samuti lõhuti hulga ilusaid autosid(70 Chevelle,70 F-Bomb Camaro, 72 Gran Torino, Dominicu Charger, Buick GNist polnud midagi järele jäänud... õnneks filmi tegemisel kasutati sarnaseid autosid ja originaalid jäeti terveks, kuna need autod tõesti on palju väärt) aga siiski väga hea film minu meelest!! :)

Ning story oli ka väga hea!!

5/5 punni
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Ronet » 30. Aprill 2009, 10:51

Forza kirjutas:Mis mõttes isegi Tokyo Drift oli parem. Tokyo oli igaljuhul parem kui 2F2F.

Second that. Ning Lucas Black on väga hea näitleja. Loodan, et ta saab sellest lapstähe sündroomist jagu.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Apophis » 03. Mai 2009, 13:43

Nägin filmi nüüd ka ära. Lootsin filmist palju-palju rohkem, kuid ei, pettuma pidin. Siiski parimad osad on esimesed kaks osa, mis on minu arvates kõikide filmide puhul niimoodi.
Filmist oli kadunud see õige hõng - rohkelt tuunitud autosi, streetraced jne. Aga vähemalt need autod mis olid, olid mõnusad suhteliselt.

6/10
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Six-Fo » 04. Mai 2009, 20:50

Minul kusjuures enam ei istu too peerupüttide ja põhjavalgustite teema enam, rohkem huvitas story et mis Dominicu ja teistega juhtus vahepeal. Seetõttu viimane film oli parim minu silmis!
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Rain » 07. Mai 2009, 16:52

Tegelikult olin natuke pettunud, lootsin et tuleb parem :)). Aga muidu oli täitsa normaalne, kuigi esimesega võrreldes jäi see küll natuke lahjaks. Esimene oli ikka täiesti võimas, see oleks võinud samasugune olla. Kõige ülbem osa oligi mu arust see lõpp, kui nad selle vanglabussini jõudsid. :))
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 86 külalist