Viimnepäev

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viimnepäev

PostitusPostitas Kaido » 23. Aprill 2008, 16:05

Viimnepäev
Doomsday

Surmav viirus levib Briti saartel, nakatades miljoneid ja tappes sadu tuhandeid inimesi. Riik pannakse karantiini, selle ümber ehitatakse suur müür ning see karantiin ka õnnestub. Kolm aastakümmet hiljem ilmub Surma viirus välja ühes suurlinnas. Siis pannakse kokku eliitrühm, mille juht onEden Sinclair, ning asutakse muust maailmast eraldatuna ikka karantiinis olevalt alalt iga hinna eest ravimit otsima.

Ülevaate kirjutanud: Zinera

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Zinera » 12. Juuli 2008, 16:26

suht hea film, ainult väga poolikuks jäi ja tegelastest ei saanud õieti äru. verd oli küll ikka päris palju :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Apophis » 30. Juuli 2008, 00:36

Nägin filmi ära. Tõesti hea film, kuid mõni üksik osa jäi arusaamatuks. Ise hindaksin filmi 8/10, aga minu silmis pole ükski film veel 10/10 saanud. See tähendab siis, et tõesti hea reiting minu poolt.
Kiired, kvaliteetsed ning professionaalsed kodulehekülgede erilahendused - Konekt OÜ
Kasutaja avatar
Apophis
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 10. Juuni 2007, 13:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 10. Juuni 2010, 00:18

Väga hea film. Soundtrack oli ülihea, muusika minu kõrvadele. :) Ja thrillerit ka jätkus, film ei tundunud üldsegi tavapärase nakkusfilmina või kuidas iganes selliseid filme kutsutakse, mõnus film sünnipäeva puhul vaatamiseks... :))
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist

cron