Trainspotting

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kickflick » 23. Oktoober 2010, 23:24

Ülimalt vaimukas, aga samas ka kohati šokeeriv film. Eriti üllatas mind Ewan McGregor, ma pole teda varem sellise bad-ass'ina mängimas näinudki. Ja ta sai sellega väga hästi hakkama.

9/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Trainspotting

PostitusPostitas Pixie » 24. Oktoober 2011, 23:58

Esialgu tundus olevat pigem koomiline ja pilav kerge film heroiini pruukivatest allakäinud inimestest. Siis aga äratati mind šokeeriva sündmusega üles (Dawn). Jõudis kohale, kui räpane ja ilustamata olukord tegelikult oli.

Unikaalne ja energiline teos; mitte kõige ilusam, kuid see-eest aus. Meeldejääv sooritus Ewan McGregor'i poolt. Lõpuks nägin ära ka Begbie tegelase ning sain aru, miks teda ikka veel aeg-ajalt mainitakse - täiesti hull mees ju.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Trainspotting

PostitusPostitas Ronet » 19. Jaanuar 2017, 23:55

OKEI. Üritasin uuesti vaadates mingi tühimiku järje ja esimese osa vahele jätta, et ehk resoneerub järgmine kuu linastuv järg kuidagi paremini vms. Damn kui suurepärane teos ikka. Viimasest vaatamisest võis nii ~13a möödas olla ja suurem osa filmist oli meelest lännu. Humoorikatest kohtadest hoolimata pole mingit põhjust seda komöödiaks nimetada. Britid lihtsalt teevad asju nii. Reekviem oli kunstipärane, siin ei ilustatud väga midagi. Ses suhtes väheke rõvedam kogemus.

9/10

Ei oska T2'st nüüd vabsee midagi oodata.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Trainspotting

PostitusPostitas Jolt » 20. Jaanuar 2017, 17:05

Ronet kirjutas:Ei oska T2'st nüüd vabsee midagi oodata.


The Playlisti arvustuse järel jäi tunne, et T2 on täpselt selline nagu ma lootsin, et see ei ole.
Spoiler :
In the end, it ends up feeling like going to a festival headlining date by a reunited Britpop band. It’s great to see them back together, they look pretty good for their age, and there are transcendent moments when they play the hits. But the set goes on a bit long, and the new material’s a bit forgettable, and they’re sloppier than they used to be, and in the end, you start to wonder if it had been better if you’d been left with your memories from back in the day.


Esimene osa on vaieldamatult eriline film, mis on ka minule väga sügava mulje jätnud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Trainspotting

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Juuni 2017, 15:00

Olin kindel, et see film mulle ei meeldi. Briti filmid mulle üldiselt väga peale ei lähe (on erandeid). Tore, et see film on üheks selliseks erandiks. Näitlejatest / tegelastest ei oskagi kedagi eraldi välja tuua. Kõik meeldisid võrdselt, kuigi Carlyle'i tegelane muutus liiga psühhoks. Leidsin end filmi vaadates mõttelt, et vanemad on selles filmis täitsa muhedad. :irw: Oli ka mitu üpris rõvedat kohta mida oli raske vaadata. Trippimise stseenid meeldisid enim. Musa oli ka väga hea. Ei oodanud, et see film mulle nii väga meeldib.

rauls kirjutas:Ütleks nii, et kui sulle meeldib "Requiem for a Dream" ja sa oskad hinnata brittide huumorit, siis oled kindlasti "Trainspotting'ust" vaimustuses nagu mina.


Oleks ma seda kommentaari enne lugenud, siis oleks ehk veel kauem aega läinud selle filmi vaatamisega. Requiem mulle ei meeldinud ja brittide huumor on ka selline so-so. Harva tabab märki.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist

cron