Ronin

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ronin

PostitusPostitas Kaido » 24. Veebruar 2008, 21:44

Ronin
Ronin

Põnevusfilm endisest CIA agendist Samist (Robert De Niro), kes palgatakse koos teiste värvika taustaga proffidega röövima väärtuslikku ja eriti hoolikalt valvatud saadetist. Lisaks Samile kuuluvad rühma inglasest relvaspetsialist Spence (Sean Bean), venelasest elektroonik Gregor (Stellan Skarsgard), prantslane Vincent (Jean Reno) ja iirlanna Deirdre (Natascha McElhone), kes on nende ainsaks kontaktiks salapärase tööandjaga. Ülesande muudab eriti ohtlikuks tõsiasi, et keegi nende seast näib mängivat korraga mõlemal väljakupoolel...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas .Raimz. » 25. Veebruar 2008, 01:23

Just praegu sai film Kanal 2 peal läbi ja tuleb öelda, et oli hea. Olen seda ka varem näinud aga see on üks nendest filmidest, mida võib vabalt mitu korda vaadata. Eriti meeldis mulle filmi algus, ettevalmistus kohvri rööviks. DeNiro mängis minu arust väga usutavalt seda vanakooli CIA meest (lemmik koht oli hotelli ees, kus DeNiro ja see iirlanna paari mängisid). Lõpupoole muutus just sümpaatseks DeNiro ja Jean Reno partnerlus. Film suutis põnevust hoida lõpuni kui välja arvata see üks tagaajamise tseen mis kestis ikka liiga pikalt ja ei viinud mitte kui kuhugile teema arengus. Üldiselt hea film. 7/10
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Forzelius » 21. Detsember 2009, 01:24

Filmi parim osa on MacGuffinite kasutamine: kohver, snaiper ja ratastoolimees. Mulle meeldivad sellised sisunüansid. Näitlejaparaad oli ka üle prahi, kuigi Sean Bean, sümpaatne küll, oli mõttetu siin filmis. Too paljukiidetud car chase oli ka segadusttekitav. Kumba mõeldakse? Neid oli 2 ju. Mõlemad olid ok igatahes, Bullittile jäävad alla. Üldjoontes huvitav film, korduvvaadatav.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas CM-Girl » 25. Aprill 2011, 18:33

Minu jaoks tsipa igavavõitu film. Nõustun eelkõnelejatega mõne koha pealt.
.Raimz. kirjutas: Eriti meeldis mulle filmi algus, ettevalmistus kohvri rööviks. DeNiro mängis minu arust väga usutavalt seda vanakooli CIA meest (lemmik koht oli hotelli ees, kus DeNiro ja see iirlanna paari mängisid). Lõpupoole muutus just sümpaatseks DeNiro ja Jean Reno partnerlus.

Forza kirjutas:Näitlejaparaad oli ka üle prahi, kuigi Sean Bean, sümpaatne küll, oli mõttetu siin filmis.


Tõesti, Sean Bean on sümpaatne aga selles filmis pidin temas pettuma, ootasin enamat.

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 187 külalist