Raudmees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Raudmees

PostitusPostitas Ristop » 03. Veebruar 2008, 15:36

Raudmees
Iron Man (2008)

Tuntud koomiksi- ning joonisfilmikangelasele baseeruv film räägib miljardärist ettevõtjast Tony Starkist (Robert Downey Jr.), kes toodab USA sõjaväele relvi. Olles ärireisil üht oma leiutatud relva katsetamas, saab Stark haavata ning ta võetakse terroristide poolt pantvangiks. Terroristid sunnivad teda valmistama relvi vaenlasele, kuid Starkil on teised plaanid. Nimelt hakkab ta ehitama endale metallist kaitseülikonda, mille abil vangistusest pääseda. Tagasi koju jõudes täiustab ta oma metallist rüüd ning asub Raudmehena kurjuse jõudude vastu võitlema.

Loe täielikku tutvustust siit
Who needs reasons when you've got heroin.
Kasutaja avatar
Ristop
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 192
Liitunud: 03. September 2007, 21:01
Asukoht: Tallinn/Tartu

PostitusPostitas Kaido » 20. Aprill 2008, 17:20

kui mina veel väikene olin, oli raudmees minu iidol.
Filmi treiler tundus paljutõotav, jään huviga ootama.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Lowra » 21. Aprill 2008, 00:36

ootan ... 8)
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Cagefactor » 30. Aprill 2008, 17:01

täna esilinastusele , ei suuda ära oodata. olen Marveli suur fänn!!! :)) :)) :))
KÕVA FILM OLI!!! :)) :)) ei hakka rääkima filmist kuna seda peab ise nägema :)) 5+ :))
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas kigents » 30. Aprill 2008, 21:31

jaa elaks ise ka tallinnas, et saaks esilinastustel käia....
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 01. Mai 2008, 09:59

Iron Man (2008) purustas minu ligi kahekuulise kinost eemaloleku ja igati väärikalt. Feel The Difference esilinastus oli lahe. Tony Stark (vaimukas Robert Downey Jr.) on rikas relvatööstur/leiutaja/naistemees, kes röövitakse ja sunnitakse Jericho nimelist lõhkeseadeldist tegema. Mees valmistab salaja hoopis raudse rüü ja põgeneb. Õnnelikult koju jõudnuna loobub ta relvaärist olles ise näinud, kui palju kurja tema toodetud relvadega korda saadetakse. Kuna esimene raudrüü prototüüp jäi tal kuhugi kõrbesse, siis hakkab ta uue ja täiustatud versiooni kallal töötama. Temast saab Iron Man.

Starki assistent (võluv Gwyneth Paltrow) on Starki lähim ja ainus usaldusisik, kes paaris kohas (elu)vajalikuks osutub. Loomulikult on üks kohustuslik kuri tegelane (kiilakas Jeff Bridges). Finaal temaga oli täpipealt Transformers, kuid odavam? Endale meeldis kõige rohkem just ehitamise ja katsetamise protsess. Esimene proovilend oli äge. Starkil on abiks tehisintellekt, kellega Robert Downey Jr. hästi kildu rebis. Downey Jr. on mr. cool isiklikult. Terrence Howard mängib ka.

Film püsib teatud ette seatud raamides, kuid terav huumor teeb sellest nauditava kompoti. Filmi vaatamine ei nõua eelteadmisi Iron Man'i maailmast. Lihtne pingevaba meelelahutus. Julgen siiski ennustada, et Indiana Jones ja Dark Knight trumpavad minu edetabelis Iron Man'i üle, kuid Raudmees jääb raudselt kolmandale kohale. Speed Racer mahub vist ka sinna vahele kusagile - seda näeb juba kahe nädala pärast. Ühesõnaga soovitan esimest mitteametlikku suve blockbusterit vaatama minna.
P.S. filmimölas soovitati tiitrite lõpuni saali jääda, sest pidavat midagi veel tulema. Tuligi!
7/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Cagefactor » 01. Mai 2008, 11:54

P.S. filmimölas soovitati tiitrite lõpuni saali jääda, sest pidavat midagi veel tulema. Tuligi!
7/10


METSA! ma jalutasin minema :? aga oli midagi head ?
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas hau » 01. Mai 2008, 12:00

Samuel Jackson või Edward Norton? Üks neist ilmselt?
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 01. Mai 2008, 12:11

hau kirjutas:Samuel Jackson või Edward Norton? Üks neist ilmselt?

Samuel
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 01. Mai 2008, 12:24

Hell yeah. Nick Fury spin-off comin at ya like cleopatra.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 01. Mai 2008, 12:27

S.H.I.E.L.D teema ?päris lahe siis ju :))
Ootan siis 2 osa, see pidi olema ju triloogia? või ma eksin ?
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas lostinthemist » 01. Mai 2008, 19:39

Käisin seda just täna Tallinnas vaatamas. Üldiselt väga hea film oli, koomiksifilmina õnnestus igati. Aga ma vist ootasin midagi palju enamat, seega lõpus oli selline väike pettumuse maik suus. Naljad olid päris mõnusalt teravad, võitlused väga head. Parimaks koomiksifilmiks kindlasti ei nimetaks, lihtsalt hea meelelahutusfilm oli.
7/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas hau » 02. Mai 2008, 22:54

Suvehooaeg on avatud! Ja millise pauguga! Alguses ütlen kohe ära, et enne filmi ei teadnud ma Iron Manist mitte essugi. Favreau suutis meisterdada ühe parima Marveli adaptsiooni, mis on nagu kompott Batman Beginsist, Swingersist ja Robocopist. Iron Man jättis igatahes väga hea esmamulje ja kõige rohkem ikka tänu Hr Downey Jr'ile. See muheda kõnemaneeri ja olekuga vend on mind alati köitnud ja mu arust üks coolimaid näitlejaid üleüldse. Varem ma polnud eriline superherofilmide fänn, Spider-Manid ja X-Menid ei aja ihukarvu püsti siiamaani. Mulle see bioloogiline superhero teema eriti ei meeldi. Mulle meeldivad rohkem sellised self-made heroed, nagu Bruce Wayne ja Tony Stark. Mehed, kellel on sitaks rulli, otsustavad hakata maailma paremaks muutma. Iron Man oli ka hea algus triloogiale. Sissejuhatus, Iron Maniks saamine ja Machide areng. Samuti vihjed SHIELDile, War Machinele ja Nick Furyle, keda on järgmistes osades ilmselt lootus kohata. Casting oli üleüldse väga õnnestunud. Paltrow jättis väga sümpaatse mulje, nagu ka Howard. Eriti huvitav oli kiilaspäine ja halli habemega Bridges. Muusika rokkis, aga oleks tõsiselt tahtnud kuulata Black Sabbathi Iron Mani riffi, kui Stark oli oma tegude ja ägeduse tipus. Ja muidugi lihtne fakt, mida peab tunnistama - Iron Mani kostüüm on lihtsalt Ülivinge. Ei saa ka kordamata jätta, et Favreau on ikka mõnusa Swingersi touchiga Downeyt juhendanud, nii et Stark on sama money kui Trent Walker. Kurat, ja ma varem kahtlesin Favreaus.
3 nädalat Indiana Jonesini.
Ja loodan, et Marveli järgmine omatoodang Incredible Hulk on sama vinge.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 06. Mai 2008, 19:31

väga meeldis. Minu arvates parim superheroe filmi, mis viimastel aastatel tehtud. Tegi "Ämblikmehele" ära

8/10 hindeks
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Zinera » 06. Mai 2008, 19:45

mhhh..vaatasin trailerit ja kuidagi igav oli :pööritus:
peab ikka kinno minema ja ära vaatama... :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 135 külalist

cron