Juno

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Juno

PostitusPostitas Ralf » 21. Jaanuar 2008, 01:29

Juno
Juno

Juno MacGuff (Ellen Page) on noor tütarlaps, kelle esimene seksialane kogemus koos oma poiss-sõbra Pauliega (Michael Cera) lõpeb rasedusega. Juno võtab enda südameasjaks sündimata lapsele kasuvanemate leidmise, ja oma hea sõbra Leah' (Olivia Thirlby) leiab ta peagi sobivad kandidaadid, seda siis lapsetu Mark ja Vanessa Loringu (Jason Bateman ja Jennifer Garner) näol, kuid lapse ilmaletoomine jääb siiski tema teha - tee selleni on aga kitsas ja käänuline.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2008, 01:31

Just lõpetasin vaatamise ja peab tõdema, et oli ülimalt hea film. Kõigest pooleteisttunniga oli tehtud väga kaasahaarav stsenaarium heade näitlejate ning ka muusika sobis siia ülihästi. (Btw, kes näinud, võiks öelda, mis žanriga oli tegu) Kuhugi mujale selline muusika ei sobiks, kuid just sellisesse indie'sse, sobis see vägagi. Just kohandas meeleolu nii, et võtta seda, kui lihtsalt head dramedy elamust, mitte filmi, mis on suur, eepiline ja muusikaks mingi sümfoonia. Kõrvutaks selle Little Miss Sunshine'ga. Põhjus: mõlemad segu draamast/komöödiast. Mõlemad lähevad toredaks kohatäiteks parima filmi kategooriasse ja kindlasti on neil ka seal andunuid fänne. Ka siin oli muuseas draamat rohkem kui komöödiat.
Ellen Page on suurepärane näitlejanna. Vaimuka kõnepruugiga ja lapsikult käitudes andis filmi esimeses pooles suurepärase sotsiaalse kommentaari, kuidas teismelised lollakalt rasedaks jäävad. Oscar sobiks talle täitsa hästi, kuid mitte veel selle filmi eest. Tegu on väga andeka näitlejannaga ja olen kindel, et varsti ta Kuldmehikese saab.
Meeldis veel siin filmis nende meeste jooksmine seal vahepeal. See just rõhutaski selle filmi lihtsust aga samas ka geniaalsust. Üldse, selle filmi kohta on midagi halba väga raske leida. Emotsioonid on enam-vähem samasugused nagu peale LMS-i vaatamist, kuigi sisult on ju tegemist täiesti erineva filmiga.

Kindlasti vaatan seda filmi veel, ostes DVD või minnes seda ka kinno vaatama

Soovitan! 9/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 24. Veebruar 2008, 01:42

Forza kirjutas:Btw, kes näinud, võiks öelda, mis žanriga oli tegu.

Anti-folk peaks enamus muusikast olema.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 24. Veebruar 2008, 13:21

Forza kirjutas:Kõrvutaks selle Little Miss Sunshine'ga. Põhjus: mõlemad segu draamast/komöödiast. Mõlemad lähevad toredaks kohatäiteks parima filmi kategooriasse ja kindlasti on neil ka seal andunuid fänne. Ka siin oli muuseas draamat rohkem kui komöödiat.


Suurem osa indiefilme on komöödia/draamad.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas riin3 » 24. Aprill 2008, 18:17

No, ülimalt meeldis. Just see muusika ja animatsioon alguses kiskus vaatama. Ja Ellen Page sobis sinna ossa lihtsalt niiiiiii hästi ! Minu arust oli väga loomulik. Ning see poiss (lapse isa, nimi ei tule meelde) see uimane oleks tegi ta nii armsaks. Kahju muidugi lõpust, aga õnneks polnud sellist hädaldamist ja nutmist nagu ma arvasin, et tuleb. Kurb oli, aga tüdruk jäi lõpuni oma iseloomule kindlaks!
riin3
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 26. Detsember 2007, 14:00

PostitusPostitas Kidd » 17. Mai 2008, 18:28

Selle filmi kinos vaatamine oleks küll olnud total waste. Mulle hakkas kohe närvidele käima Page'i poolt mängitava matsiplika kõnepruuk. Kuigi kinematograafilise poole pealt polnud viga midagi, aga ma olen alati seda meelt, et filmil peab olema ka meelelahutuslik pool. Juno tundus mulle rohkem nagu dok. film. Mis aga mulle väga meeldima hakkas oli see mõnus suupillimuusika....

5/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Storm » 18. Mai 2008, 18:04

8/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Immagination » 02. Detsember 2008, 00:17

Üks populaarne ja oscareid võitnud film, mis mulle ei meeldinud. Ootasin komöödiat ja jäingi ootama, samuti polnud korralikku draamat. Osatäitmisesd eriti ei meeldinud kui välja jätta Elen Page.

Hindeks 5/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas kisuontollo » 23. Aprill 2009, 08:39

Minu hinnang on julgelt 10/10. Norida ei olnud millegi kallal ja vaatamiselamus oli maksimumi peal. Diablo Cody ise lahterdab selle filmi musta komöödia lahtrisse. Seda ma kommenteerida ei oska, kuid öelda selle kinoteose puhul draama või komöödia, siis see oleks ka möödalaskmine. Jällegi selline kiiksuga film ja mulle meeldis :)

Veelkord 10/10
Kasutaja avatar
kisuontollo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 28. Juuni 2008, 00:41

PostitusPostitas Soprano » 24. Aprill 2009, 21:08

Arvate, et hakkan Juno't hullult kiitma? Hell yeah, et hakkan! Kui ma 2007 aasta filmidele tagasi vaatan ja neist mingi kokkuvõtte teeksin (võib-olla millalgi teen), siis oleks see vähemalt top 5's.* Olen väga palju eelmise aasta filme näinud ja Juno jääb neist kauaks meelde.
...
9/10

* - lõpuks maandus kohal #14.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas ingrids » 29. Aprill 2009, 13:52

film täitsa ok, isegi päris hea, AGA ütlen veel kord välja, et mulle ei meeldi Ellen Page ja ma juba vaimusilmas näen, kuidas enamus, kes seda loevad vihast siniseks lähevad ja mõtlevad, et ma ei tea ikka mitte kui midagi ja ma võiks hoopis vait olla. aga jah ei meeldi ta mulle. tegelikult olen ma suht kindel, et mulle lihtsalt ei meeldi need karakterid, keda ta mängib (olen ainult Hard Candyt ja Junot näinud ja nende põhjal ka mu arvamus). kui ma näeks mõnda muud rolli, kus ta tingimata ei mängi kibestunud, teismelisest targutajat, siis ehk isegi vaataksin filmi ilma tundmata, et ta võiks ometi vait jääda

filmile panen 6/10 (Page tirib kõvasti punkte alla)
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

Re: Juno

PostitusPostitas Pixie » 31. Märts 2012, 16:39

Kuigi käsitletav teema on iseenesest tõsine, suutis film vaatamise ajal tekitada hea tuju. Eelkõige läksid peale teravad ja heade ütlemistega dialoogid. Tegelasedki olid oma vigadest hoolimata meeldivad. Võib-olla oleks võinud lapse isal olla suurem roll raseduse asjades. Enamasti ta vaid küsis, mida Juno teeb; endal ei tundunud olevat erilist otsustamisvõimet või isegi seisukohta. Juno käitumine Vanessa ja Mark'iga esmakordsel kohtumisel oli ülepingutatud. Ka veidi normaalsema käitumisega oleks saanud vaatajale selgeks teha, kuidas Juno oli liiga noor ning ebaküps lapse saamiseks. Üldiselt kõik muu meeldis, eriti muusika valik ja viimasele stseenile eelnenud sündmuste käik. :) 9/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Juno

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Juuni 2013, 23:06

Nägin esimest korda.


I am in love!

5/5


Vaatan täna ka Hardy Candy ära ;)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist

cron