Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 24. Juuli 2008, 12:33

Jah, sa valetad.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hullmees » 24. Juuli 2008, 12:35

jajah. See ei ole narkar ke ennast kogu aeg uimastitest täis õgib.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas hau » 24. Juuli 2008, 12:43

Whatever you think my friend.

Ta võttis lihtsalt liiga suure koguse unerohtu, sest eelmised rohud ei mõjunud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas bpuhnja » 24. Juuli 2008, 12:45

hullmees, kui sa natukenegi uuriksid, siis teaksid, et Heath Ledger kannatas insomnia all ja pidi seetõttu võtma meditsiinilisi tablette ja asju, et esiteks magada ja teiseks normaalselt välja näha päeval. Me oleme kõik näinud Fight Club'i, seega teame, et "When you have insomnia, you're never really asleep... and you're never really awake."

Ja nüüd kui sina tuled selliseid ilma mingi tõestuseta põhjendamatuid süüdistusi sellise hea näitleja pihta loopima, siis ära imesta kui sind sõimama hakatakse. See on lihtsalt nõme! :vihane:
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

PostitusPostitas hullmees » 24. Juuli 2008, 13:46

hau kirjutas:Whatever you think my friend.

Ta võttis lihtsalt liiga suure koguse unerohtu, sest eelmised rohud ei mõjunud.


ja miks need ei mõjunud?
Sellepärast, et ta kogu aeg tarvitas neid ja sattus sõltuvusse. Ta lihtsalt vajas aina suuremais kogusid. Ta oli sõltlane. Sa lihtsalt kaitsed teda kuna ta meeldib sulle. Vaata tõele näkku.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuli 2008, 13:52

bpuhnja kirjutas:hullmees, kui sa natukenegi uuriksid, siis teaksid, et Heath Ledger kannatas insomnia all ja pidi seetõttu võtma meditsiinilisi tablette ja asju, et esiteks magada ja teiseks normaalselt välja näha päeval. Me oleme kõik näinud Fight Club'i, seega teame, et "When you have insomnia, you're never really asleep... and you're never really awake."

Ja nüüd kui sina tuled selliseid ilma mingi tõestuseta põhjendamatuid süüdistusi sellise hea näitleja pihta loopima, siis ära imesta kui sind sõimama hakatakse. See on lihtsalt nõme! :vihane:


100% nõus sinu viimase lõiguga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Goblin » 24. Juuli 2008, 14:13

Küüditage see vend Siberisse ära või kuskile, ausalt ka, kui närvi ajab . :vihane:
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas hullmees » 24. Juuli 2008, 14:21

Forza kirjutas:
bpuhnja kirjutas:hullmees, kui sa natukenegi uuriksid, siis teaksid, et Heath Ledger kannatas insomnia all ja pidi seetõttu võtma meditsiinilisi tablette ja asju, et esiteks magada ja teiseks normaalselt välja näha päeval. Me oleme kõik näinud Fight Club'i, seega teame, et "When you have insomnia, you're never really asleep... and you're never really awake."

Ja nüüd kui sina tuled selliseid ilma mingi tõestuseta põhjendamatuid süüdistusi sellise hea näitleja pihta loopima, siis ära imesta kui sind sõimama hakatakse. See on lihtsalt nõme! :vihane:


100% nõus sinu viimase lõiguga.

Oskus hästi näidelda ei tee ingliks

Goblin kirjutas:Küüditage see vend Siberisse ära või kuskile, ausalt ka, kui närvi ajab . :vihane:

mis sind närvi ajab :?: Valus tõde :?: :D
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas eerik » 24. Juuli 2008, 14:23

hullmees avas mu silmad! Mul oli paar aastat tagasi tugev nohu. Üritasin seda igat pidi ravida. Võtsin tablette, kasutasin igasuguseid ninatilkasid, jõin ravimiteesid jms. Eriti ei aidanud midagi. Leevenduse tõi meresoolalahuse piserdamine ninna. Nüüd olen hiljemgi nohu korral just seda kasutanud. Arvasin ise koguaeg, et tegemist on ravimisega aga täna tuleb näed välja, et ma olen juba mitu aastat sõltuvuses narkomaan olnud! Appi! Ma vajan võõrutusravi.

Moraal: Ei ole tähtis, et ravimite toime on subjektiivne, igale inimesele erinev. Kui tahad ennast ravida ja proovid selleks erinevaid tooteid oled ikkagi loll narkomaan!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hullmees » 24. Juuli 2008, 14:30

rezpekt kirjutas:hullmees avas mu silmad! Mul oli paar aastat tagasi tugev nohu. Üritasin seda igat pidi ravida. Võtsin tablette, kasutasin igasuguseid ninatilkasid, jõin ravimiteesid jms. Eriti ei aidanud midagi. Leevenduse tõi meresoolalahuse piserdamine ninna. Nüüd olen hiljemgi nohu korral just seda kasutanud. Arvasin ise koguaeg, et tegemist on ravimisega aga täna tuleb näed välja, et ma olen juba mitu aastat sõltuvuses narkomaan olnud! Appi! Ma vajan võõrutusravi.

Moraal: Ei ole tähtis, et ravimite toime on subjektiivne, igale inimesele erinev. Kui tahad ennast ravida ja proovid selleks erinevaid tooteid oled ikkagi loll narkomaan!


kuradi loll proletaarlane :ülivihane: . Sa oled nii loll, et sinuga ei ole mõtet vaieldagi.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas eerik » 24. Juuli 2008, 14:34

Ma olen ju narkomaan. Mida sa minust tahad? Ma olengi selline.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 24. Juuli 2008, 14:37

Kuulge adminnid saatke see ahv juba minema, keeras teema allamäge. Siin räägitakse filmist The Dark Knight, mitte uimastitest. GTFO!
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuli 2008, 14:47

Working on it, believe me!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hullmees » 24. Juuli 2008, 14:52

work harder :))
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Ralf » 24. Juuli 2008, 14:57

Ravimite liigsel tarvitamisel nende mõju väheneb, see on fakt. Ma hakkasin kümneselt kohvi jooma ja enam ei mõju see mulle juba mitu aastat. Inimesed, kes tarbivad ecstasyt, peavad pärast pikka kasutamist võtma kolm-neli tabletti korraga, et vähegi kaifi saada. Ärge saage valesti aru, ega ma hullmehe hullu mehe hullu juttu ei poolda, kuid selles osas võib tal õigus olla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 184 külalist