Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 31. Märts 2011, 11:59

Mind häiris ka - ja muide, see, et
Spoiler :
Maroni
üldse elus on, küll kindel pole veel.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas CyberRax » 07. Mai 2011, 17:00

Polegi seda vist arvustanud. Vaatamisest on küll üksjagu aega möödas, aga võtaks kokku sama mõttega mis juba toona peas keerles - ülehinnatud. Ledgeri rollisooritus oli tugev? Oli. Eriefektid olid mõistlikud? Olid. Stoori polnud järje kohta paha? Ei olnud. Ja ometi... ei olnud film see mida eelnenu oli. Õnneks suudeti vältida pahadega ülepakkumist (oli küll 3, aga esimest õnneks ainult alguses ning viimast lõpus), aga järg jääb järjeks ning kangelase sünnilugu on siiski parim lugu mida jutustada. Eriti veel siis kui see nii hästi on tehtud nagu "Batman Begins"is.
6/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Rain » 26. September 2011, 19:53

Teistkordselt vaatamisel arvamus sellest tõusis märgatavalt. Ei tea, miks esimesel korral see mulle nii väga ei meeldinud, tookord panin sellele hindeks 4/10. Vaatasin uuesti ära - täitsa meeldis. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Rasmus » 22. Märts 2012, 18:01

Äge film oli. Ma olin enne näinud ainult Batmani & Robinit, nii et algul häiris, et George Clooneyt pole, aga filmi jooksul harjusin sellega ära. Joker oli kindlasti kõige huvitavam tegelane, Heath Ledgeri poolt super sooritus.

Hindama ei hakka, kuna nägin seda kolm (peaaegu neli) aastat tagasi ja nii täpselt kõike ei mäleta. Halb ta igal juhul polnud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Kickflick » 23. Märts 2012, 00:16

Ainus film mu elus, mis on nii igav olnud, et kinos seda vaadates jäin magama. Peale Jokkeri tegelaskuju seal muud meeldejäävat polnudki..
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas brixxx » 23. Märts 2012, 12:25

Ma vaatasin peale seda filmi ''Batman'' seal oli ka Joker, aga seal Jokeril ei olnud suunurkades arme kumb Joker vastab rohkem koomiksile, kas Jack Nicholson või Heath Ledger.

Ma arutleks kahe rolli üle Joker ja Harvey Dent alias Two-Faces filmide põhjal ''The Dark Knight'', ''Batman Forever'' ja ''Batman''. Heath Ledgeri poolt oli hästi Joker mängitud isegi paremini kui Jack Nicholsoni poolt, aga mind häiris see, et Heath Ledgeri nägu ei tulnud üldse välja, meik varjas seda, aga Jack Nicholsoni Jokerit vaadates sai ikka aru, et see on Jack Nicholson, isegi meik ei varjanud seda. Harvey Denti rolli oli kindlasti parem kui varasemates filmides. Denti pool nägu nägi päris jube välja, pole vist enne näinud nii jubedat, aga ''Batman Forever'' oli minu arust tal pigem pool nägu lihtsalt roosaks värvitud, väiksed armid oli, aga tunduvalt leebemalt.

Ma ei saa ''Batman Begins'' ja ''The Dark Knight'' halvade tegelaskujude motiividest aru, mis pärast nad linna vallutada tahavad.

Mind häiris, et filmi alguses enne mõrvate sooritamist Bruce Wayne oli ikka nukkra olekuga kui filmis ''Batman Begins''.

Mulle eriti ei meeldi Batmani filmid ning tekkis ka selles filmis tunne nagu ''Batman Begins'', et ilma Batmanita oleks film palju huvitavam.

Hindeks annan 7/10 kuna meeldib Gary Oldman, huvitav oli.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 23. Juuni 2012, 23:21

Hetkel pole ma suuteline meenutama, kas sai filmi kinos vaadatud või nägin telekas... Kuidagi on tunne nagu oleks näinud ikka suurelt ekraanilt, samas ei mäleta kinos käimist. Vanadus. :D Igatahes tean seda, et olin ka esimest korda vaadates täiesti vaimustuses Joker'i tegelaskujust ja teda kehastanud Heath Ledger'ist. Kui eelmises filmis oli suurem rõhk Bruce Wayne'i ja Batman'i arengul, siis seekord särasid minu jaoks just Joker ja Dent.

Hea hoogne tegevus, kordagi ei hakanud igav ja samas ei kiirustatud erinevate sündmustega. Action-stseenid olid uskumatult pingelised, tihti tabasin end hinge kinni hoidmast olgugi et olin filmi eelnevalt näinud. :)) Eelmisel korral jäi vist lõpu mõte veidi arusaamatuks, seekord seda probleemi ei tekkinud. Kindlasti peab mainima ka soundtrack'i, andis väga palju juurde ja veidi kummitabki. Enam pole muud teha kui OST ära kuulata.

10/10

LauraOlen kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=w2yv8aT0UFc

Ma naersin ennast pisarateni seda vaadates. :D :D

LQL :P

Nüüd aga loetlema kolmanda filmini jäänud päevi. (Y)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 03. Juuli 2012, 16:37

CyberRax kirjutas:Polegi seda vist arvustanud. Vaatamisest on küll üksjagu aega möödas, aga võtaks kokku sama mõttega mis juba toona peas keerles - ülehinnatud. Ledgeri rollisooritus oli tugev? Oli. Eriefektid olid mõistlikud? Olid. Stoori polnud järje kohta paha? Ei olnud. Ja ometi... ei olnud film see mida eelnenu oli. Õnneks suudeti vältida pahadega ülepakkumist (oli küll 3, aga esimest õnneks ainult alguses ning viimast lõpus), aga järg jääb järjeks ning kangelase sünnilugu on siiski parim lugu mida jutustada. Eriti veel siis kui see nii hästi on tehtud nagu "Batman Begins"is.
6/10.

Nõus.

Meeldis rohkem, kui esimesel korral kinos (Kickflick jäi üldse magama etc), aga midagi imelist ikka polnud. Kohati läks ikka väga igavaks ja hakkas venima, ka lõpp oli pingutatud. Kaks punkti maha nii tohutult ebameeldiva Rachel'i eest kui ka selle eepiliselt mõttetu tagaajamis-stseeni (rekkad, kahurid ja muud viled; kui ülejäänud film on talutav, siis siin keeratakse rumalust ikka lahkesti juurde). Positiivne oli Jokker ja ka eelmisest filmist üle tulnud tegelased, ilmselt ka kõik muu, kuna jäin ju rahule.

6/10

Ralf kirjutas:tegu ei ole selle sajandi Ristiisaga! Lihtsalt üks väga korralik koomiksifilm!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Rasmus » 19. Juuli 2012, 01:22

Jep, endiselt sama hea ja sama võimas film. Kui mingeid miinuseid peaks välja tooma, siis mainiks plahvatusi - neid oli liiga palju. Võiks ju veidi tavalistest actionfilmidest erineda ning mitte avariid tegevaid autosid või helikopterit plahvatama panna. Ja Batmani hääl mulle ka ei meeldinud. Siis oli eriti imelik kuulata, kui ta Lucius Foxiga rääkis oma käriseva häälega - ta ju teadis niikuinii, kes Batman on, milleks siis seda häält moonutada.

Aga need on nii väiksed vead (või siis lihtsalt asjad, mis häirivad) ja hindeks ikka 8/10.

brixxx kirjutas:Hindeks annan 7/10 kuna meeldib Gary Oldman.

Tõesti annad ainult näitlejate meeldivuse järgi hindeid?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Forzelius » 04. August 2012, 16:59

Ei teagi mitmes rewatch, endiselt 10/10 ja 21. sajandi teine lemmikfilm peale "There Will Be Bloodi". Kindlusega võin nüüd ka öelda, et lugu on TDK's parem kui TDKR'is. Dialoog on nii poeetiline ja sobiv - element, mis TDKR'is kindlasti täiuslik polnud. Võimas, mis muud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Pimeduse rüütel

PostitusPostitas Gang-pae » 27. Juuli 2013, 17:16

A (very) detailed look at a famous TDK car/truck chase sequence, analyzing how it is put together and whether the filmmaking grammar makes sense.

http://vimeo.com/28792404

Korralik segadus Nolani ja monteerijate poolt.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

Re:

PostitusPostitas Soprano » 11. Juuli 2020, 02:39

Priit kirjutas:Nuuks, mina näen Dark Knighti alles augusti lõpus. Aga kui aus olla, siis mina päris "OMFG TAHAN NÄHA!!?" lainega kaasa ei ole läinud ja suur Batmani sõber ei ole (Spider-man meeldib rohkem, kuigi filmid ei huvita). Siiski on kavas väike Nahkhiiremehe filmimaraton enne teoks teha, kui TDK vaatama lähen.

Ja....gulp...vaadata ära esimest korda Batman Begins. :$

Ja 12 aastat hiljem saidki tehtud. (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist