Pimeduse rüütel

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jack » 25. Juuli 2008, 16:42

Postimees kirjutas kunagi:

"Filmi vaadanud ehmusid stseeni peale, kus Jokkerit kehastav Heath Ledger sureb, kirjutab Hollywood Reporter.

Paljud vaatajad tunnistasid, et neil oli kõhe vaadata ka stseeni, kus selle aasta alguses ravimite üledoosi tõttu surnud Ledger on laibakotis."

Nii et Warner Bros siis ikkagi otsustas selle stseeni välja võtta...? Ilmselt hea mõte... Seega Forza, Ledgeri surm ikkagi mõjutas filmi lõppu... Vähemalt sellisel kujul filmi lõppu, nagu see Eesti vaatajateni jõudis...
Väike väänik, anna asu!
Kasutaja avatar
Jack
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 22. Juuni 2007, 21:41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2008, 16:44

Ei usu, et see nii oli. Sama uudis oli ka elu24-s, mis on mõttetu sopp. Ma arvan, et see oli väljamõeldud möla..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jack » 25. Juuli 2008, 16:54

No mina Ledgeri fännina ka loodan, et Joker rippus elu lõpuni seal pilvelõhkuja otsas...

Igal juhul jäi see nüanss poolikuks ja rikkus natuke ära tervikpildi... Kuna enamasti juhtub linateoste lõpus midagi lõplikku - igavene õnn/surm/vangla vms - ja siin seda ei juhtunud, kipun pigem uskuma, et Joker sai hukka filmi lõpus... See oleks tüüpiline sellise koomiks-filmi jaoks, lahtiseid otsi sellistes filmides lihtsalt ei jäeta... Seega on tõenäoline, et see stseen lõigati välja...
Väike väänik, anna asu!
Kasutaja avatar
Jack
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 22. Juuni 2007, 21:41
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hullmees » 25. Juuli 2008, 16:55

Kuna kõik kiidavad seda nii palju siis olen otsustanud täna filmi ikkagi ära vaadata :)
Pilet on juba ostetud 17.45 seanssile :D
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 17:08

Nolan väitis, et film tuli välja selline, nagu pidi algusest peale tulema ja Ledgeri surm ei mõjutanud midagi, sest nii oleks ilmselt ka Ledger ise soovinud. Kui ta oleks veel elus, siis ta oleks kindlasti ka järgmises osas, sest ta jäi ju ellu. Nolan on Frank Milleri Batmanidelt saanud väidetavalt päris palju ideid ja ühes Milleri Batmani koomiksis oli Joker ka viamuhaiglas koos teise kurikaeltega ja siis nad sealt kõik põgenesid mingil hetkel.
Aga see, et Ledger lõpetas filmimise enne surma on juba vana uudis ju. Tal oli isegi post-productioni töö lõpetatud. Ta oli jubaGilliami uues filmiski.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 19:22

Batman Beginsist käis läbi Mr Zsasz, aga teda kasutati umbes sama palju kui selles osas Scarecrowd. Järgmises osas oleks tore näha, et nad tõid Zsaszi teadlikult mängu. Aga see Wayne alluvuses töötav Reese, kes Foxiga käis rääkimas ja tahtis Batmani väljapressida, võib järgmises osas juba tähtsam roll olla, sest kõik teavad, et tema teab, kes Batman on ja kuna nüüd aetakse Bati taga, siis äkki pannakse too vend proovile ja äkki muutub isegi mingiks villainiks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 25. Juuli 2008, 20:15

Temast võib tulla The Riddler
Loodetavasti ainult tuntuma näitlejaga...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas De Sanr » 25. Juuli 2008, 20:37

Soprano kirjutas:
Temast võib tulla The Riddler
Loodetavasti ainult tuntuma näitlejaga...

Mister Reese, ma loodan et see oli lihtsalt mingi alateadlik kõlks, mida ei hakata edasi arendama
13-street

Viimane filmielamus:
Kasutaja avatar
De Sanr
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 28. Aprill 2008, 10:59

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2008, 20:49

Riddler võiks uuesti Carrey olla, sest kuigi Forever oli screw-up, siis Riddler ownis. Aga see Reese'i plot oleks tõesti mõttetu ja Riddler ei olnud küll millegi taolisega seotud, kui ta Foreveris oli. Samas Nolan on nii palju asju muutnud, et will see...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 25. Juuli 2008, 21:16

Käi metsa oma kumminäoga :)) Nolan'i universumis never. Gary Oldman on rääkinud kuskil intervjuus Riddler'st kolmandas osas (wiki). Rolli vastu on huvi üles näidanud David Tennant.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hullmees » 25. Juuli 2008, 21:20

nägin filmi ära. :D
Peaks ütlema et mina küll nii julgelt ei hindaks. Näitlejatöö ja Story olid väga head, aga õhustik ei olnud sellina nagu mina ette kujutasin. Lõpp oli ka väga hea. Minu poolt hinne 7/10
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Juuli 2008, 21:38

Jack kirjutas:Postimees kirjutas kunagi:

"Filmi vaadanud ehmusid stseeni peale, kus Jokkerit kehastav Heath Ledger sureb, kirjutab Hollywood Reporter.

Paljud vaatajad tunnistasid, et neil oli kõhe vaadata ka stseeni, kus selle aasta alguses ravimite üledoosi tõttu surnud Ledger on laibakotis."

Nii et Warner Bros siis ikkagi otsustas selle stseeni välja võtta...? Ilmselt hea mõte... Seega Forza, Ledgeri surm ikkagi mõjutas filmi lõppu... Vähemalt sellisel kujul filmi lõppu, nagu see Eesti vaatajateni jõudis...


Ma ei tea kas ma seda iseenesest usun (pigem vist mitte), aga kui see oleks filmis olnud, siis oleks küll pool saali nutma pannud ja nutma panevad filmid tekitavad jällegi.. teise õhustiku ja olemise filmile.

Nii et kui see tõesti välja jäi, tegid nad väga hästi. See n.ö rippuma jäämine oli väga hea idee, kuigi mullegi oli segaduseks. Vangi/ hullumajja? Damn, ma hakkan juba selle peale peaaegu nutma. :D

Joker on ilmselgelt näide kurjategijast, kes jääb inimestele meelde ja keda armastatakse.
Ma olen küll näinud ainult ühte Heathi filmi (ja see oli kahjuks romantiline komöödia), kus ei saa eriti ükski näitleja eriti oma erilisust näidata, aga vot selles filmis ta tõesti näitas kui hea näitleja ta oli.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuli 2008, 22:22

Soprano kirjutas:Käi metsa oma kumminäoga :)) Nolan'i universumis never. Gary Oldman on rääkinud kuskil intervjuus Riddler'st kolmandas osas (wiki). Rolli vastu on huvi üles näidanud David Tennant.


Ega ma ei arvagi, et temasugune lavastaja Carrey't võtaks. Carreyst kindlasti ei saa Riddler...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Lowra » 25. Juuli 2008, 22:40

Väga, väga, väga meeldis... oeh ja pean ka tunnistama et Ledger oli võimas 9,5/10
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 26. Juuli 2008, 05:39

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist