Cloverfield

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Cloverfield

PostitusPostitas Kaido » 12. Juuli 2006, 11:53

Cloverfield
Cloverfield (2008)

New York. Viis noort korraldavad lahkumispeo oma edukat karjääri tegevale sõbrale Robile (Michael Stahl-David), keda ootab uus töökoht Jaapanis. Samal ööl ründab aga Manhattanit pilvelõhkuja kõrgune koletis, mille peatamine näib olevat võimatu. Vaataja näeb läbi tegelaste videokaamera, kuidas sõbrad püüavad üle elada oma elu kõige kohutavama öö...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 23. November 2007, 00:50

Oletan, et suurem osa on näinud ära nii algse teaseri kui ka uue traileri, soovitan vaadata ka kahest osast koosnevat umbes 16minutilise kogupikkusega analüüsi uuest trailerist.
http://youtube.com/watch?v=USLFOf4xfRg
http://youtube.com/watch?v=LjQ85Y4JIdY&
Põhjalikult seletatakse teooriaid jne.

Ootan !
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 23. November 2007, 07:46

Ootan samuti seda filmi, kuid samas mulle ei meeldi, et sellest kõikjal nii palju räägitakse. Haip ajatakse nii kõrgele üles, et kui see ei suuda valmistada siiski samasuurt lööki nagu see salapära on enne filmi esilinastumist, siis pettumus on seda suurem. Hoian seega ootused filmi suhtes normaalsel tasemel just nimelt seetõttu, et enne linastumist juba niipalju sellest räägitakse.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas LauraOlen » 07. Detsember 2007, 17:40

Isegi ootan seda väga.
Vahepeal veidi kõhklesin, aga siiski ma tahaks seda filmi ulmefännina väga näha, nii et võtan jaanuaris julguse kokku ja vaatan ära. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Ralf » 17. Detsember 2007, 16:43

Teisest trailerist tehtud GIF, kus koletist juba päris hästi näha on, kuid mina ei saa ikka aru, mis see olema peaks.

http://img.photobucket.com/albums/v290/ ... 829105.gif
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LauraOlen » 17. Detsember 2007, 19:28

Lahe GIF... :)
Eks ta kergelt küürus seljaga tundub... :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Jolt » 18. Detsember 2007, 12:15

Filmwad's on hetkel üleval üks väike kontseptsioonpilt. Pole asja tõesuses väga kindel, kuskilt lekkinud või kellegi loodud - Wenomeid ja Jokereid tuli ju ka nagu muda, kuniks ametlikke pilte veel polnud. Igatahes, kes soovib endale spoilida, siis VÕIBOLLA, on asi SELLINE. Kaua see üleval püsib ei oska arvata.
Kui ongi nii, siis asja mastaap mulle igatahes meeldib. Kuigi see konkreetne pudulojus on väga üksühele sarnane kord juba kinolinal nähtud tegelasega. :pööritus:
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2007, 14:29

See pilt oli Cloverfieldi-eluka spekulatiivse väljanägemise peale tehtud fan-art võistluse võitja (või osaleja), aga ma usun, et midagi selle sarnast see monstrum ka olema hakkab. Pakuks, et ta tuleb välja merest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 18. Detsember 2007, 21:02

Huvi aina suureneb...
Mulle meeldib see sinivaala osa seal lõpus, mis peaks tõesti vihjama seotust merega...
Btw, Jolt, keda see sulle meenutab?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 18. Detsember 2007, 21:33

The good: Monster fucking everything sideways, creepy-crawly things fucking everything that’s still not fucked, indie movie characters getting eaten and mutilated before they can talk about coffee or e-mails or their feelings.

The bad: Smarty-pants story-telling shit where the video you’re watching has un-recorded bits where you see the hero’s relationship a few weeks back, before the monster shows up. Except then there’s this final shot (from the flashback section) that’s actually kind of awesome ‘cuz it’s this very sweet, sunshine-y shot of something, except at that point you’re thinking some really bad thoughts about what the shot represents.

http://www.aintitcool.com/node/35100
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 18. Detsember 2007, 22:14

suht põnev asi. peab ka vist veits neid monstrumeid tšekkima.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Detsember 2007, 16:27

Oot.. See koletis filmis on nii kõrge nagu seal pildil näitab...? :o Ma mõtlen just pikkuselt/ suuruselt mitte välimuselt.
Tõsiselt vinge.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Jolt » 19. Detsember 2007, 17:53

Forza kirjutas:Huvi aina suureneb...
Mulle meeldib see sinivaala osa seal lõpus, mis peaks tõesti vihjama seotust merega...
Btw, Jolt, keda see sulle meenutab?


Too pirakas-purakas on minu meelest üksjagu sarnane muhedas L-Korea kogupere/komöödia/draama/õudus/thrilleris Gwoemul (The Host) paanikat külvanule. Viimane oli muidugi oluliselt väiksem, kui see suped-up vaal, aga teatud sarnasus on ju siiski olemas. Ju eksju onju?

Ja ma ei suutnud ise ka mõelda mida mastaapi (st see pikk saba ning miskõik), kui seda trailerit nägin. Arvasin, et see kild, mis seal majade vahel vilksas, oli mingi suur osa koletisest, et ta on a'la jaapani Godzilla, sirgelt püsti... aga et ta võiks olla selline küürus ja pikk. Too pilt avas igatahes uusi interpretatsiooni sellele trailerile minu jaoks. Ent samas... ma ei taha mingeid screenshotte ega põhjalikke arvustusi enne filmi esimest korda nägemata uurida.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 19. Detsember 2007, 23:11

Host oli ka suht vinge jah, selline väiksem, aga hirmuäratavam. Huvi!!!!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas KiiZ » 19. Detsember 2007, 23:51

täna uurisin ka asja põhjalikumalt, kurat päris põnev värk ikka. tahaks jub näha, milline see koll on siis :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist