P.S. Ma armastan sind

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

P.S. Ma armastan sind

PostitusPostitas Kaido » 08. Jaanuar 2008, 00:50

P.S. Ma armastan sind
P.S. I Love You

Holly Kennedy (Hilary Swank) on ilus, tark ning abielus oma unistuste mehega, kirgliku iirlase Gerryga (Gerard Butler). Kui aga raske haigus Gerry temalt röövib, kukub kogu Holly maailm kokku. Ainus, kes suudaks ta jalule aidata, on see, keda enam pole. Keegi ei tundnud teda paremini kui Gerry. Ent enne surma tegi mees kõik endast oleneva, et oma armastatut rasketel hetkedel aidata. Holly 30. sünnipäeval jõuab temani ootamatu saadetis. See on tort ning salvestus… Gerrylt, kes soovitab tal seda tähistama minna. Järgnevate nädalate ja kuude jooksul saab ta mehelt veel sõnumeid, mis saabuvad üllatavaid teid pidi ning keelitavad Hollyt elu nautima, saates teda vastu uutele seiklustele, kusjuures kõik lõpevad samamoodi, sõnadega "P.S. ma armastan sind".

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Wisegirl » 11. Jaanuar 2008, 13:53

Seda lähen ma kindlasti vaatama.
Loodan, et on vääriline filmile "Maja järve ääres" :!:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Leic » 09. Jaanuar 2010, 22:21

Kurb kurb film, väga mõtteline ja muidu hea film.
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas Kickflick » 12. September 2010, 21:43

Juba filmi alguses jäi häirima mind see, et Gerry matus toimus liiga kiiresti. Ühel hetkel oli kõik korras ja siis toimusid äkki matused. See oleks võinud sujuvam olla. Ja Gerald Butlerit oleksin tahtnud rohkem näha, ka seetõttu, et siin ei mänginud ta ühesugust üleolevat machot, nagu eelnevates filmides, kus ma teda mängimas näinud olen. Päris pisaraid silma ei toonud, kuid muidu oli ilus romantiline lugu. See on üsna tavaline, et kui inimene
on kaotanud kellegi lähedase, siis hakatakse ennast petma ja ei suudeta temast lahti lasta. 7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: P.S. Ma armastan sind

PostitusPostitas Pixie » 22. Detsember 2011, 18:55

Oleks soovinud enne Gerry surma teda natuke rohkem tundma õppida, siis oleks ehk suutnud Holly'le rohkem kaasa tunda. Siiski oli matustejärgne periood päris kurb ja kergelt tear-jerker, hea näitlemine Hilary poolt. Teine asi - mees tundus liiga täiuslik. :D Kellegi surma korral, jah, meenutatakse alati positiivseid külgi, aga Gerry jättis täiesti ideaalse inimese mulje. Muidu armas ja mõnusalt romantiline film. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 179 külalist