Presidendi lennuk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Presidendi lennuk

PostitusPostitas Robert » 19. Märts 2005, 12:57

Presidendi lennuk
Air Force One (1997)

Maailma kõige kaitstuma lennuvahendi pardal sõidab president Marshall koos oma naise, tütre ja valitsuse tippametnikega koju. Niipea kui lennuk on õhku tõusnud, kaaperdavad selle radikaalsed kommunistid eesotsas terrorist Garshunoviga. President pannakse karmi valiku ette: kas vabastada terroristide diktaatorlik liider või oodata kuni Garshunov on kõik pardal olevad reisijad surmanud. President ei hakka nõu pidama, vaid võtab vastutuse oma pere ning töötajate ja vaba maailma tuleviku eest enda peale. Maa peal püüab olukorda kontrolli all hoida asepresident.

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Silver » 19. Märts 2005, 21:07

Päris norm film...
Chill
Silver
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 57
Liitunud: 19. Veebruar 2005, 23:16
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitas siki15 » 08. Mai 2006, 15:12

On ja suhteliselt põnev film.
siki15
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 16. Jaanuar 2006, 18:29

PostitusPostitas Ralf » 09. September 2006, 11:50

Paar asjalikku süžeepööret oleksid asja paremaks muutunud. Kaks tundi lennuki peal inimeste tulistamist ja Oldmani nukrat aktsenti kuulata ei olnud lihtsalt miski, mis silma lahti võiks hoida. Lisaks sellele ei ole Harrison Fordi vanamehelik välimus ka actionrollis veenev. Üldkokkuvõttes kõlbab "Air Force One" vaadata, ent terroristidega põnevikest saaks kõvasti korralikumaid filme soovitada.

5/10 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Mannavaht » 06. November 2006, 17:22

Nojah. Ega see midagi erilist ei ole. Samas olen ma seda juba 4 korda vist näinud. Hehe :P

Ma ütlen ausalt:kui Oldmanit selles filmis poleks olnud, siis mind ei huvitaks see ABSOLUUTSELT! See ameerikalik patriotism käib mulle närvidele! "Red, white and blue-I'm counting on you!" No mida veel :shokeeritud:??

Ja Gary Oldmani aktsent ei olnud nukker! See tüüp oskab nii palju erinevcaid aktsente teha, et wowoweewow! Tema pole ju Venemaal või Venemaa võimu all elanud. Ega ta ei peagi perfektset aktsenti tegema. Ameeriklased ju niikuinii ei saanud aru kas see oli hea aktsent või mitte. Ida-Euroopa on nende jaoks üldse üks paneelelamute ja prostituutide paradiis.
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas brixxx » 15. August 2012, 11:29

See on peale ''Face/Off''i teine lemmikfilm ning mina olen seda ilmselt üle 10 korra vaadanud.

Filmi teeb huvitavaks ainult see asjaolu, et Ameerika presidenti üritatakse lennukilt minema saata, aga ta tuleb tagasi ja lõpuks päästab kogu meeskonna.

Gary Oldman on kahjuks selline näitleja, kellel on minu silmis ainult üks huvitav roll Jim Gordon Batmani filmides, hetkel olen muidugi näinud ainult 10 tema filmi, veidige meeldis ka ''Lost in Space''.

Film meeldis selle tõttu ka, et seal mängis teine lemmiknäitleja Dean Stockwell, kelle kohta olen näinud ainult filmi ''The Lagoliers'' ja seriaal ''Quantum Leap''.

Naljaks tegelaskuju oli Andrei Kolchak (Elya Baskin).

Hindeks annan 10/10.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eriti palju eelmisele postitusele lisada juurde ei ole.

Seekord vaadates hakkasin ma mõtlema, järgi jäänud inimesed küll, enne lennuki alla kukkumist tapeti, aga kui sai veel ühe inimese päästa, siis miks ülejäänud inimesed ei näinud võimalusena, kui lennuk on piisavalt madalal, siis hüppata vette.

Huvitav näitleja on ikka Gary Oldman, tegelikult üks lemmikuid näitlejaid, aga enamikes filmides ei meeldi, minu jaoks jäi Gary Oldmani roll igavaks ''Air Force One'', eriti meeldis ta Batmani filmides ja ''Track 29'' ning veidi ka ''Lost in Space'' ja ''Leon: The Professional''.

Eelmine nädal vaatasin palju etv2 kodulehel teatrietendusi ning mitmedes teatrietendustes juhtus mängima Karl Kalkun. See tuletas meelde näitlejat Elya Baskin, kes on väga sarnane Karl Kalkuniga.

Pilt

Pilt

Endiselt hindeks 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas Rasmus » 12. August 2014, 18:23

Mõnus terroristikas, ei jää sugugi pikalt maha parimatest "Die Hardidest". Gary Oldman on oodatavalt hea villain, aktsent kukkus täitsa hästi välja. Harrison Ford just kõige suurem märulistaar pole, kuid ega talle ka liiga palju tegevust antud, mõjus usutavalt küll.

9/10

#EX3
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas brixxx » 14. August 2014, 13:22

Rassu kirjutas:Harrison Ford just kõige suurem märulistaar pole, kuid ega talle ka liiga palju tegevust antud, mõjus usutavalt küll.

Minu meelest see film küll märuli film ei olnud, pigem action. Märuli filmid on eriti sünged, üks päeva peale filmi "Palgasõdurid 3" vaatasin mõned märulistaaride filme ning tekkis nendest lausa masendus. Märuli filmid on isegi süngemad ja nukkramad kui draama filmid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas lostinthemist » 14. August 2014, 13:52

Mis vahe on märulil ja actionil? Tehke palun mulle kui harimatule selgeks, sest ma tõesti ei tea.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 14. August 2014, 13:53

brixxx kirjutas:Minu meelest see film küll märuli film ei olnud, pigem action.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=action&F=M :D
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas Rasmus » 14. August 2014, 14:44

Brixxx, pead silmas äkki thrillereid ehk põnevikke? Võid mõne neist oma masendavatest märulitest nimetada, vaataks hea meelega. Peale üle-eelmisel aastal vaadatud Van Damme filme pole head depressiivset thrillerit saanudki. Isa on Tartus.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Presidendi lennuk

PostitusPostitas brixxx » 14. August 2014, 15:38

Rassu kirjutas:Brixxx, pead silmas äkki thrillereid ehk põnevikke? Võid mõne neist oma masendavatest märulitest nimetada, vaataks hea meelega. Peale üle-eelmisel aastal vaadatud Van Damme filme pole head depressiivset thrillerit saanudki. Isa on Tartus.

Kindlasti Jean-Claude Van Dammel on palju süngeid ja masendavaid märuleid. Aga peale "Palgasõdurid 3" vaatamist vaatasin Dolph Lundgreni filmi "Blood of Redemption" (2013), Wesley Snipes filmi "Game of Death" (2010) ja Jason Statham filmi "Redemption" (2013) (mida olen tükk aega plaaninud vaadata, aga see film oli nii masendav, et ei suutnud lõpunegi vaadata).

Ilmselt neist kolmest kõige vähem masendav oli "Game of Death" (2010). Aga enamik märul filmid on sellist tüüpi kui oli film "Blood of Redeption".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tänan žanride seletuste eest, olen alati grupeerinud filme actioni ja thrillerite järgi. Pigem olen just arvanud thrillerid on märuli filmid kuna tundub, et need on süngemad ning mängib neis rohkem märulistaare. Action filmides mängivad pigem rohkem sellised näitlejad nagu Harrison Ford, John Travolta, Mel Gibson, keda mina küll märulistaarideks ei pea.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 171 külalist