Ma olen legend

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Lazerest » 03. Veebruar 2008, 17:14

SPOILER!! (teine lõpp)

Teine lõpp ehk tegelikult originaalne lõpp (plaaniti see alguses päris filmi panna) tuleb selline kus ta jääb ellu. Neville annab alfa female tagasi ja vastutasuks lubab alfa male tal minna. Raamatuga on sellel filmil seotud ainult nimi, rohkem midagi
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

PostitusPostitas hau » 03. Veebruar 2008, 22:44

Vaatasin seda ainult ja ainult Will Smithi pärast. Ainult nii vinge vend jõuab sellise kaliibriga filmi üksi üleval hoida. Hoolimata nendest ebakvaliteetsetest infected inimestest (tänapäeval vist zombie filme enam ei tehtagi, kõik ainult infected ja infected) ja sellest üksikemast, lõpp suutis mind üllatada. Selles suhtes eriti ei hoolinud filmist, aga Will Smithi ikka lahe vaadata. Stiililt ja visuaalselt sarnanes natuke ka Francis Lawrence Constantinega. Ma võin oma parema käe mängu panna, et sellele tuleb järg.
Muidu oleks sellest ideest saanud väga cooli ja tumeda filmi, mis poleks aga raha teeninud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 11. Veebruar 2008, 00:58

Ma tulin poole filmi pealt ära.
Aga story ja muidu ka on imeline.
Ma lihtsalt elasin liiga hullult sinna sisse, ma kujutasin ette ennast selle mehe asemel, ning kogu nende mutanteerunud nn. zombide teema.. See oli minu jaoks tõsiselt liiga õudne. Ma just hakkasin üle saama kusjuures õudukate kartusest, nt Samara hullusest, libahuntide filmide jnejne, aga nüüd jah.
Täiesti lõpp.
Mul on ülipiinlik.
Üks küsimus:
Kuidas tehakse selliseid zombiesid vms? Ma tean et arvutiga, aga kuidas?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Kidd » 11. Veebruar 2008, 10:13

LauraOlen kirjutas:Üks küsimus:
Kuidas tehakse selliseid zombiesid vms? Ma tean et arvutiga, aga kuidas?


Ma arvan, et enamus on siiski make up töö puhtalt :?
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Forzelius » 16. Veebruar 2008, 19:59

Käisin siis ka seda vaatamas täna. Suhteliselt enam-vähem. Mis häiris oli filmi pikkus. Liiga lühikeseks jäi minu arust. Seda oleks võinud oluliselt pikemaks teha, viies tegevuse New Yorgist välja, aga kuna raamatu järgi tehtud, siis vist väga muuta ei saa. Oleks lihtsalt võinud näidata rohkem, mida Neville iga päev tegi. Samuti langes filmi väärtus natukene, kui tulid mängu naine ja laps. Naljakas oli natukene see, et lõppu jäeti selline based-on-a-true-story mulje, kui Anna luges ette, et Robert Neville...
Aga mis oli hea: Will Smith. On tunne nagu oskaks see mees iga filmi huvitavaks ja naljakaks teha. Vist üks parimatest mustanahalistest näitlejatest ever. Siin filmis oli just näha tema draamaskille, kuna komöödiat jäi siin nagu vajaka kergelt. Aga jah, ühtegi halba filmi (no, kui siis Wild Wild West oli keskpärane) meelde.
Veel, infected tüübid oli väga vingelt kujutatud. Jooksvad zombied (kuigi nad seda ei ole, kutsun ma neid ikka zombiedeks) on midagi sootuks uut minu jaoks ning palju huvitavam vaadata, kui tavalised murtud põlvedega ebardid. Veel meeldis New Yorgi kujutamine filmi algul, väga osavalt tehtud, ei saanudki aru, kas arvutiga või siis lihtsalt makett.

P.S. Õige märkus hau poolt- zombie'sid nagu polegi enam. Keegi võiks ikka neid ka teha vahelduseks.


Ühesõnaga, vaadatav film, soovitan kindlasti korra ära vaadata. Endal jäi just sisust ja pikkusest natukene puudu, kuid Will Smith ja nakatatud inimesed korvavad selle...

7/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Lazerest » 18. Veebruar 2008, 20:47

Kidd kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Üks küsimus:
Kuidas tehakse selliseid zombiesid vms? Ma tean et arvutiga, aga kuidas?


Ma arvan, et enamus on siiski make up töö puhtalt :?


Need monsterid "I am Legendist" olid arvutiga tehtud, ainult osade liigutuste jaoks on kasutatud näitlejaid, näiteks see labori tseen kus alfa emane tõmblema hakkas. Pärast söödetakse registreeritud liigutused arvutile ja arvuti paneb eluka samamoodi liikuma.

hau kirjutas: Hoolimata... ...ja sellest üksikemast,


Anna ei olnud mingi üksikema, Ethani vanemad olid juba ammu surnud. Nägin kusagilt mingit koomiksit selle kohta, pealegi oleks vastupidine väga ebatõenäoline.
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Veebruar 2008, 23:12

Lazerest kirjutas:
Kidd kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Üks küsimus:
Kuidas tehakse selliseid zombiesid vms? Ma tean et arvutiga, aga kuidas?


Ma arvan, et enamus on siiski make up töö puhtalt :?


Need monsterid "I am Legendist" olid arvutiga tehtud, ainult osade liigutuste jaoks on kasutatud näitlejaid, näiteks see labori tseen kus alfa emane tõmblema hakkas. Pärast söödetakse registreeritud liigutused arvutile ja arvuti paneb eluka samamoodi liikuma.

hau kirjutas: Hoolimata... ...ja sellest üksikemast,


Anna ei olnud mingi üksikema, Ethani vanemad olid juba ammu surnud. Nägin kusagilt mingit koomiksit selle kohta, pealegi oleks vastupidine väga ebatõenäoline.

Aga see kus see naine liikuma hakkas laboris, see oli minuarust hästi, hästi ehmatav koht. Kas youtube'is pole kuskil seda? Olen otsinud, aga ei leia.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Lazerest » 20. Veebruar 2008, 21:04

See oli mingi väike video filmi tegemisest, või oli isegi interviu Will Smithiga kus vahepeal seda näidati. Soovitan otsida: "Making I am legend" või "interviev i am legend"

Lõhab, et haule jääb parem käsi alles: http://imdb.com/title/tt1167498/

Kui kellegil on Imdb pro, siis oleks äki nii kena ja copyks siia mis selle kohta räägitakse?

Huvitav kuidas nad selle järje teevad?
Mina pakuks välja esimese varjandi, et Ethan suurena? Ja teine oleks, selline et
Neville jäi tegelikult ellu, sest kas keegi nägi ta laipa? Pealegi tekkis mul konspiratsioonide huvilisena üks vandenõuteooria: Oli uudis et Will Smith oli öelnud ette filmi lõpu kusagil intervius, mis muidugi oli kokkumäng, siis nad muutsid lõpu ära, et inimsetel oleks huvitav ja kui nüüd järge tegema hakkavad ütlevad et see teine lõpp mida ma enne kirjeldasin oli ikkagi "see õige" ja järg tuleb selle järgi.
Nüüd tekib küsimus, et milleks selline tsirkus? Miks nad ei oleks võinud kohe Nevilleit ellu jätta ilma selle ette rääkimise tsirkuseta? Vastus lihtne: Mis sa arvad kumb lõpp oleks rohkem raha sisse toonud? Tüüpiline ameerika filmide ending või siis midagi originaalset?
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

PostitusPostitas hau » 20. Veebruar 2008, 22:29

Lazerest kirjutas:
Lõhab, et haule jääb parem käsi alles: http://imdb.com/title/tt1167498/

Will Smith = money
money = more sequels
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 20. Veebruar 2008, 22:45

See ainult pro'le, öelge, kas Smith on seal w ei?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 20. Veebruar 2008, 23:00

Nagunii on, kes toda ikka muidu vaataks. Aga samas võib-olla on 28 weeks later stiilis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Veebruar 2008, 15:01

Huvitab milline siis järg on... :))
Ei, kuradima hea film ikka, kui kogu nende nn. zombide teema poleks mulle nii õudne olnud, oleks ma sajaga seda nautinud.
Huvitav millised olevsed järjes on, ehk veel õudsamad? Sest et õudusfilmid lähevad aastatega aina õudsamaks, kõik inimeste hirmutamise ja shokeerimise nipid on nii ära tabatud.
Samas äkki järjes on rohkem raamatu asja, nagu ühe kasutaja kommentaarist lugesin midagi vampiiride ühiskonna vms kohta...
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Lazerest » 24. Veebruar 2008, 13:26

Saaks jah teha nii, et mingi mees kusagil teises suurlinnas arvab sama mis Nevillgi arvas. Ja siis teha see rohkem nagu raamatus, aga vaevalt, sest siis nad peaksid ka monsterid ringi tegema, kuid siis poleks enam tegu järjega. Aga seda kindlasti et olemasolevad monsterid muutuvad võimsamaks. Võibolla leiavad viisi kuidas saab päeval kõndida? Võibolla tekibgi neil selline algeline intellekt, et katavad end näiteks mingite linadega kinni siis päike ei paista peale. Igatahes loodame et järg ikka valmis ka tehakse, tahaks näha mis lahendus seal on.
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

PostitusPostitas Lowra » 29. Veebruar 2008, 19:09

Ma ei tea miks aga see film tekitas minus tõsiselt imeliku tunde,mlle meeldis see film isegi, aga see oli kuidagi teine kui oodata oskasin ...
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 29. Veebruar 2008, 19:43

Lazerest kirjutas:Saaks jah teha nii, et mingi mees kusagil teises suurlinnas arvab sama mis Nevillgi arvas. Ja siis teha see rohkem nagu raamatus, aga vaevalt, sest siis nad peaksid ka monsterid ringi tegema, kuid siis poleks enam tegu järjega. Aga seda kindlasti et olemasolevad monsterid muutuvad võimsamaks. Võibolla leiavad viisi kuidas saab päeval kõndida? Võibolla tekibgi neil selline algeline intellekt, et katavad end näiteks mingite linadega kinni siis päike ei paista peale. Igatahes loodame et järg ikka valmis ka tehakse, tahaks näha mis lahendus seal on.

Täitsa mõnus idee oleks ka see, kui võetakse mõni lahe näitleja ja tehakse temast karakter, kes usub samuti end New Yorgi ainus elanik olevat. Ja siis ristatakse tema elu kuidagi Neville'i omaga - näiteks näeb ta filmi keskel, kuidas Will Smith autoga põgeneb vampiiride eest. Et siis paralleelne perspektiiv vms. Samas ei teeks ka sündmustikuvahetus halba.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist