Ma olen legend

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Six-Fo » 21. Detsember 2008, 02:16

Minule see film kohe väga meeldis! Huvitav oli vaadata inimtühja New Yorki ja seda kuidas peategelane oma elu korraldab.
See koera surma moment oli väga liigutav, vaikne kurb muusika, koera matmine, seejärel üksindus...
Igastahes 10/10 punkti!
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas goldenbear » 26. Detsember 2008, 13:44

Oleks film jätkand nii nagu alguses oli,enne naise ja lapse tulekut oleks arvatavasti film olnud palju parem.Väga meeldis algusstseen kus ta neid kitsi taga ajas.Film oli väga hea ja kui see naine tuli sis film läks üldse teistsuguseks.


7/10
Kasutaja avatar
goldenbear
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 26
Liitunud: 06. Detsember 2008, 18:39

PostitusPostitas Max89 » 16. Detsember 2009, 20:10

Väga hea film! Pole paremat filmi Will Smithil näinudki. Väga hea näitlejatöö. 10/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas Leic » 09. Jaanuar 2010, 22:36

Üpris hea film, vaatasin seda oma poolteist aastat tagasi ja mäletan et kui kinost välja tulin siis olin veits pettund sest ei saanud kõigest väga hästi aru, vb jäi liiga lühikeseks naq eespool mainitud.
Aga respect Will Smith``ile et suutis pea üksipäini filmis tegevust ja huvi üleval hoida.

7/10
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas Piret » 10. Jaanuar 2010, 10:34

Will Smith on jah üsna sümpaatne näitleja ja ilmselt tema päästiski filmi minu jaoks. Treilerit nähes lootsin midagi üllatavamat või eepilisemat. Sisu oli iseenesest hea, aga naise ja lapse tulek rikkus asja ära. Nojah, see film lõppes minu jaoks kuidagi järsku ja oleks tahtnud veel mingit vihjet saada selle kohta, mis edasi toimuma hakkab.

7/10
"There's nothing a nice cup of hot coffee can't fix." - Piret
Kasutaja avatar
Piret
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 25. Detsember 2009, 18:18
Asukoht: Keila

PostitusPostitas Rain » 10. Jaanuar 2010, 14:08

Vaata alternatiivset lõppu...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas rakitic14 » 06. Veebruar 2010, 23:44

see alternatiivne lõpp ei olnud parem sugugi mitte,ei saanud kollide reageeringust aru lõpus.
film oli iseenesest väga huvitav ja selline hoidis koguaeg närvi sees.
kokkuvõttes meeldis film väga 8.5/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas Peterzel » 17. Märts 2010, 22:27

põnev sisu, hästi tehtud. Nõrkuseks oli see, et kollid liikusid ringi gravitatsioonijõudu täiesti ignoreerides. -1 p selle eest.

7/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas Ronet » 07. Aprill 2011, 05:56

Kitsede tagajamise stseen oli väga Jumanjilik.
Tundus nagu stsenaristid oleksid filmi ajaliselt omavahel ära jaotanud. Üks kirjutab pool tundi, siis teine pool tundi jne.
Ootasin rohkem midagi 'Signs' meets 'Moon' meets '28 Days Later' stiilis.
Nevill'i ja Sam'i argipäevi oleks võinud rohkem näidata. Flashbackid iga päeva lõppedes sulandusid filmi hästi sisse.
See, et viirus inimesed CGI'ks tegi... ei olnud väga meeltmööda.

Kokkuvõttes oli piisavalt pinget ja põnevust. Eellugu ei taha, kuid järg pakuks huvi küll.
Kas see mitte subclubi aasta film 2007, 2008 vms ei olnud?

7/10

Zinera, endiselt 10/10?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Zinera » 07. Aprill 2011, 09:15

Level kirjutas:Zinera, endiselt 10/10?


Mõtlesin selle peale ja mõtlesin veel...ehk võibolla 9/10 nüüd, sest ma olen seda filmi lihtsalt NII palju juba vaadanud. Aga mulle nagu lihtsalt meeldib see olustik ja idee ja teostus ja thank god, et nad seda alternatiivset lõppu ei pannud, muidu oleks ka 7/10.
;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Ma olen legend

PostitusPostitas RockabillySarin » 22. Veebruar 2012, 12:32

6/10

Minu jaoks oli filmi parimaks osaks ilus üksildane keskkond.
Operaator oli kohati väga tasemel. Ja neeger tegi ka väga meeldiva rolli.

Järjestasin oma lemmikud plaanid "paberile".

https://www.youtube.com/watch?v=ZA2uozbtAiQ
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

Re: Ma olen legend

PostitusPostitas Six-Fo » 15. Märts 2012, 13:55

Wikipediast:

Francis Lawrence said in late 2008 that there would be a prequel and that Will Smith would be reprising his role. He stated that the film would reveal what happens to Neville before the infected take over New York. D. B. Weiss was recruited to write the script, while Lawrence would direct "if we figure out the story". Smith stated the film would have Neville and his team going from New York City to Washington, D.C. and back again, as they made their last stand.[70] The film would again explore the premise of what it's like to be alone, as Lawrence explained, "... the tough thing is, how do we do that again and in a different way?"[71]

On May 3, 2011, Francis Lawrence stated that, so far as it involved him, the prequel was dead, with Lawrence stating,"I don't think that's ever going to happen."[72]

In 2012, Warner Brothers announced that deals had been made to produce "another installment" (not the rumored prequel), with the intention of having Will Smith reprise his role.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

Re: Ma olen legend

PostitusPostitas LynxHunter789 » 20. Mai 2014, 22:11

Miu jaoks on tegu ühe parima filmiga. Meeldivad mulle sellised müstilised filmid nagu I am legend seda oli. Oleks võinud rohkem nende igapäeva elu hiiglaslikus New Yorkis näidata. Need infected tüübid olid alguses isegi päris hirmsad
Spoiler :
eriti siis, kui ta neid kitsi jahtis ja sinna pimedasse hoonesse sattus
, aga hiljem kui rohkem hakati neid näitama, ei tekkinud enam seda hirmutunnet. Üks asi, mis mind veel painab, on:
Spoiler :
oh, tegelikult kaks asja:
1. Kui ta endale selle noa jalga kukkus, siis ta ainult alguses roomas ja nagu püsti üldse ei saanud, aga kui oli autole juba suhteliselt lähedal, hakkas jooksma nagu noor jumal. Kas ta varem ei oleks püsti saanud tõusta? Oleks koer ellu jäänud ja kõik õnnelikud. 2. Neville oleks ise ka ju sinna söesahvti mahtunud ja ta oleks saanud selle granaadi ka sealt visata.

Koera stseen oli üks kurvemaid stseene üldse, mida ma näinud olen.
Hindeks 9/10. Keegi midagi järje kohta teab? Alguses oli nagu neid jutte, aga nüüd pole juba 2 aastat midagi kuulda olnud. Või kauemgi.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Re: Ma olen legend

PostitusPostitas Rain » 21. Mai 2014, 22:40

LynxHunter789 kirjutas:
Spoiler :
oh, tegelikult kaks asja:
1. Kui ta endale selle noa jalga kukkus, siis ta ainult alguses roomas ja nagu püsti üldse ei saanud, aga kui oli autole juba suhteliselt lähedal, hakkas jooksma nagu noor jumal. Kas ta varem ei oleks püsti saanud tõusta? Oleks koer ellu jäänud ja kõik õnnelikud. 2. Neville oleks ise ka ju sinna söesahvti mahtunud ja ta oleks saanud selle granaadi ka sealt visata.
.

Vaata asju teise perspektiiviga.
1. No seda punkti saab võtta nii ja naa. Ühtepidi võib öelda, et tõesti oli tegemist lihtsalt halvasti välja kukkunud stseeniga. Teistpidi võib väita, et ta võttis viimasel hetkel ja viimases hädas oma jõu kokku. Toome näiteks olukorra, kus sa jooksed. Kui sa teed trenni, siis sa väga ei pinguta jooksuga. Aga kui keegi ajab sind kurikaga taga, siis annad jalgadele jalgadele valu nii palju kui võimalik. : D
2.
Spoiler :
Tema ju selle viiruse lõigi/aitas luua, vms, iirc. Põhjus, miks ta nii pikalt peaaegu üksinda ringi kondas, oligi see, et ta üritaski leida sellele viirusele vaktsiini, mille ta lõpuks ka leidis. Ehk siis äkki ta leidis oma kaua otsitud lunastuse, ja mõtles, fuck it, küllalt kaua juba kolle tapetud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Ma olen legend

PostitusPostitas LynxHunter789 » 23. Mai 2014, 18:30

Spoiler :
Teisest vastusest saan ma isegi aru, aga esimese puhul nägi ta neid monstrumeid juba varakult ja roomas ikka edasi. Kas ta ei tajunud ohtu või milles oli probleem.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 169 külalist