Mesilase film

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mesilase film

PostitusPostitas Kaido » 30. November 2007, 18:19

Mesilase film
Bee Movie (2007)

Värskelt ülikooli lõpetanud mesilane Barry B. Benson pole rahul oma tulevikuga, sest karjääri tegemiseks pole mingeid valikuvõimalusi peale meetööstuse. Kord tarust linna sattudes rikub ta üht mesilaste põhireeglit ja räägib inimesega, lilleseadja Vanessaga. Neist saavad sõbrad, aga koos Vanessaga sisseoste tehes avastab Barry kohutava tõe: inimesed on juba aastasadu mesilaste mett varastanud, sellega kaubelnud ja takkapihta selle siis ära söönud! Noorele vihasele mesilinnule saab kiiresti selgeks, et tema eesmärk siin maailmas on inimkonnale nii inetu käitumise eest koht kätte näidata.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas wixx » 01. Jaanuar 2008, 16:21

üsna hea film minu meelest oli :)
wixx
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 19. November 2007, 17:10

PostitusPostitas suslike » 05. Jaanuar 2008, 17:05

Selle filmi käigus ma avastasin, et kõikidel, vähemalt enamus anim- filmidel on üks ja sama filmikäik. On mingi õnnelik osa ja siis hullult kurb osa.

Aga filmi kohta nii palju, et mesillased on ikka väga armsad. Mõnus sisu oli filmil, mu väiksele sugulasele läks küll peale.
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist

cron