Kildudeks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kildudeks

PostitusPostitas H20H » 25. November 2007, 13:43

Kildudeks
Butterfly on a Wheel (Shattered)

Neilil ja Abby Warneril on täiuslik pere ja abielu. Kui ühel päeval röövitakse nende tütar Sophie, peavad nad täitma röövli iga soovi. Röövijaks on külmavereline ja terane Ryan, kes väidab, et tal pole enam midagi kaotada. Abielupaar peab käituma Rayani pilli järgi ja iga röövija ülesanne muutub nende jaoks üha keerulisemaks ning paneb paari läbi tegema proovikivisid, et päästa oma pisitütre elu. Samal ajal peavad kurnatud vanemad välja nuputame, kes on see haige lapseröövel ja miks ta seda teeb.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Nowitzki » 22. Detsember 2007, 20:44

See film on mulle valmistanud viimase kuu k6ige positiivsema yllatuse,film sai soetatud endale puhtalt näitlejate pärast(Pierce Brosnan;Gerard Butler),sest sisu tundus alguses liiga tavaline.Nagu oodata oligi siis näitlejad olid suurepärased ja film ise kujunes ikka väga heaks,terve filmi käis peast läbi mitmeid m6teid miks kyll röövel seda teeb jne...aga sellist l6pp lahendust ei oleks osanud kyll oodata.SUPPER!!!

P.S:Pierce Brosnan negatiivse tegelase rollis oli ikka täielik tase,ta peaks rohkem sellised rolle tegema ja Gerard Butler meenutas mulle välimuse järgi siin filmis Clive Owenit ja tegi ka väga head tööd.


imdb on filmi skoor 7.2 aga minu käest saab 8/10


Soovitan
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

Re: Kildudeks

PostitusPostitas Rain » 14. Oktoober 2012, 14:58

Polnud küll midagi erilist, kuid siiski heas mõttes väga lihtne, lahjat pinget pakkuv ja meeltlahutav. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist