Aliens vs. Predator 2: Tugevam jääb ellu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Aliens vs. Predator 2: Tugevam jääb ellu

PostitusPostitas Ralf » 10. November 2007, 03:48

Aliens vs. Predator 2: Tugevam jääb ellu
Aliens vs. Predator: Requiem (2007)

Järg 2004. aastal valminud filmile "Alien vs Predator - viimane kokkupõrge".

Colorados asuva Gunnisoni väikelinna läheduses kukub metsa õhusõiduk, mis on pärit kuskilt kosmoseavarustest. Keegi kohalikest ei tea, et koos sellega saabub nende mägedesse kahe iidse tulnukrassi vaheline sõda, mis toob surma ka kõigile neile, kes oma õnnetuseks lepitamatute vaenupoolte vahele satuvad. Sherif (John Ortiz) peab moodustama kiirelt kahaneva arvuga linnaelanikest salga, kes asuks võitlema ellujäämise nimel, sest abi pole loota mitte kuskilt.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 10. November 2007, 03:55

Mina olen Alieni ja Predatori universumi keskel üles kasvanud ja sellesse järge hulgaliselt lootust pannud, ainsana muserdab mind see, et Predatori-poolseks ainsaks jõuks on üksainus tegelane nimega Wolf. Esimene film juba näitas, et Predatorid on tugevamad (eks see ole spekulatiivne, kuid minagi arvan nii, ometigi on tulnukad ju pigem close-combati harrastajad ja mis sellest kasu on, kui sind 10 meetri kauguselt shoulder cannoniga ribadeks lastakse), kuid siiski meeldiks mulle rohkem, kui matš ikka arvuliselt võrdne oleks. Enivei, paistab ka nii, et produtsendid on oma reitingu-veast õppust võtnud ja film tuleb R, isegi Store Showdowni videoklipis lasti kahe tüübi pea sodiks. Ja usun, et sellest ei tule ka mingit buddy moviet nagu esimene film, kus Sanaa Lathan ja Scar üheskoos tulnukaid nottisid. Mingi heroine paistab küll filmis olevat, uus Sigourney Weaver?

Heh, trailerist on näha, et Predatorile on uuendusena mingi piits tekitatud. Ma loodan, et see teda liiga "vallatuks" ei tee.

Anyway, ma arvan, et see ei tule midagi superhead (kindlasti mitte aasta parim film), kuid pakuks, et ei ole üleliia loota head kahte tundi, mida kinos nostalgiatunnet nautides saatel mööda saata. Ja Predalieni ootan ka.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas lostinthemist » 11. November 2007, 14:41

Ralfiga olen täiesti nõus. AvP temaatika fännina ootan seda filmi ja lähen kindlasti talvevaheajal Tallinna Plazasse vaatama.
Store Showdowni video oli väga võimas, mõned kohad lõid karbi täiesti lahti.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LauraOlen » 12. November 2007, 18:01

Tahaks meeletult näha. Kas see Alien on eksju sellest Alieni filmidest, kus on minu mäletamist mõõda see leitnant Ripley vms? Olen neid kõiki näinud, tõsi küll veidi noorena ning pole neid filmi nooremas eas lõpuni vaadanud, sest mõned kohad olid õudsad. Igastahes need üldiselt siiski meeldisid, sest olid suht head ulmefilmid ja Winona Ryder oli ka ühes filmis.
Samas see Predator ei tekita mingeid tundeid, oleksin kindlasti Alieni poolt, palju õudsam ka. :D
Samas filmi ise läheksin vähesema tõenäolisusega vaatama, just kõik need õudusunenäod ja maybe viirastused vahest, see pole minu silmis nii haruldane kui ma olen tõsiselt vapustatud.
Seepärast tahaksi teada inimeste muljeid siit foorumist enne vaatama minemist. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas siilupart » 15. November 2007, 14:30

Ma kujutan ette, missugune see osa tuleb.. Ka hea, aga olen näinud ka filmi Freddy Vs Jason, mis on veelgi parem.. Kuid see on õudukas, aga jutt on siiski hetkel ulmefilmist :D
Ja kuna mulle meeldis ka filmi Predator Vs Alien esimene osa, siis ma ei ütleks see teine osa kehvem peaks olema.. (Vaatasin treilerit You Tubest) Kui film jõuab Saaremaale kinno, lähen ilmtingimata seda vaatama ;-) Kui jõuab, tahtsin ma õelda :ülivihane:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas LauraOlen » 28. November 2007, 17:23

edit :
Muudan postituse ära.
Ma hakkasin mõtlema ka selle filmiga, et võtan julguse kokku ja vaatan ära, sest et ma olen tõsiselt suur Alien'i fänn, nii et see film ei saa tulla lihtsalt halb, lisaks isa rääkis veel veidi Predator'ist ka, nii et tema vastu pole ka midagi.
Muidu vaatama lähen siis isaga, kellegi teisega ma lihtsalt ei julgeks seda vaadata. :D :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas HEllseeker » 29. Detsember 2007, 22:48

Muuseas siilupart, kommantaaris on öeldud, et esimese o0saga tehtud ulme viga parandatakse selles osas, ja tegu on tõsise õudusfilmiga.
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas kigents » 02. Jaanuar 2008, 17:44

Käisin täna vaatamas. Suhtleliselt hea oli, aga paar kohta jäi arusaamatuks aga see ka sellepärast vist, et ma pole esimest osa näinud....

8/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ecu » 17. Mai 2008, 22:21

kinos ei käinud aga muretsesin DVD. ja kahjuks pidin pettuma.
ütleme nii, et lõpp loeb.
Kui keegi on näinud RESIDENT EVIL 2 osa, siis teab, et AVP teise osa lõpp on tehtud sama. ellujääjad põgenevad kopterisse, linn pühitakse hullu pommiga ja kopteriga põgenejad jäävad ellu.
oleks AVP2 tegijad midagi uut välja mõelnud. oleks kindlasti parema elamuse saanud.
Kasutaja avatar
Ecu
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 91
Liitunud: 04. September 2006, 10:05

PostitusPostitas Kidd » 17. Mai 2008, 22:52

Ecu kirjutas:ütleme nii, et lõpp loeb.
Kui keegi on näinud RESIDENT EVIL 2 osa, siis teab, et AVP teise osa lõpp on tehtud sama. ellujääjad põgenevad kopterisse, linn pühitakse hullu pommiga ja kopteriga põgenejad jäävad ellu.


Ütleme nii, et hea teada kuidas film lõpeb :shokeeritud:
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Cochrane » 03. Juuli 2008, 17:42

Vaatasin lõpuks ära ja film suutis pakkuda küll laipu, kuid ajas haigutama. Natuke oleks päästnud, kui kõiki neid võitlusi ja üldse toimuvat paremini näha oleks olnud. On teisigi filme, kus tegevus toimub öösiti, aga hoolimata sellest on midagi näha.
Alguses arvasin, et mul lihtsalt mingi viletsa kvaliteediga materjal ja selline ülitume pilt tuleneb sellest. Nüüd aga vaatan, et IMDb foormis on mitu lehekülge postitusi, kus sama asja üle kurdetakse, ja seda isegi Blu-Ray puhul. Seal samas pani keegi ka võrdluse, kus on näha pilti treilerist ja lõplikust versioonist.
http://i46.photobucket.com/albums/f120/ ... ngHive.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f120/ ... kyness.jpg

Käivad ka kuuldused kolmandast AvP osast. Loodan tõesti, et see suudetakse parem teha. R-reiting jäägu, parem valgustus tulgu ning mõni tegelane, kelle saatusest ka hooliks.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Aliens vs. Predator 2: Tugevam jääb ellu

PostitusPostitas damon » 27. Juuli 2011, 00:16

Tõsiselt pime oli kogu aeg.
Selline tunne nagu oleks kuskilt kokku hoitud ja et kompenseerida odavat muljet keerasime pildi pimedaks.
Ja no algse Alieniga olid nad kuidagi nõrgukeseks jäänud. Püstoliga esimestes filmides ei piisanud, seal pidi nägema vaeva, et isegi ulme-tehnoloogiaga automaadiga maha nottida.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 172 külalist

cron