Ristiisa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ristiisa

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Aprill 2013, 20:12

Eelmine kuu sai lõpuks see triloogia ära vaadatud. Mis mulle enim meeldis selle filmi juures oli näitlejate seltskond. Super casting. Mis mulle veel meeldis oli see, et Vito Corleonet ümbritses suur hulk inimesi-perekond,sõbrad jm lähedased inimesed. Üheks miinuseks pean filmi pikkust-175 minutit oli tsipa liiga pikk selle filmi jaoks. Kohati venis. Tulevikus ehk vaatan korra veel.

Lemmiktegelaseks oli kindlasti Tom Hagen. ;-)

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ristiisa

PostitusPostitas Rasmus » 24. Aprill 2016, 21:31

Tunduvalt lahedam film, kui arvata osanuks. Pikkust on liiga palju (pole siiani kohanud ühtegi kolmetunnist filmi, mis vähemalt pooltunni jagu liiga pikk poleks olnud), aga sisu on lihtne, nii et jälgida polnud ka raske. Pacino tegelase kasvamist oli eriti põnev vaadata, ülejäänud cast on muidugi ka võimas. Võib-olla pisut sihitu ja laialivalguv, kuid selle ajaksin samuti eelkõige liialt pika kestusaja süüks. "Black Mass" jutustas sarnase loo ja kasutas selleks isegi suhteliselt samu võtteid, aga suutis seda teha märksa kompaktsemalt. Jah, nimetasin just "Black Massi" "Ristiisast" paremaks filmiks. Brando osatäitmist ma väga impressiivseks ei pea - sobis rolli muidugi kenasti, aga ma millegipärast ei usu, et see temalt näitlejana erilist pingutust nõudis. Noh, ilmselt juba piisavalt inimesi närvi aetud, aitab kah.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 156 külalist

cron