Superlend

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Superlend

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 14. Oktoober 2007, 10:32

Superlend
Super Fly

Üks populaarsemaid blaxploitation-tsükli filme.
Youngblood Priest on stiilne Harlemi kurjategija, narkoärikas, kes taipab, et kaua ei tasu tal sellist elu nagu ta elab, enam jätkata. Ta otsustab sooritada viimase suurima tehingu, 30 kilo kokaiini kokku ajada ja maha müüa, et lõpetada oma tehingud igaveseks. Küll aga saab ta peagi teada, et maffia ei ole nõus teda elusalt minema laskma, seetõttu asub Priest põgenemisplaane hauduma.

Täielikku tutvustust loe siit.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas hau » 14. Oktoober 2007, 20:49

See on kindlasti üks mu lemmikuid blaxploitation filme. Kuigi stiil, sisu ja tegelased on blaxploitationilikud siis peaosatäitja oli valge, aga ma ei näe seda miinusena, sest ta oli väga vinge. Üleüldse oli film väga stiilne ja blaxploitationlikult cool. Mulle meeldis see isegi rohkem, kui lavastaja isa Gordon Parksi tehtud blaxploitation kino üks alustalasi Shaft. Soundtrack ja laulud on viimase peal. Mõnusat dialoogi oli ka. Ning peategelase auto oli täiega 'pimp'ish. Lisapunktid väga vingele posterile. Mulle meeldivad vanakooli joonistatud plakatid. Kui tahate seitsmekümnendate musta kinoga tutvuda siis see on film, millest alustada.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 176 külalist

cron