Saag IV

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 24. November 2010, 04:24

Ei tea, lõpp võttis juba pea päris segaseks. Kolmas osa meeldis rohkem. Kuigi siin oli see faktor, et kõik ei toimu kuskil kitsas kohas, vaid ikka liikumine ühest majast teise, mööda linna.
Spoiler :
Jäi suti arusaamatuks, et kuidas Jigsaw seal lõpus seal oli, kus ta 3. osas suri, kui film algas tema lahkamisega.

Kahtlemata kõige keerulisem film "Sae" seeriast.
Meeldis aga taas montaaž (nagu ikka). Mõnusalt võikad lõksud olid, vaatasin veel unrated versiooni, nii et ei tea, ehk oli miskit isegi lisaks, kui kinoversiooni vaadata.
Spoiler :
Tore oli üle pika aja Eric Matthewsi näha, kuigi üpris lühidalt. Angus MacFadden on ka üpris sümpaatne vend ja hea teda taas kaeda.

Põhiprobleem ikka see, et väga keeruliseks olid asjad tehtud ja kuigi ma ei pea ennast just rumalaks vaatajaks jäi mitu kohta päris segaseks. Eks kunagi tulevikus peab uuesti vaatama.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 24. November 2010, 04:48

Forza kirjutas:
Spoiler :
Jäi suti arusaamatuks, et kuidas Jigsaw seal lõpus seal oli, kus ta 3. osas suri, kui film algas tema lahkamisega.


Spoiler :
Kolmanda ja neljanda osa sündmused toimusid korraga ühel ajal. Jigsaw' kõhust kasseti leidmine toimus kõige lõpus, kuigi seda näidati alguses (ladina keeli in medias res)... ja viienda osa sündmused sealt jätkuvadki.


hau postituse kahes esimeses reas on seesama kirjas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 24. November 2010, 12:05

Ei, selles suhtes, et kui ma kõigest aru oleks saanud, oleks kahtlemata rohkem meeldinud, kui 5,5. Aga lihtsalt: esimest korda vaadates (ja veidi haigena ka) jäid mõned asjad ikka segaseks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Saag IV

PostitusPostitas Rasmus » 30. Oktoober 2017, 23:41

Suht uskumatu, kuidas nii keerulise süžeega filmisari nii laia populaarsuse on saavutanud. Olen nüüd kolm osa jutti vaadanud ja ikka nõudis tõsist mõttetööd - nahhui siis veel need teevad, kes varasemaid ammu või üldse mitte näinud. Ehk siis veits too much. Aga vähemalt oli suht põnev jälgida. 6/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Saag IV

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Märts 2018, 02:30

Ah, i totally enjoyed it. Või on väga imelik õuduka kohta mainida, et seda nautisin? Pole küll eelnevaid filme veel siin kommenteerinud, aga selle osa puhul ei suuda vastu panna ja pean kohe kriblama. Meeldib rohkem kui eelmised osad. Hea oli rohkem teada saada Johni minevikust. Mõnusad lõksud. Hotellistseen, John ja narkar ning jääblokkide põmakas olid lemmikud. Vääägev oli. (Y) Kui ma varem mõtlesin, et vaatan selle seeria ühe korra üle ja piisab, rohkem pole vaja, siis see osa muutis mu otsust. Vaatan kindlasti tulevikus veel. Tobin Bell is so goooood!
Lõpus jooksis juhe kokku. Pidin wikit lugema. Peale seda mõtlesin, et pagan, täitsa loogiline ju. Nice one. :irw: :irw:

10! (hetkel puhtalt emotsioonide pealt, võimalik, et tulevikus hinne muutub)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist