Saa rikkaks või sure üritades

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 13. Veebruar 2008, 18:54

Kurat, inside-joke raisk.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Priit » 14. Veebruar 2008, 22:47

Muidugi on. Ega kui ikka mitu postitust järjest visatakse filmile 10/10, peab see olema nali. Kui ei, siis võtke jalad selga ja pistke hullumaja poole liduma!
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 14. Veebruar 2008, 23:24

Priit kirjutas:Muidugi on. Ega kui ikka mitu postitust järjest visatakse filmile 10/10, peab see olema nali. Kui ei, siis võtke jalad selga ja pistke hullumaja poole liduma!


Hea, et vähemalt endal siis naljakas on :pööritus:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 14. Veebruar 2008, 23:33

Kuule, ära mängi solvunut Storm. Siin ei ole küll põhjust öelda ääh-miks-mind-ringi-ei-võetud,-te-olete-nii-pahad...
Nalja sai ju, peab tunnistama. Pealegi tean ma ka mõnda, kelle jaoks oli see naljakas, kes ei võtnud sellest ise osa...

Ootan sinu vastust, mida sa ka arvatavasti annad...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas KiiZ » 14. Veebruar 2008, 23:59

krt ma mõtlesin, mis kamm on, et miks just siin foorumis seda nii palju ülistatakse :D
võiks järgmisena mingile väärtfilmile ühtesid laduma hakata.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Storm » 15. Veebruar 2008, 16:48

Forza kirjutas:Kuule, ära mängi solvunut Storm. Siin ei ole küll põhjust öelda ääh-miks-mind-ringi-ei-võetud,-te-olete-nii-pahad...
Nalja sai ju, peab tunnistama. Pealegi tean ma ka mõnda, kelle jaoks oli see naljakas, kes ei võtnud sellest ise osa...

Ootan sinu vastust, mida sa ka arvatavasti annad...



No muidugi annan, sest see, kui faking idiootne su postitus oli, on lihtsalt märkimisväärne :D :D "...miks-mind-ringi-ei-võetud". No tule taevas appi:D:D:D!. See pole ju 16 aastase inimese jutt. Sa oled nagu mingi kuradi 11 aastane tatikas, tryin' to hang with the big boys, poeb meeskonnale nii kõvasti p*rse, et ma arvan, neil sai lihtsalt su vingumisest kõrini ning nad võtsid su lõpuks meeskonda :D , sest no ausalt, muud põhjust ma leida ei suuda. EI-VÕETUD-RINGI:D:D:D:D!!!
Forza anna andeks, seekord sa tõesti ületasid ennast. Ei jah, ma lähen lõigun nüüd kusagil veene, et mind ringi ei võetud :'( . Palun, võtke mind järgmine kord ringi!!! :'( :'( Peab tunnistama, et nalja sai:D:D??? Ja kuidas veel, Forza!! You just made my day! Woooh, puhkan nüüd natuke kõhulihaseid XD. Kusjuures, ma ootan sinu järgnevat vastust, sest naer on ju terviseks ;D!
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 15. Veebruar 2008, 20:14

Ma mõtlesin pigem seda Storm, et mitte meeskond ei saanud nalja, vaid need, kes naljast osa võtsid. Kas kbong on meeskonnas? See oli nali, kust oleks võinud igaüks osa võtta. Nii, et kui ma ütlesin, et miks-mind-ringi-ei-võetud, siis mõtlesin ma seda, mitte meeskond ei saanud nalja, vaid kõik kes naljast osa võtsid, noh. Loomulikult kui sa tõesti arvasid, et kõik tõsiselt annavad 10/10 50 Centi(!) filmile ja siis said teada, et see oli nali, siis oled veidi pahane, aga mingit solvunut ei ole küll mõtet mängida (Nt. kommentaar tore et endal lõbus on siis).
See oli lihtsalt nali, pole mõtet närvitseda tühja

Ja sinu teadmiseks veel:

1) Ma ei ole mitte 11, vaid 16
2) Ma ei küsinud meeskonda, mind kutsuti sinna...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 15. Veebruar 2008, 22:20

Forza kirjutas:Ma mõtlesin...

Jäta see järgmine kord kellegi teise hooleks ;-)

Forza kirjutas:mõtlesin ma seda, mitte meeskond ei saanud nalja, vaid kõik kes naljast osa võtsid, noh.

Mida kuradit sa seletad :D Kui sa ei mõelnud, seda nii, et mind nagu "ringi" ei võetud, siis miks sa seda ütlesid!? Järelikult ikkagi mõtlesid, sest vastasel juhul poleks kellelgi olnud mind "ringi" vaja võttagi, ma oleksin nagu saanud ise "ringist" (kurat kui naljakas on seda endamisi öelda :D:D) osa võtta. Vähemalt nii sain mina kogu su ebaõnnestunud selgitustest aru :? . Forza.... ma kaldun siin arvama, et sa ei saanud ise ka aru, mida sa õietigi öelda tahtsid :( Aga kuna see ei tundunud mulle sel hetkel naljakas ja ei saanudki tunduda, sest ma ei teadnud ju, et tegu on "naljaga" :pööritus: .
Forza kirjutas:Loomulikult kui sa tõesti arvasid, et kõik tõsiselt annavad 10/10 50 Centi(!) filmile ja siis said teada, et see oli nali, siis oled veidi pahane, aga mingit solvunut ei ole küll mõtet mängida (Nt. kommentaar tore et endal lõbus on siis).


Forza! Sa oled asjadest väga valesti aru saanud (mille üle ma üldse ei imesta :D). Ega ma ei olnud solvunud ja pahane :? . Miks ma peaksin sellise asja pärast pahane olema, et keegi andis filmile 10/10, ise seda mitte mõeldes...Pole ka mulle üllatus, et sa ei saanud aru, mida ma mõtlesin selle all, et tore, kui teil endal lõbus on. See tähendas, et SITT nali oli! Geez, Forza. Seekord pean ma küll sulle ütlema, et ära rohkem enam vasta. Väsitav päev oli ja mul tekib ainult peavalu su tekste lugedes.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 15. Veebruar 2008, 22:27

Natukene kirjapilti muuta ja tegu oleks nagu V-ga.
Storm, ma ei oska sulle midagi öelda, sa oled nii tark. Minu jutu mõte oli see, et pole mõtet närvitseda sellise tühise asja pärast. See oli ainult nali ju ffs...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas kigents » 15. Veebruar 2008, 23:44

väike offtopic w :D :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Storm » 16. Veebruar 2008, 00:25

kigents kirjutas:väike offtopic w :D :D


Arvad? :D

No ega selle filmi alla pole ka eriti midagi targemat kirjutada, imo :pööritus:
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 16. Veebruar 2008, 02:46

Kuuled vä? Keera kinni.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 17. Veebruar 2008, 14:19

Kui te siin enda kümnetega nalja tegite siis mina seda küll kahjuks ära ei taibanud. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 13. November 2009, 21:47

Eesti Ekspressi telekava:

Korralik biograafiline põnevusfilmdraama räppar Curtis "50 Cent" Jacksoni elust.

Korralik biograafiline põnevusfilmdraama

Korralik biograafiline

Korralik


Zewa Softise klubi saab täna seda nn. mädarõigast vaadata kell 23:30 Kanal2 vahendusel!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 13. November 2009, 21:56

Zewa Softiste klubi võidule!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist

cron