Sekretär

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sekretär

PostitusPostitas Robert » 26. Veebruar 2005, 22:09

Sekretär
Secretary (2002)

Lee Hollaway on kahekümnendates nutikas ja krapsakas noor naine, kes peale lühiajalist viibimist psühhiaatriahaiglas pöördub tagasi oma kodulinna Floridas. Soovides vabaneda teda painavatest lapsepõlvemälestustest hakkab Lee kohtuma oma nohikust keskkoolikaslasega ja asub tööle sekretärina kohalikus advokaadibüroos, kus ta õige pea armub hullupööra oma ülemusse. Läbi selle suhte suudab Lee end lõpuks leida...

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas MNC » 10. Märts 2011, 11:41

Secretary:5/10 e. Valikuks on siis, et kas ennast lõikuda või lasta kolkida...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas damon » 10. Märts 2011, 13:19

Selline "kinky".
Kusjuures filmi vaadates oli mul selline 80-date lõpu 90-date alguse tunne, kuigi film on värskem. Teist korda ei viitsiks vaadata.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Kickflick » 08. Mai 2011, 12:32

Üsna morbiidne ja kummaline, aga see paelubki mind selle filmi juures. Kui ma ei teaks, kes selle filmi teinud on, arvaksin ilmselt, et see on David Lynchi töö, sest tema mõjutusi on päris kõvasti tunda siin. Naljakas oli see, kuidas sekretäritöö läks sujuvalt üle sadomasohismiks. Ja filmis peitub ka huvitav filosoofia valust ja kannatustest, aga ma ei mõtle seda, mis MNC välja tõi..
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist