Transformerid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Transformerid

PostitusPostitas Kaido » 13. Juuli 2007, 11:11

Transformerid
Transformers

Meie koduplaneet on suures hädaohus, sest kaks vaenutsevat tulnukaleeri on valinud Maa oma lahinguväljaks. Ajal, mil kurjuse jõud otsivad piiritu energia allikat, sõltub kogu inimsoo ellujäämine täiesti tavalisest teismelisest nimega Sam Witwicky (Shia LaBeouf), kel endal pole asjast veel aimugi.

http://www.superkinod.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Will Turner » 03. August 2007, 01:35

Täna vaatasin selel filmi kodus ära.
Loomulikult lähen ka kinno.

Film oli tõesti väga hea.Efektid olid lihtsalt suurepäraselt.Siis kui esimest korda filmis auto muutus robotiks siis see oli vapustav kuidas seal toodi välja pisiasju.
Lõpu võitlus oli ka väga hea.
Igavaid kohti siin polnud.

Kindlasti vaatan ka kinos,sest suure ekraani ja täiustatud heliga on seda filmi küll väga hea vaadata.

10/10
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas kigents » 03. August 2007, 16:16

Käisin ka täna vaatamas ja peab ütlema et oli ikka jumala lahe küll eriefekid olid ka lahedad ma sain lõpus alles aru sellest naljast, et "this is way cooler than armageddon" :P


10/10
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Risko » 03. August 2007, 17:23

Sai ka eile siis see lõpuks nähtud. Eriti midagi öelda pole - pead pööritav CGI on tõesti väärt kinoraha, aga mudu suurem asi pole. Täielik Michael Bay film.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 08. August 2007, 16:32

Täitsa lõbus ja oma ajast ees olevaid eriefekte pakkuv meelelahutusfilm, kinos vaatamine on kohustuslik! Terve filmi ajal oli mõnus fiil sees ja kui transformerid lõpus linna peale laamendama läksid, oli kohe eriti võimas. Lugu oli vaid veidi liiga põhjalik ning paljud tegelased olid ebavajalikud, transformerid olid muidugi filmi suurim leivanumber. Mulle täitsa meeldis.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas bpuhnja » 09. August 2007, 01:37

See film oli ülemõistuse võimas peale esimest treilerit juba. Muret tegi natuke härra Michael Bay (jumal hoidku, vaadake mis ta Pearl Harboriga tegi), aga pilet sai sellegipoolest esimesel võimalusel ära ostetud. Oli väike kahtlus enne saali sisse astumist, aga see kadus kohe esimese 10 minutiga. Minul isiklikult tulid külmavärinad mõnes kohas. Väga nauditav ja kinos vaatamine on, nagu ennist öeldud, kohustuslik. Ma kahtlen, et oma 19" arvutiekraani sellist elamust saan. 42" teleka peal on võibolla teine asi muidugi :)) we´ll see.
Lõppkokkuvõttes oli VAU ja jäin enam kui rahule.
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

PostitusPostitas Nowitzki » 09. August 2007, 11:10

Tüüpiline Michael Bay otsast lõpuni action,ei ütleks et film ise midagi erilist oli,muidugi eriefektid olid vägagi tasemel aga see oli filmi juures ka ainuke suur pluss.Ei meeldinud kohe kuidagi filmi pikkus 2h 25min.Natuke ikka liiga pikaks oli film venitatud.
Aga igaljuhul tasus kinos ära vaadata,sest telekast seda filmi küll ei vaataks.


5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas KiiZ » 09. August 2007, 11:59

nalja veidike sai, eriefektid olid ka märkimisväärt, aga mulle üldiselt mingi sci-fi nonstop action peale ei lähe (v.a. 'The Matrix'). Muidu film oli mõnus ja kinos vaatamiseks sobib küll.
6/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Wisegirl » 12. August 2007, 14:59

5/10
Muusika meeldis kohati väga. Teravmeelsed naljad olid täpiks I-le, aga kogu ilusa filmi rikkus ära see, et need masinad rääkima hakkasid. Milleks ometi? Palju võimsama elamuse oleks saanud, kui need autobotid poleks rääkinud (mõne sõna kasutamine oleks talutavam olnud). Mõni aeglasem vaataja poleks siis küll filmile pihta saanud, aga see õilis kõne, et inimestel-on-midagi-ja-kas-me-erineme-siis-nendest-nii-palju oli ikka.. kruvi üle keeramine.

Muidu tore, meelt lahutas küll.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ralf » 12. August 2007, 15:31

Wisegirl kirjutas:5/10
Muusika meeldis kohati väga. Teravmeelsed naljad olid täpiks I-le, aga kogu ilusa filmi rikkus ära see, et need masinad rääkima hakkasid. Milleks ometi? Palju võimsama elamuse oleks saanud, kui need autobotid poleks rääkinud (mõne sõna kasutamine oleks talutavam olnud). Mõni aeglasem vaataja poleks siis küll filmile pihta saanud, aga see õilis kõne, et inimestel-on-midagi-ja-kas-me-erineme-siis-nendest-nii-palju oli ikka.. kruvi üle keeramine.

Muidu tore, meelt lahutas küll.

Tegelikult see oligi hea, et nad rääkisid, see näitas, et multikale ja varasemale transformerite universumile oli truuks jäädud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 14. August 2007, 22:35

thats how it goes
Mulle meeldis Transformersi juures ainult neli asja: Efektid; Shia LeBeuf, kes on mõnusalt koomiline tegelane ja vaataks tema filme veelgi, Megan Fox ja Anthony Anderson, kes mulle koomikuna samuti meeldib.
See film meeldis mulle rohkem trailerina. Võibolla selle pärast, et traileris ei näidatud liiga palju neid botte, vaid näidati just kõige vingemad actionhetked ära. Aga kui filmi vaatasin siis ei tundnudki midagi nii erilist nendes. Sisu teemas ei peatu, sest see puudus. Kahju oli John Turturrost, sest ta tegelane oli suhteliselt naeruväärne ja mittetõsiseltvõetav. Anthony Anderson mulle meeldib alati, kui ta mõne sõna poetab ja nagu ka Shia. Muusika oli ka kahtlane. Poplaulud koos "emotsionaalse" skooriga segamini ja lugude üleminekud olid kohmakad. Film iseenesest ei veninud ja tegevust jätkus, aga nüüd, kui suve popkornihitid vaadatud, tuleb kahjuks tõdeda, et sellist väidet, nagu pikad filmid=head filmid, enam kasutada ei saa, sest kõik actionfilmid on nüüd venitatud eepilistesse pikkustesse.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas global- » 23. August 2007, 17:10

filmi tegid eriliseks kindlasti eriefaktid aga oma roll oli ka storylynel. endale see film suht meeldis. lemmik lõik filmist oli see kus robot lasi mendi täis, see oli lihtsalt väga hästi välja mõeldud.
6/10
global-
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 23. August 2007, 12:45

PostitusPostitas lostinthemist » 23. August 2007, 21:52

Filmi olen nüüdseks kolm korda kinos vaatanud, esimest korda vaatasin Coca-Cola Plazas esilinastusel (2. juulil). Kinolinal vaadates sain ikka väga suure elamuse osaliseks, pärast vaatamist olin pikka aega suures vaimustuses. Ilmselt on tegu Micheal Bay parima filmiga. Film oli väga hea, eriefektid võimsad (väärivad ilmselt Oscar'it), võitlused olid võimsad ning naljad olid üpris hästi välja kukkunud. Mõnus actioni-komöödia kompott.
Ma ise ei pannudki üldse pahaks filmi pikkust.
8/10

Ma siiani kahetsen siiralt, et ei käinud seda filmi vaatamas Ale Coq sviidis.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas only » 26. August 2007, 23:59

Mina ka ei märganud, et film nii pikk oleks olnud. Ei vaadanudki vist kordagi filmi ajal kella.:D Kinno läksin väikeste ootustega, sest tavaliselt sellist tüüpi filmid ei meeldi. Aga ennäe imet - ka masinad võivad huvitavad olla. Neid oli nii palju isikustatud, et kui juba masinaid tundma sain, siis hakkasin neile kaasa tundma jms. Sisu ei hakanud venima ja huumorit oli piisavalt. 8/10
Viimati vaadatud film: Tillsammans (2000) 8/10
Kasutaja avatar
only
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 21. August 2007, 01:32

PostitusPostitas Kama » 28. August 2007, 11:13

Film lahutas küll meelt ja oli lõbus, aga ei tekitanud eriti mingeid emotsioone. Kohe, kui kinost välja astusin oli film ununenud. Mind häiris ka natuke see, et masinad oskasid rääkida. Aga jah, nagu juba mainitud, eriefektid olid tasemel ja naljad olid isegi üle keskmise. 6/10
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist

cron