1408

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

1408

PostitusPostitas Kaido » 25. Juuni 2007, 16:43

1408
1408

Stephen Kingi samanimelisel jutustusel põhinev õudusteos räägib kirjanikust nimega Mike Enslin (John Cusack), kes eitab igasuguseid paranornmaalseid nähusi ja hauatagust elu. Mees peab enda vaated aga ümber vaatama, peale saabumist hotelli nimega "Dolphin", tuppa number 1408.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas eerik » 25. Juuni 2007, 18:02

Jaaaa, selle filmi vaatamist ootan väga. Stephen Kingi teostel põhinevad filmid on üldjuhul nauditavad. :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Cagefactor » 25. Juuni 2007, 18:37

ootan!!!
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Ralf » 25. Juuni 2007, 19:06

Ise juttu lugedes kujutasin ette täiesti teisi inimesi kui John Cusack ja Samuel L. Jackson, kuid valik on hea. Täitsa ootan, mida huvitavat nad sinna juurde pistavad, sest lühijutt oli liiga kitsas, et sellest teha midagi juurde lisamata teha täispikka filmi. Igatahes olen elevil. Lugu ise oli kah parajalt kõhe.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2007, 01:00

Meeletult pika arvustuse kirjutasin filmiblogi, kuid lühidalt on tegu selle aasta parima õudusfilmiga, mille plussideks on väga hea stsenaarium ja lausa suurepärased näitlejatööd. Terve film oli põhimõtteliselt John Cusacki vedada ja ta sai imeliselt hästi hakkama. Kuna jutt parajalt lühike oli, siis ei saa süüks panna, et igasugu tobedusi juurde leiutada tuli, nii et ma siin paari väga nõmeda koha pärast õiendama ei hakka. Üldiselt oli hea.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Nowitzki » 03. August 2007, 11:13

Tegu siis tõesti väga hea ja omapärase õudukaga,oli kohe kuidagi värskendav ja uus,peale seda kui tänapäeval on enamus õudukaid nagu: "Saed" või "Mägedel on silmad"
Tegu oli siis suhteliselt sellise ühe-mehe-rolliga ja John Cusack sai tõesti ikka oma rolliga v hästi hakkama.Lausa super.
Film ise suutis panna kaasa mõtlema ja kahes kohas isegi võpatama :)
Lõpust ootasin tglt nati ehk midagi enamat(kuna polnud juttu lugenud ka).

8/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas LauraOlen » 06. August 2007, 15:57

Ma ei lähe seda filmi vaatama, kahjuks, aga täiesti usun et see võib olla hea film.
Üldiselt ma ei lähe kunagi ühtegi õudusfilmi kinno vaatama, sest et ma näen peale neid kindlalt õudusunenägusid (mul on kogemusi) ning need ei mõju mulle lihtsalt hästi, ma olen üks ainsamaid inimesi maailmas vist, kes ei saa kahjuks vaadata õudusfilme. :'(
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas fallen » 07. August 2007, 14:57

Ralf kirjutas:paari väga nõmeda koha pärast õiendama ei hakka. Üldiselt oli hea.

7/10


ega jah, hea kogemus oli, aga päris 10t ei pane
hell was full so I'm back
fallen
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 28. Juuli 2007, 23:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Goblin » 08. August 2007, 01:59

ootan :))
tahaks näha juba :D
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas Hea Aasta » 10. August 2007, 11:26

Nowitzki kirjutas:Tegu siis tõesti väga hea ja omapärase õudukaga,oli kohe kuidagi värskendav ja uus,peale seda kui tänapäeval on enamus õudukaid nagu: "Saed" või "Mägedel on silmad"
Tegu oli siis suhteliselt sellise ühe-mehe-rolliga ja John Cusack sai tõesti ikka oma rolliga v hästi hakkama.Lausa super.
Film ise suutis panna kaasa mõtlema ja kahes kohas isegi võpatama :)
Lõpust ootasin tglt nati ehk midagi enamat(kuna polnud juttu lugenud ka).

8/10

Vaatan, et kõigile oleks see film nagu meeldinud, aga minu arust oli see äärmine jamps. Nojah, õudukad on üldjuhul täiesti mõttetud.

2/10
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Goblin » 14. August 2007, 20:55

üks nendest filmidest, mida väga ootasin. ja tulemus oli hea 8)
film muidugi erines kõvasti lühijutust, aga nad pididki midagi juurde panema :D
üldiselt jäin rahule :))
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas starnike » 12. Oktoober 2007, 23:37

Meeldis... raadiost tuli hea laul ;-) . Ehmatas mõnes kohas ka nati. Ei oska midagi öelda, hea film oli, üks lemmikutest, Cusack väga meeldis. Soovitan!
starnike
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 08. Juuni 2007, 15:12

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2008, 00:04

27.01.2008 - "1408 [Director's Cut]" (2007) - hinne 5- (väga hea)

Polnud ammu head psühholoogilist thrillerit näinud. Nüüd on see viga parandatud. ;)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Immagination » 23. Detsember 2008, 01:55

Stephen King’i jutustustel põhinevad filmid on mulle alati meeldinud. „Rose Red“ on siiani lemmik. Kuna mõlema filmi keskseks teemaks on kummitavad majad, siis olid ka 1408-le kõrged lootused. Paraku pidin veidi pettuma, kuigi kokkuvõttes film meeldis. Filmi algus oli paljulubav, pinge järjest kasvas. Eriti meeldis Enslini vestlus hotelli direktoriga. Samuti see, kui Enslin kõndis oma toa poole kruvis pinge üles. Kui ta tuppa sisenes oli kuskil 10-15 minutit film hea, peale seda kiskus, aga minu kurvastuseks asi ära. Film läks kätte liiga ulmeliseks ja reaalsuse moment minu jaoks kadus. „Rose Redi“ puhul seda polnud. Lõpp oli veel eriti segane. Ilmselt vaatan seda filmi teist kord veel kunagi. Usun, et siis mu arvamus mingil määral muutub. Cusack tegi väga hea rolli muidugi, selle vastu vaielda ei saa. Lisaks mainin, et selle hotelli „Dolphin“ atmosfäär ja kujundus olid juba väga meeldivad ja omapärased. Üks stseen filmis meenutas filmides „No Country For Old Man ja „Vacancy“ samalaadsid stseene. See mulle ei meeldinud. Kõik filmid ühe aastakäigu omad ka. Pole nii pikka arvustust filmiveebi kunagi teinud. :D
Vaatasin samuti 1.52 kestnud filmi versiooni, seda pikemat.

Kokkuvõttes hindeks 7/10.
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas eerik » 20. Märts 2009, 21:29

Teisipäeval Tartu Cinamonis, kes veel näinud pole. ;)
http://www.cinamon.ee/?id=40&detail=CI0 ... comingSoon
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist

cron