Murd

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Murd

PostitusPostitas Kaido » 16. Juuni 2007, 10:52

Murd
Fracture

Willy Slocum (Ryan Gosling) on kiirelt karjääri tegev noor auahne süüdistaja, kes pole kaotanud ainsatki juhtumit. Thomas Crawford (Anthony Hopkins) on keskealine insener, kes tappis oma naise ning teo ka puhtsüdamlikult üles tunnistas. Või nii vähemalt esialgu tundus.

Crawford osutub külmavereliselt kaalutlevaks koletiseks ning Slocumi viimane juhtum enne tööleasumist mainekas advokaadibüroos hakkab pikkamööda koost lagunema. Koos sellega ka tema elu. Noor mees otsustab end kokku võtta, et kogu süsteemi üle irvitav mõrvar saaks teenitud karistuse…

http://www.superkinod.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Nowitzki » 22. August 2007, 12:28

Täiesti korralik film oli.Filmi muutis minu jaoks nauditavaks muidugi Anthony Hopkins,sest mees on lihtsalt väga andekas näitleja.
SPOILER!!!!
Kuigi minu arust rikkus filmi ära lõpp.Sest film oleks võinud lõpeda sellega et Crawford lasti vabaks aga ei ikka pidid nad venitama hakkama.

5,5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Hea Aasta » 22. August 2007, 20:06

Nowitzki kirjutas:Täiesti korralik film oli.

5,5/10
Jajah, on ta jah "korralik". Hinne räägib teisiti. :pööritus:
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Nowitzki » 22. August 2007, 20:40

Hea Aasta kirjutas:
Nowitzki kirjutas:Täiesti korralik film oli.

5,5/10
Jajah, on ta jah "korralik". Hinne räägib teisiti. :pööritus:


Ma ei öelnudki et v hea vaid et täiesti korralik ja 5,5 normaalsele fimile vastav hinne ;-)
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 19. Veebruar 2008, 21:33

Meeldiv üllatus! Ei oodanud midagi suuremat, ent midagi filmi juures sümpatiseerus kohe korralikult! A. Hopkins ei vedanud mõistagi alt, ta oli selles filmis parajalt naljakas-ülbe ja enesekindel, et film lõpuni kanda.
Isegi raske öelda, miks see film teistest sarnastest ehk rohkemgi meeldib, ent igatahes meeldib!

7/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Soprano » 01. Märts 2008, 01:24

Kordan põhimõtteliselt Peata Ratsaniku arvamust.

Fracture on päris hea mõrvamüsteerium, kus vastamisi seisavad Anthony Hopkins ja Ryan Gosling. Hopkins sooritab filmi alguses mõrva ja tema edasine saatus otsustatakse kohtusaalis. Noort ja edukat advokaati mänginud Gosling võtab juhtumi vastu, lootes sellest järjekordset võitu, aga Hopkinsi tegelasel on mõned trumbid varuks. Olles mingit sorti geenius ning eriti ettevaatlik ja läbimõeldud siis ei leita tema vastu ühtegi tõendit. Ta on isegi nii enesekindel, et esindab ennast kohtus ise, ilma advokaadita. Kõik teavad (ka vaataja), et mees on mõrvar, kuid tõestusmaterjalide kogumisega tekib probleeme. Advokaat Gosling paneb oma karjääri kaalule, et mees trellide taha saata.

Ütlen siinkohal ära, et Hopkinsi tegelaskuju oli üpris sarnane Hannibalile. See on vanameistrile nii õnn kui õnnetus samal ajal, et keegi tema Dr. Hannibal Lecter'i tegelaskuju naljalt ei unusta. Kui Voonakeste vaikimine on sinu üks lemmikfilm siis peaks ka see meeldima. Filmide sisud on muidugi erinevad. Gosling on samuti andekas näitleja ja kahe mehe koostöö oli nauditav. Hopkins isegi naerutab natukene. Film on pingeline ja põnev jälgida. Tavalistest (loe: igavatest) kohtudraamadest ja muudest taolistest filmidest seisab Fracture kõrgemal. 7/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas thebestB4 » 17. Juuni 2008, 15:00

Mulle meeldivad väga psühholoogilised filmid. Ei mäletagi peale Dracula filmist Van Helsingu rolli Hopkinsilt mõnda positiivset tegelast.
Film ise 8/10
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Liblikas » 25. Juuni 2008, 01:36

Sai seda ka kinos vaadamas käidud ja mulle jätis see film väga hea mulje
8/10 :)
Liblikas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 15. Detsember 2006, 17:46

PostitusPostitas Karoliina23 » 13. Mai 2009, 21:31

Oii, see on nii hea film. Kuna ma olen just selline lämmi vend, kel meeldib rohkem romance/drama žanr. Mulle meeldivad nii Hopkins, kui ka Gosling. Hopkins on juba vanakooli vend, aga Gosling on üdini sümpaatne ja lahe. Eriti armastasin teda filmis "The Notebook" (K)(L)
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist

cron