Resident Evil: Väljasuremine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas lostinthemist » 12. Oktoober 2007, 21:39

Girl17 kirjutas:Oeh, täna sai see siis ära vaadatud, täitsa ok film, mulle meeldis..
Aga, kas keegi teab midagi neljandast osast, olen kuulnud kõlakaid või õigemini olen lugenud, et tuleb veel üks järg sellele filmile ja et seal mängib ka Sienna Guillory? On keegi kuulnud sellest midagi?


Tsiteerin IMDB-st.

There has been no official word as of yet, however the 3rd film did leave the story open for a sequel. Also, there is a RE4 VG . . .

However, as the film storyline so far is only loosely tied to the RE VG story, this really doesn't mean anything. RE4 VG plays out in Spain without Umbrella and its T-virus

Though there have been some roumors of a RE sequel with Claire Redfeld as the leading role.


Uuendatud 17 tundi tagasi.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas HEllseeker » 15. Oktoober 2007, 19:20

RE3 on juba üleliigne, tegelikult arvasin sed aka RE2 kohta aga seda veel kuidagi kõlbas vaadata aga see oli juba liig mis liiga. Varesed olid veel suht originaalsed aga igatahes ei kõigutanu see film eriti ja suht lihtsalt teistes kahes osas oleva üle kordamine niiet ei läinud eriti peale:/
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas RockabillySarin » 07. November 2007, 04:12

Olen zombifilmide sõber. Resident Evili esimene osa oli supper, teise lõpp oli mõnus.Osa kolm oli nõrk. Aga samas selline tempokas sisutühi tampimine, mis on vahest isegi seeditav. Zombide meik-up oli kena. Aga ikkagi. 2 osa oli juba liiast.

Kui oleks kõigi osade režissöör Paul olnud. Äkki oleks midagi paremat tulnud. Aga jah. Las vast jääb.
3.5/10


veidi asju, mis tähele panin.
*Kõrb ja eesmärk on minna Alaskale.
Six-String Samurai (1998) Kõrb ja Vegas otsib uut kuningat.

*Autod, nagu filmides
Dawn of the Dead(2004) ja Land of the Dead(2005)
Samas Land of the Dead-is oli ka aeg edasi läinud paar aastat, nagu Re3-es.

*Linnud ründasid.
The Birds (1963)

*Annab zombile fotokat ja igast vidinaid ja tahab käitumist näha.
Day of the Dead (1985)
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Hülss » 26. November 2007, 01:21

Sellest nõrgast triloogiast kõlbab vaadata ainult esimest osa, mis on omaette hea zombiefilm. Esimene film oli lavastatud Paul W.S. Andersoni enda poolt, kes ka kõik kolm filmi kirjutanud. Ju vist oskas ta ise siis kõige paremini oma nägemust realiseerida, kui seda suutsid vastavalt Alexander Witt ja Russell Mulcahy.

Resident Evil: Extinction on lihtsalt öeldes sisutühi film. Isiklikult oleks ma selle Mad Max osa välja lõiganud ning kolmanda osa koos neljandaga kokku liitnud üheks vingeks sisurohkeks filmiks. Parem on lõpetada triloogia ühe suure pauguga, kui lugu asjatult venitada. Oleks jäänud mõned kümned miljonid teenimata, ja siis ? Kumb on tähtsam kas raha või väärikus ? Saasta oskab igaüks teha, meenutama neid filme aga keegi ei hakka.

Keskpärane popkornifilm, mis ei paku midagi uut. Ei hiilga siin keegi oma näitlejaandega, aeglane tempo, rahuldavad eriefektid ning heliriba. Tegelasi, keda kukkus nagu kärbseid, oli liiga palju ja seetõttu ei jõudnud ma ühegagi mingit emotsionaalset sidet luua. Ja kuna neid oli palju, pidid nad kiirelt ja tihedalt surema. "Who cares ?"

Trailerist jäi mulle tunne või õieti öeldes eeldasin ma, et põhiline osa filmist leiab aset liivases Las Vegases. Las Vegase osa oli aga mulle üllatuseks vaid pisikene kokkupõrge paarikümne zombiega, mis helikopteri abil konteineri sees matkaliste teele kukutati. Kolmas osa nagu teinegi, vajub kergelt unustuse hõlma ja kokkuvõttes ei saavuta ta midagi. Jätke neljas tegemata, kui plaanite sama lahjat, sisutühja filmi.

4.5/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 11. August 2008, 14:47

Vaatasin ka selle ära, väga hea filmielamus oli :D , mulle väga meeldis. Tegelased ja näitlemine oli täitsa hea ;-)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Resident Evil: Väljasuremine

PostitusPostitas Rasmus » 18. September 2012, 18:30

Meeldis sama palju kui esimesed kaks osa. Lõpp oli äge. 7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 176 külalist