Külmale mäele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Külmale mäele

PostitusPostitas Taavi » 23. Veebruar 2005, 20:46

Külmale mäele
Cold Mountain

Inman (Jude Law) ning Ada (Nicole Kidman) on lihtsad talunikud, kelle teed lähevad lahku, kui mees Ameerika kodusõtta peab minema.
Sõjas haavata saanud Inman hakkab nüüd, peale lahinguid, otsima teed läbi müristamisest laastunud maa tagasi koju, Külmale mäele, enda armsama juurde. Kodus peab Ada hoolitsema lisaks farmile ka enda haige isa eest - tema ainsaks abiliseks on hulkur Ruby (Renee Zellweger). Inmani teekond koju on küll väga pikk, kuid samas äärmiselt huvitav ning värviküllane ...

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hannibal » 23. Märts 2005, 15:42

Möödunud aasta parim film, mis ei saanud isegi filmi Oscari nominatsiooni!
Kohutav ülekohus sai osaks sellele briljantsele ja võimsale filmile. Seitsmest nominatsioonist vaid üks võit (No kui nad Zellwegerile poleks andnud, siis oleks see olnud kriminaalkuritegu.), Nicole Kidmani nominatsioonist ilmajätmine ja Jude Law ignoreerimine meesnäitleja nominentide seas on vaid mõned neist sigadustest, mis filmile tehti, kõigest seepärast, et tegu oli Miramaxi toodanguga :x . 10/10.
Hannibal
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 21:16

PostitusPostitas d33m0n » 23. Märts 2005, 22:10

Vaatasin seda nii kinos kui ka arvutist. No tead maitse asi, arvestades sellega, et ma eriti draamasid ei vaata, siis annaks sellele 8/10. Kuid muidu kõva film. :roll:
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Tyrkiis » 25. Aprill 2006, 17:17

See oli ikka väga hea film, kui arvestada seda, et sõjadraamad(eriti Ameerika omad) mulle ei meeldi. Zellweger võitis oma osa eest Oscari, jah? Väga tore ju. Ruby oli väga lahe tegelane 8)

Aga tegelikult mis see loeb, et see hästi palju Oscareid ei saanud? Maailmas on väga palju filme, mis on geniaalsed, aga neid võibolla isegi ei mõeldud Oscarite jagamisele esitada. Ma ei tea...Oscar on küll selline uhke asi, aga see ei näita tingimata, et film on hea. Mõnele ei pruukinud näiteks "Brokeback Mountain" üldse meeldida või mis? Või "Sõrmuste isand" oma 10-11 Oscariga.
Have you ever heard the story about the little engine that could?
Kasutaja avatar
Tyrkiis
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 14. Detsember 2005, 19:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas PakisPaks » 04. September 2006, 17:51

Pole näinud aga tädi on sellest vaimustuses.
PakisPaks
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 03. August 2006, 20:49

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 04. September 2006, 21:47

õudselt igav film. ma suutsin jälgida 10 minutit, siis punnitasin agara heegeldamise kõrvalt veel 24 minutit. rohkem lihtsalt sisse ei lähe. kõige mõttetum ajaraisk.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Kaido » 25. November 2006, 18:40

üks minu lemmikfilmidest. Renee ja Nicole mängisid lihtsalt võrratult.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas trintsu111 » 25. November 2006, 19:54

suht igav film oli... annaks 3/10 punkti
vb ei meeldinud see mulle nii väga ka sellepärast, et Renee Zellweger on üks nendest näitlejatest kes kohe üldse ei meeldi...
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Nowitzki » 25. Aprill 2007, 15:27

Filmil poleks ehk väga vigagi kuid neid ameerika kodusõja filme on nähtud ikka liiga palju ja hakkab vaikselt ära juba tüütama.
Kuid vaadata täitsa kõlbas ja väga igav ei hakkanud filmi ajal...natuke ehk liiga venitatud oli.....


7/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron