Fantastiline nelik ja Hõbesurfar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Fantastiline nelik ja Hõbesurfar

PostitusPostitas Kaido » 26. Mai 2007, 17:49

Fantastiline nelik ja Hõbesurfar
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Seekord peab koomiksimaailma ”kuninglik perekond” vastu astuma oma suurimale väljakutsele, kui meie planeedile jõuab Hõbesurfar, et valmistada Maa ette täielikuks hävinguks. Samal ajal, kui ähvardav kuju segadust külvates mööda maailma ringi kihutab, tabab Nelikut ebameeldiv üllatus, kui naaseb nende vana vihavaenlane dr. Doom (Julian McMahon). Kangelased peavad tegutsema kiirelt, enne kui kaob viimne kui lootus.

http://www.superkinod.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Ralf » 26. Mai 2007, 19:36

Say wha'? Doom tehti minu meelest esimeses osas küll tarretiseks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Cochrane » 26. Mai 2007, 20:04

Kui sa eelmise osa lõppu meelde tuletad, siis oli selle tardunud Doomi laeva peale tõstmisel üks stseen, kus elektroonika jukerdama hakkas, mispeale Doomi abiline vaatas väga tähendusrikkalt kahtlase pilguga konteinerit, kuhu Doom sisse pandi.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas stefu » 03. Juuni 2007, 16:59

Jälle mingid maskidega mehed :))
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas Storm » 03. Juuni 2007, 17:38

stefu kirjutas:Jälle mingid maskidega mehed :))


Sorry for OffT:

stefu, plz STFU ;-) Ma ei usu, et su kommentaar KEDAGI targemaks tegi, v6i kellelegi mingi ylevaate filmist andis...Tead mul on sulle yks hea vanas6na :) "M6tle ennem 10 korda kui hakkab postitama, kui siis ka otsusele ei j6ua, kas tuleks ikka postitada v6i mitte, then dont ;-) "
Oli vist nii :? , mai tea, ei pysi eriti need vanas6nad meeles...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Milenko » 13. Juuni 2007, 22:16

2kki see tarkpea, kes filmile 1p. pani, p6hjendaks oma otsust
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas anniv » 15. Juuni 2007, 20:24

Ma usun, et see Doom mängib selles osas ka suurt rolli, juhul kui ta isegi üks peategelastest seal pole ;) :)
Kasutaja avatar
anniv
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 06. Juuni 2007, 14:11

PostitusPostitas Ralf » 17. Juuni 2007, 01:55

Kahjuks või õnneks oli tegelikult Doom selle filmi peamine pahalane ning McMahoni etteaste osutus enamaks kui paar minutit. Tore oli näha ka Stan Lee'd, kel paarisekundiline cameo oli.

Silver Surfer oli küll lahe kuju ja teaseris nähtud tagaajamine Johnny ja tema vahel oli filmi parim stseen, aga kokkuvõttes on minu silmis tegu ühe aasta suurima käkerdisega. Peamiselt häiris mind just lastefilmilikkus, eks ma pea end süüdistama, et unustasin reitingut kontrollida (PG!)... Huumor oli väga lapsik ja tobe, ehkki publik sai tegelikult naerda pidevalt. Tekkis tahtmine ära minna isegi. Edu Razziedel!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:20

Kindlasti parem osa kui esimene
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas hau » 18. Juuni 2007, 20:18

Kuna esimene osa oli sitt mis sitt, siis teine osa ei saa mitte mingil juhul mu käest raha. Lugedes igalt poolt väikseid arvustusi, siis ma usaldan teisi filmifänne ja eriti veel fantastilise neliku koomiksifänne, kelle arust see on lapsik film. Silver Surfer ei suuda ka üksi päästa sellist filmi. Tim Story paned sellist asja lavastama siis pahandus majas.
Aga asi, mis mind paneb imestama, on see, et üks stsenariste on Mark Frost, kes kirjutas koos David Lynchiga sellise kultusseriaali nagu Twin Peaks. Ma ei tea kas stuudiod nõudsid PG reitingut või ma pean oma arvamust TP suhtes muutma ja kogu austuse ja krediidi David Lynchile andma.
Mis siis, et ma filmi pole näinud, aga ma olen piisavalt lapsikuid klippe netist näinud ja minu järeldus on tehtud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas H20H » 01. September 2007, 17:58

Seda filmi vaatama asudes olin 99% kindel, et hüppan pika raudvarrega reha otsa. Lootuses, et äkki mingi ime läbi saab hõbesurfar cool olema, olin ma nõus seda riski võtma. Esimest osa ma näinud polnud, kuid siin oli seda pikka rehavart tulemas näha juba esimestest minutitest alates. Seesugust klišeederikast nõmedust, mille näitlejaansambel polnud võimekam kui päeval teles jooksvate seepide oma, oleks vist päästa suutnud ainult see, kui mängu oleks tulnud veel teletupsud ja digimonid. See film on minu jaoks sama, mis eelmisel aastal oli "Click". 0,5/10
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas _eesti999_ » 13. September 2010, 16:34

Keskpärane meelelahutus. Üks hävitaja tuleb maale ja selgub, et ta
polegi hävitaja. Esimene osa oli parem. 6/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas ruut » 13. September 2010, 19:33

H20H kirjutas:teletupsud

Olid täiesti esindatud, sest ühel hetkel näitas Surfar oma kõhukeselt samamoodi telekat nagu Tinki-Vinki või Poo.

http://kinoprojektor.blogspot.com/2010/ ... -2007.html
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Fantastiline nelik ja Hõbesurfar

PostitusPostitas brixxx » 30. Jaanuar 2013, 12:34

Elioni videolaenutusest avastasin, et 'Fantastic Four' on järg tulnud. Üllatavalt hea film oli, eriti meeldis hõbesurfari tegelaskuju. Kindlasti oli tugevam film kui esimene.

See film tekitab kaht pidi tundeid , et oli veidi igav, aga samas ka põnev, kuid siiski põnevus ületab seda filmi vaadates igavust.

Peale hõbesurfari meeldis veel võimete vahetamised.

Hindeks 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist