Sodiaak

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Gang-pae » 07. Jaanuar 2009, 23:32

Teiseks kõige parem sarimõrvari filmi minu silmis. Ma loll sain alles teisel vaatamisel aru et kui kuradima hea soundtrack sellel on.
DC järgi tekkis isu.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Forzelius » 08. Jaanuar 2009, 01:42

Soundtrack tõesti megasuper!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 11. August 2009, 11:59

Eile ostsin DVD 49 eegu eest ja sama päeva õhtul läks ka vaatamiseks.
Lühidalt: Oi kurja, kui hea see oli.
Fincher on Fincher ja ta jääbki Fincheriks.
10/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 11. August 2009, 21:46

LiveForThis kirjutas:Eile ostsin DVD 49 eegu eest ja sama päeva õhtul läks ka vaatamiseks.
Lühidalt: Oi kurja, kui hea see oli.
Fincher on Fincher ja ta jääbki Fincheriks.
10/10


Yeah! Tõesti hea. Kui oleks kuskil SE saadaval, siis vast võtaks kah...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 12. August 2009, 13:39

Kuule, ma arvan, et sama siin.
Arvan, et kuu lõpus vaatan uuesti üle ja siis juba DC.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 16. August 2009, 17:48

10/10
Suurepärane film. Eks varsti hangin ka Directors Cuti ja siis läheb teistkordseks andmiseks. ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. August 2009, 01:08

Tõepoolest hea ja mitmetahuline, rikkalik linateos. Olen seda nüüdseks 6 korda vaadanud ja ka esimese poole subtiitrid ära tõlkinud. Mulle kui serial killer filmide fännile paras kompu. "Zodiac"-i nautinuile soovitaks tugevalt ka fantastilist "Memories of Murder"-it ("Salinui chueok").
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 08. Mai 2010, 21:37

Ma olen tegelikult seda filmi päris mitu korda vaatanud ja pole kordagi tundnud igavust või mõelnud et keriks edasi. Film oli minu jaoks väga huvitav ja kaasahaarav .Kaameratöö , näitlejad (eriti kolm peategelast) ning soundtrack - igati tasemel . Filmi muudab huvitavamaks see, et põhineb tõsielulistel sündmustel . Ja pean taas mainima kui suurepärane David Fincher on - olen alati olnud ta filmidest vaimustuses ning pole kordagi pidanud pettuma. Ja tegelikult olen rõõmus , et Zodiaci ei saadud kätte, kuna see muudab filmi veelgi paremaks.
Ma võikski seda filmi kiitma jääma , sest tegu on ülimalt hea filmiga.
10/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Rain » 19. Juuni 2010, 23:14

Ainuke miinus ja väga suur miinus oli see, et film hakkas alles viimaste 45 minutiga tuure üles kütma. Aga just need viimased 45 minutit olid väga head.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ronet » 04. Mai 2011, 17:44

Pikkusega polnud mingit probleemi. Nautisin filmi niivõrd palju, et ei tahtnud, et film lõppeks.
Julgen vist öelda, et Zodiac meeldib mulle rohkem kui Se7en.
Nii hea cast, et kuku pikali. Kõige suurem lemmik oli Robert Downey Jr.
Muidu meeldis mulle Gyllenhaal ainult Donnie Darko's, kuid ka siin oli ta väga hea.
Huumorit oli üllatavalt palju, kuid samas pinge ei kadunud kuhugi.

Mul hakkab vist lemmiklavastaja välja kujunema..

Aasta teine
10/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Sodiaak

PostitusPostitas Garli » 02. November 2011, 10:19

Vaatasin eile õhtul kolmandat korda ning ütlen täitsa julgelt, et minu arust on tegemist Fincheri parima filmiga. Jah, isegi parem kui Se7en ja Fight Club. Se7en võib ju ehk tempokam sarimõrtsukapõnevik olla ja Fight Club'il on tore lõputwist (mis pole enam tegelikult üldse efektne, kui film mingi 6-7 korda nähtud on), aga Zodiac on kordades kompaktsem ning lool on all ka tõepõhi. Kaks ja pool tundi möödusid jälle linnulennul ning iga vaatamine on eelmisest veel parem olnud. Minu jaoks täiesti arusaamatu, kuidas see film MITTE ÜHTEGI Oscari nominatsiooni ei saanud. :?

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Sodiaak

PostitusPostitas Forzelius » 02. November 2011, 16:29

Garli kirjutas: Minu jaoks täiesti arusaamatu, kuidas see film MITTE ÜHTEGI Oscari nominatsiooni ei saanud. :?


Liiga vara linastus, kahjuks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Sodiaak

PostitusPostitas brixxx » 16. Märts 2012, 13:06

Mina kahjuks ei ole veel süvenenud väga filmide vaatamisel veel lavastajatesse, pigem keskendun näitlejatesse, ainult ühte lavastaja töödesse olen süvendunud kus ma jälgin peale näitlejate veel lavastajat on Steven Spielberg.

Pean tunnistama mulle eriti sellised filmid ei meeldi kui filmi käigus peategelased vahetuvad. ''Zodiac'' meenutas peategelaste muutmisega filmi ''The Insider'' (hea film), kus esimene pool filmis oli peategelane Russell Crowe ja teine pool Al Pacino. ''Zodiac'' esimene komandik oli peategelane Robert Downey Jr., teine kolmandik Mark Ruffalo ja kolmas kolmandik Jake Gyllenhaal. Robert Downey Jr. oli väga usutav riietumisstiil ja välimus selle aja ajakirjanikule, kuid mind häiris filmi lõpus, et enam ei näidatud, mis on saanud Robert Downey Jr. tegelaskujust, ainult kirjutas. Mulle meeldis kolmest peategelasest kõige rohkem Robert Downey Jr. ja kõige vähem Mark Ruffalo.

Film oli huvitav ja huvitav oli vaadata ajamöödumist, kuid siiski pean ütlema, et film oli igav ja veniv, aga siiski ma ei leia, et kus arvelt oleks saanud filmi lühemaks teha. Ma ei ole kahjuks ''Se7en'' ja ''Fight Club'' näinud, ei tea, kas ma ka vaatan kuna ei meeldi eriti Brad Pitt, kuigi pean tunnistama vanemana ehk hetkel meeldib ta rohkem, enam ei tundu ta nii ilueedina ja tundub hetkel mehelikum. Aga filmi ''The Game'' olen näinud ning see üks Michael Douglase paremaid filme ning minu arust isegi huvitavam kui ''Zodiac''.

Tükk aega on mul plaanis olnud vaadata tõsielusündmustel toetuvat filmi vene sarimõrvarist ''Citizen X'' kuna seal mängib Donald Sutherland. Nädalavahetusel vaatan ilmsel filmi ''JFK'', mis räägib Kennedy atendaadi sooritanud mehe otsingutest.

Hindeks ''Zodiac'' annan 9/10, sest natuke veniv oli, aga iseeneselt sellise žanriga filmide hulgas üks paremaid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Sodiaak

PostitusPostitas Pixie » 06. Aprill 2012, 10:55

Kvaliteetne teos, aga pikkus häiris. Tõenäoliselt olin ise väsinud, sest tavaliselt pigem naudin pikki filme, kuid praegusel juhul tuli keskosast lihtsalt läbi pureda. Pean vist brixxx'iga nõus olema, et filmi ei oleks saanud millegi arvelt lühemaks teha. Erinevad loo arendamised, vihjed ja avastused muutsid toimunu tervikuks. Lõpp oli taaskord väga pingeline, ning viimane stseen sobis just taolise teose jaoks. Näitlejatest meeldis eelkõige Mark Ruffalo. 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron