Ristiisa 3

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ristiisa 3

PostitusPostitas Kaido » 14. Mai 2007, 12:41

Ristiisa 3
The Godfather: Part III

Triloogia kolmandas osas üritab maffiapealik Michael Corleone (Al Pacino) kõigest väest enda ärisid legaliseerida ja tõmbuda kuritegelikust maailmast tagasi.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2009, 20:49

8/10[/url]
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Ristiisa 3

PostitusPostitas Rain » 02. Mai 2012, 22:05

Minu silmis jääb see ikka kõvasti esimesele ja teisele alla. Kohe filmi alguses märkasin seda, et Al Pacino on kaotanud oma võlu. Kui juba tegevus hakkas arenema, polnud seda enam niivõrd huvitav jälgida. Võib-olla kõlan ma tõesti märuli- või thrillerihoolikuna, aga minu jaoks pole see eriti kaasakiskuv, kui on vähe tegevust ja palju juttu. Ma ei väida, et tegemist on läbikukkunud filmiga, film oli täitsa vaadatav, aga võiks ikka etem olla. 6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Ristiisa 3

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Aprill 2013, 20:30

Minu lemmik neist kolmest filmist. Joe Mantegna oli põhjus miks seda filmi väga näha tahtsin. Andy Garcia oli samuti suurepärane. Temperamentne Vincent oli minu lemmiktegelane. Millegipärast meeldis mulle just vana Michael Corleone rohkem kui noor. Nii, et veel üks põhjus miks see osa meeldib rohkem. Ja no mida lõpupoole seda pingelisemaks läks, vahepeal pidin filmi panema pausi peale.
Spoiler :
Kuigi Mary surm oli väga kurb ja traagiline, siis siiski enim mõjus mulle viimane stseen Michaeliga. Istumas ihuüksinda. Ei olnud enam kedagi temaga. :(


Seda filmi vaataks kindlasti veel ja veel. 10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 172 külalist