Neljapäev

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Neljapäev

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 20:09

Neljapäev
Thursday

Endine Los Angelese narkodiiler Casey (Thomas Jane) elab nüüd Houstonis, olles oma musta mineviku selja taha jätnud ja alustanud nüüd eduka arhitekti ja abielumehena. Ühel päeval koputab aga üks mineviku varje - Nick (Aaron Eckhart) - tema uksele ning toob endaga kaasa salapärase kohvri, mille avamisele Casey lihtsalt vastu panna ei suuda. Leides sealt oma paar kilo narkootikume, laseb Casey kõik vihahoos kraanikausist alla. Peagi aga ilmuvad tema ukse juurde kõiksugu kriminaalsed tegelased, kes on tulnud hävitatud kraami nõutama. Caseyl tuleb üks põrgulikult pikk neljapäev...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 20:17

Väga andekas tarantinohõnguline film. Päris huvitav on teooria, et selle filmi lavastaja Skip Woods on Tarantino pseodonüüm, samas ei tahaks ma uskuda, et Quentin oleks kirjutanud nii saasta stsenaariumi nagu seda on filmil "Swordfish". Igatahes "Thursday" hiilgab lisaks kõrgeastmelisele vägivallale ka väga mõnusa musta huumoriga. Sündmuspaigaks on peaaegu ainult üksainus maja, üksikud karakterid on vägagi mitmetahulised (kriminaalsed muidugi kõik) ja vaimukus ei lange hetkekski. Muudkui möll käib ja vungi maha ei keerata. Natuke pikem film oleks võinud olla, see lõpp tuli kuidagi jõle järsku... samas võib see olla märk sellest, et film meeldis ikka väga.

PS. Algusstseen on üks haaravamaid stseene vist üldse. Saab pisarateni naerda ja kui selle peale satud, siis vaatad filmi lõpuni ka (nagu juhtus minuga).

9/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 03. Aprill 2007, 20:41

Nõustun sinuga. Ei oleks uskunud, et kellegile peale minu siin ka film kõvasti meeldib.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 03. Aprill 2007, 21:04

Kuigi ma vaatasin seda filmi ammu ja suurt ei m2leta siis meenub ainult head. Ja see karm naine oli koom ja seksikas tegelane. Igati v22rt vaatmist.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas KiiZ » 25. September 2007, 22:07

Üsna hästi väljakukkunud film. Huumorit jätkus ja oli päris korralik huumor isegi. Muusikavaliku üle ei nuriseks, vaid pigem kiidaks ning stoori oli ka üsna kaasakiskuv ja hea. Tarantinot oli ka päris põhjalikult jäljendatud , kuid siiski mehel on ka oma stiil, mida selles filmis kohtasin.
8/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Garli » 21. Juuni 2010, 03:14

80 minutit head meelelahutust. Tarantino-pededele kohustuslik. 8/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Neljapäev

PostitusPostitas Loop » 03. Juuli 2011, 14:10

ahh , eriti haigelt hea film , no suuuuper ..ütlen kohe alguses ära , et väga tugev üheksa , kümmekümme oleks tulnud siis kui film oleks ehk mingi pool tundi pikem olnd .
aga film iseenesest , irw ...algusestseen ( Y ) ja kui see stseen läbi saab siis tuleb ette *SOLD* :P , ja soldud ta oligi , filmi vältel ei hakka mitte kordagi igav , näitlemised on tasemel , kõik kes selles kaasa lõid sobisid siia , mmm eriti see super lits :)) , lisaks sellele et see üli stiilne krimka on , on sellese nii palju huumorit vürtsitatud et...haha , see jamaika vana ja peale mahvi tegemist see adopteerimis onu , oli ju ilmselge et casey ei suutnud naeru ertiti kinni hoida :)) ma ei oska absoluutselt mitte millegi kohta viriseda selle hiti puhul , eriti kõva film , tahaks juba uuesti vaadata :)
SOOVITAN KÕIGILE .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Neljapäev

PostitusPostitas adi » 12. Juuli 2011, 06:39

Damn Loop, su teksti lugemine on lihtsalt keeruline. Nagu üritaks epileptikust setust aru saada.

Anyway, see film teenis kinodes $1,971 (loe: alla 2000 dollari), esilinastudes ainult kahes kinos. Süüdi oli vist filmi levitaja Polygram/USA pankrott nädal peale filmi väljatulekut. Põmsti oli see film aastaid in "no man's land" - mõned väidavad siiani, et tehniliselt pole sellel filmil omaniku mida on aga väga raske uskuda kuna film on tugevas kultusstaadiumis juba aastaid.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Neljapäev

PostitusPostitas Loop » 15. Juuli 2011, 02:25

adi kirjutas:Damn Loop, su teksti lugemine on lihtsalt keeruline. Nagu üritaks epileptikust setust aru saada.


pakun et sa said aru et mulle ei meeldi see film jah ? , mis mu jutus nii keerulist siis on ? ...said praegu aru ikka mis ma küsida tahan ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Neljapäev

PostitusPostitas adi » 15. Juuli 2011, 02:37

Sain aru, et sulle see film meeldis. Mulle ka meeldis. High Five!
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Neljapäev

PostitusPostitas Loop » 15. Juuli 2011, 03:19

i only got three :|
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 137 külalist

cron