Grindhouse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Grindhouse

PostitusPostitas Ralf » 21. Detsember 2006, 01:11

Grindhouse
Grindhouse (2007)

Üks 2007. aasta oodatumaid filme, kus Quentin Tarantino ja Robert Rodriguez toovad tänapäeva seitsmekümnendate grindhouse-kinodes pakutud fiilingu. Vägivald ja seks, kaks täispikka filmi ühe hinna eest! Filmide vahepeale lisavad vürtsi libatrailerid nii Eli Rothilt ("Hostel"), Edgar Wrightilt ("Shaun of the Dead") kui ka Rob Zombielt ("Tuhande laiba maja").

Rodriguezi "Planet Terroris" tuleb asjaajamist sickodeks kutsutavate nakatunud zombilike inimestega. Tapjalik neiu Cherry, kelle ühe jala asemel on püss (Rose McGowan) ja tema partnerist võitluskunstimeister (Freddy Rodriguez) üritavad sickode osakaalu võimalikult palju vähendada.

Quentin Tarantino "Death Proof" räägib loo kaskadöör Mike'ist (Kurt Russell), kelle suurest näopealsest armist on vaid hirmsam tema auto, kuhu ta meelitab juhuslikke naisi, et nood seal tappa.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Robert » 06. Jaanuar 2007, 00:13

Grindhouse kahe eraldi filmina??? Kuradi USA rahaahne värdjakari. Praegult käivad kuuldused, et Tarantino ja Rodrigueze kaks-filmi-ühes linastub väljaspool Ameerikat kahe eraldi filmina 4-kuuse vahena. :vihane: :vihane: :vihane: :vihane: Et siis Planet Terror aprillis ja Death Proof augustis.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 06. Jaanuar 2007, 00:41

Kust sa seda lugesid raisk8o|
Ma väga väga kahtlen et see nii on sest trailer räägib ainult seda lugu et mõlemad on koos ja samuti tegijad ise.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 06. Jaanuar 2007, 00:53

http://www.imdb.com/title/tt0462322/board/flat/62752014

Ma ka kahtlesin, kuid see on vägagi võimalik. Süüdistada tuleks seda stuudiobossi. Talle tuleks saata ävarduskiri, et kui ta seda ühe filmina ei näita, siis pannakse McDonaldsid kinni. Võib-olla siis võtab see paksmagu midagi ette. See rikub ju kogu filmi idee ära.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 06. Jaanuar 2007, 01:22

On ikka raisad. Samas DVD'l on nad kindlasti koos, niiet ma ei põe eriti...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 06. Jaanuar 2007, 11:38

Tegelikult vähemalt Eestis tuleb ikka ühe filmina. Kino levijuht ütles:
meie andmetel hakkab asi siinkandis 20. aprillist jooksma ikka ühes tükis, sest vastasel juhul kaotaks mõtte ka kogu selle cooli ühisprojekti nimi. olid ju nn. grindhouse-kinod 60ndatel ja 70ndatel kohtadeks, kus näidatid kuhjaga seksi, vägivalda ja horrorit sisaldavaid filme paarikaupa (double-features), sinna vahele lükkides samalaadse kraami trailereid (selleks siis antud juhul muuhulgas RR-i MACHETE Danny Trejoga ja QT SWEDISH COWGIRLS või mis iganes selle nimi on + muid libatrailereid, mille autoriks muuhulgas Eli "Hostel" Roth).
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 24. Aprill 2007, 18:11

Ma ise vaatan praegu Superkinod.ee'st, et nii "Deathi Proofi" kui ka "Planet Terrori" pikkuseks on pandud 2 tundi. Kas kuulujutt, et filmide tulemisel eraldi kinno antakse neile eraldi mõlemale pikkust lisamaterjali näol juurde, on õige? Sest kaks filmi koos + libatrailerite peaks ju kolm tundi olema... Ei saa ju kahe filmi peale kokku olla üle tunni aja lisamaterjali, või saab?
Ja mõlemad tulid K-14, õnneks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 24. Aprill 2007, 18:17

Mu arust ei tohiks PT 2 tundi täis tulla. Muidu oli to juba 80 minti. Väga kahtlen et 40 minutit sisu lisati filmi juurde. Aga Death Proof peaks küll 2 tundi kokku tulema kui missing reel osa juurde liita. Samas PT missing reel osa üle 5-10 minuti ei tohiks olla.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ringooo » 24. Mai 2007, 21:47

Vaatasin "Planet Terrori" ära ja peaks mainima,et tegu oli täiesti õnnestunud üllitisega.Gore'i oli piisavalt,näitlejad olid kõik väga head ja muusika oli samuti super.
Ootused olid vist isegi natukene kõrgemad.
Pole ennem Rose McGowani rollides midagi erilist näinud,aga selles filmis jäi ta väga hästi meelde.Samuti meeldisid väga Freddy Rodriguez,Mary Shelton,Naveen Andrews,Josh Brolin ja Quentin Tarantino,kes tõestas järjekordselt,et peale suurepäraste filmide lavastamise suudab ta ka väga hästi näidelda.
Ja Robert Rodriguez suudab peale väga heada filmide ka suurepärast muusikat kirjutada.
9,5/10

EDIT:

Nonii,"Death Proof" kah nüüd nähtud.Kuigi "Death Proof" oli võibolla sügavamõttelisem ja reaalsem,meeldis mulle Rodrgigueze vaatemänguline zombie-lugu natukene rohkem.
Natukene liiga palju kippus venima "Death Proof",kuigi dialoogid olid head,kippusid need vahepeal liiga üksluiseks muutuma.Näitlejad olid samuti suurepärased,eelkõige loomulikult Kurt Russel.
Mis aga oli Tarantino osa puhul suur pluss,oli lõpp.See umbes 15 minutiline lõpp oli suurepärane.
8,5/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuni 2007, 01:54

Peab ikka tõdema, et Tarantino ja Rodriguezi taotletud nägemust ehk kolmetunnist kino vaadata on ikka õige variant... olgugi, et eraldi kinodesse lastuna on mõlemad filmid pungil lisamaterjalist, aga koos trailerite ja kogu moosiga tuleb toit ikka mõnusalt kuum. "Planet Terror" oli mõnevõrra parem kui "Death Proof", sest ta oli tempokam, verisem, naljakam ja andekam. "Death Proofi" miinuseks oli just vähe verd-seksi ja liiga palju igavat mula, ehkki Tarantino taaskordselt näitab taset. "Grindhouse" ühishindeks annaks 8/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Wisegirl » 16. Juuni 2007, 21:38

"Death Proof"
That was one ugly lap dance... Aga muidu sai Vanessa Ferlito oma paari üleliigse kilo ja oppidest deformeerunud ninaga hästi hakkama ning ta meeldis mulle enim, being the only one with brains and all.
Kurt Russell oli otse loomulikult suurepärane, kohe näha, et oskab oma tööd.

Teist korda enam vaatama ei läheks, ma pole just eriline ajuvaba kino fänn.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Cagefactor » 25. Juuni 2007, 19:55

death proof oli minu meelest v2ga hea film (Y) soovitan k6igile seda. l6pp oli ka selline mis ei pane m6tlema.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Priit » 27. Juuni 2007, 15:34

Muide, kirjeldust tuleks vähe muuta. "Üks selle aasta oodatumaid filme". Järgmine aasta see vaevalt nii on. ;-)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas KiiZ » 30. Juuni 2007, 17:57

Sain ka vaadatud. Exploitation filmid on mu lemmikud ning ootasin seda filmi väga. Ei pidanud ka pettuma, kuigi see ei olnud päris see exploitation film, mis vanasti, küllap ka sellepärast, et see oli mainstream kinodele suunatud. Kuid kui aus olla, siis meeldis see mulle isegi rohkem , kui vanad exploitation filmid. Grindhouse tervikuna, kõik trailerid ja stuff jättis mulle väga hea mulje ning nüüd domineerib mu lemmikfilmide hulgas. 'Death Proofist' jäi nagu midagi puudu, kuid sellegipoolest meeldib see mulle natuke rohkem. Traileritest olid lemmikud 'Thanksgiving' oma šokeeriva ning naljaka sisu tõttu ('it's blood' :D) ning Machete, see oli ikka puhas kuld.'Werewolf Women of the SSi' vaadates meenus mulle kohe 'Ilsa, She Wolf of the SS', mis on üks mu lemmikutest exploitation filmidest.
10/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Blend » 01. Juuli 2007, 02:12

Death Proof meeldis väga.
9/10
<3
Blend
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 27. Juuni 2007, 01:38
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 236 külalist