Rolliproov

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rolliproov

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 09:11

Rolliproov
Audition

Seitse aastat peale oma naise surma tunneb koos teismelise pojaga elav jõukas ärimees Aoyama (Ryo Ishibashi), et vajab endale uut kaaslast. Selleks laseb ta korraldada rolliproovi, kus pahaaimamatud neiud üritavad pürgida mitteeksisteerivasse filmi. Aoyama silm langeb kohe noore Asami (Eihi Shiina) peale. Paraku ei oska ta aimatagi, et esialgu kenana ja toredana näiv tüdruk on sootuks teistsugune, kui ta oodata oskas.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas HEllseeker » 26. Detsember 2007, 18:18

wtf? Miks seda õudukate alla pole pandud????? Kuigi film kuni lõpuni oli draama siis viimased kümme minutit tegid asja igatahes vägagi hirmsaks. Jala maha...hmmm...saagimise koht oli igatahes kõige õudsam koht Aasia õudukast mida mina näinud olen. Ja see traadiga pea maha oli ka super juuh????Igatahes üks lemmikuid Aasia õudukaid minul.Vahest paremad on ainult One Missed Call, Ju-On: The Grudge ja Shutter ainult.
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

Re: Rolliproov

PostitusPostitas Ronet » 11. Märts 2012, 00:40

Kulges küll aeglaselt, kuid vaatamine oli huvitav. Koos Oldboy'ga on see alles mu teine Aasia film. Võib rahule jääda!
Kui ainult sellise žanri asju vaadata, siis võib vist inimene ikka päris ära keerata..

Spoiler :
"Dad, are you okay?"


8/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Rolliproov

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Märts 2012, 00:52

Pole õudukatesõber aga kui siis ikka võiks killimine jms stuff hakata pihta umbes peale 20 minutit. Algus niiiii venis. Hea, et tukkuma ei jäänud. Mõni hea koht oli, aga enim meeldisid just lõpuminutid. Kõige idiootsem selle filmi juures oli poisi küsimus lõpus. Küsisin omakorda "Really?" Mis mulle selle filmi juures enim meeldis oli tüdruku hääl, kuigi lõpus tema vaikne hääl häiris. Ja noo see naeratus
Spoiler :
kui ta jalalaba eemaldas
..uhh..
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 101 külalist