Texase mootorsaemõrvad: algus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Texase mootorsaemõrvad: algus

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 01:17

Texase mootorsaemõrvad: algus
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006)

On aasta 1969. Viimasel lõbusõidul enne Vietnami sõtta minemist satuvad kaks pahaaimamatut noormeest koos oma tüdruksõpradega Hewittite klanni küüsi. Nimelt sõidavad nad otsa teele ette jäänud lehmale ning nad viiakse suurde räämas majja võltsi väljanägemisega šerifi poolt. Peagi peavad nad põgenema sadistlike perekonnaliikmete kui ka Hewittite deformeerunud võsukese Leatherface'i eest.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Milenko » 03. Aprill 2007, 01:58

Minu jaoks v2ga suur yllatus. K2isin kinos seda vaatmas ja kahetsema ei pidanud. Filmil on palju pakkuda, pinget, verd, j6hkrust jne. Ja vahest kippus asi ikka v2ga reaalseks muutuma, kogu see valu ja freaky/nasty teema.

Texas Chainsaw Massacre on minu arust yks paremaid Remake js The Beginning teeb asja veel paremaks.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 02:05

Mulle meeldis 2003 aasta remake rohkem. Iseenesest suutis "The Beginning" nii mõnegi stseeniga üllatada ja gore'i jagus ka piisavalt, kuid ootasin paremat. Unrated versiooni vaatamine asja suurt paremaks ei teinud. Eelkõige hakkas närvidele käima see pidev röökimine ja karjumine (see käib küll tapmise ja veristamise juurde, aga seekord tekkis tõesti tahtmine Mute nuppu vajutada ja isegi võileiba meisterdama minna), ja filmi lõpp oli kah üsna tobe. Liebesman tegeleb "Friday the 13th" järjega ka, loodame, et tuleb parem!

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Sepateus » 03. Aprill 2007, 18:28

Minu jaoks oli see film tõeline üllatus, sest 2003 aasta filmist oli see film palju tegijam. Räigeid kohti oli palju. Eriti meeldis mulle koht kus
Spoiler :
onu Martyl jalad otsast löödi, eriti just selle teise jala lõikamise põhjendus, et tee jalad ühesuguseks.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas krookus100 » 18. Aprill 2007, 18:33

See film tundus mulle palju huvitavam, kui olis see, õige texase mootorsaemõrvad. :pööritus:
krookus100
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 18. Märts 2007, 17:02

PostitusPostitas Ralf » 02. November 2007, 12:38

Kusjuures, vaatasin filmi uuesti ja nüüd tundus isegi parem 2003 aasta versioonist. Keskenduti rohkem Hewittite perele, astuti tavalise slasheri normidest natuke kõrvale ja gore'i jagus rohkem kui rubla eest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas GTASAN » 02. November 2007, 18:47

See film oli teistest texas chainsawidest kõige parem minu arvates ja õudsam ka 8)
GTASAN
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 31. Juuli 2007, 15:00

PostitusPostitas snufffy » 23. Juuli 2010, 17:30

väga hea film, kuigi samas väga jõhker & verine. ja lõpp oli üllatav. kahjuks pole veel 2003 aasta filmi näinud ja ei oska neid küll võrrelda, aga kindlasti on plaan see lähiajal ära vaadata. kusjuures mul oli ericust(kui see oli see tumedapeaga poiss) täiega kahju . :(
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Texase mootorsaemõrvad: Algus

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Detsember 2014, 01:06

Minu lemmik Leatherface on selles osas. Ja eks peapõhjus ongi see, et tal pole seda totakat ja naeruväärset inimmaski ees (enamuse ajast). Selleta nägi palju ohtlikum ja ka huvitavam välja. Eriti meeldis kui kaamera tema silmi näitas. Filmist rääkides siis meeldis väga. R. Lee Ermey on ikka paganama suurepärane. Veriste stseenide rohkuse
üle ka kurta ei saa. Eriti stseen Ericuga..tema käed. Yikes.

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Texase mootorsaemõrvad: Algus

PostitusPostitas Rasmus » 16. Veebruar 2022, 16:16

Rets film, aga selline Nahalõust mulle üldse ei passi. Terve vaatamise hädaldasin, et filmitegijad pole üldse pihta saanud, kuidas kurikuulus mootorsaepahalane käituma (või välja nägema) peaks. Filmi lõpp oli kui kirss tordil -
Spoiler :
sorri, aga ma ei usu mitte üheski maailmas, et sajakilone autist ennast minutite viisi hiirvagusi auto tagaistmel peita püüaks. Isegi kui see saega läbi seljatoe tõmbamine efektne välja nägi (nägi tõesti, ma ei aja tagasi). Paul Walkeri naine oli sellise tumma lõputüdrukuna väga tegija, muidu see noortekamp suurt muljet ei jätnud (eriti esimeses vaatuses - uhh kui ebausutav). Kui tapma hakati, läks paremaks.

Nullindatel tehti kohati päris retsi kraami. Usun, et selle ajastu õudusfilme hakatakse aja möödudes aina rohkem väärtustama. Keegi kuskil kommenteeris, et selle filmi vaatamisest saab teetanuse. Paremini enam kokku võtta ei saakski.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist

cron