Viimane piir

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Viimane piir

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2007, 00:04

Viimane piir
The Edge

Rahuliku iseloomuga raamatukoist miljardär Charles Morse (Anthony Hopkins) satub koos modellifotograaf Robert Greeni (Alec Baldwin) ja Stepheniga (Harold Perrineau) metsikusse Alaska loodusesse, kui nende lennuk linnuparve tõttu alla kukub. Lisaks püüetele tsivilisatsiooni pääseda peavad nad võitlema külma ja neid jahtiva suure karu vastu.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 27. Mai 2010, 18:57

Väga kõva USA kino, mida TV3 korduvalt käianud on ja mis kahtlemata korduvat vaatamist kannatab. Anthony Hopkins ja Alec Baldwin metsikus looduses hiiglasliku karuga võitlemas? Mina olen müüdud! + Väga hea David Mameti poolt kirjutatud dialoog.

Vabandan natuke kohmaka sisututvustuse pärast, selle viimane rida jätaks justkui mulje, et karu on külm. :P

You know, I once read an interesting book which said that, uh, most people lost in the wilds, they, they die of shame.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Mai 2010, 15:15

Üsna nõus sinuga. Ma veel mäletan, et vaatasin alati kui TV3 vahendusel see ikka teleekraanidele sattus.
Hopkins on The Edge`s väga tore vana, tohutult sümpaatne. Selles rollis ta mu lemmikus vist saigi. Vist...
Kahe mehe omavaheline vastaseis ja ilus suur, aga verejanuline grisli erutas mu meeli iga kord.
Mamet`i kirjutatud ka veel? Tema kirjutamisoskus hakkab mulle ühe enam meeldima. Ju siis sellepärast Spartan ja The Unit niivõrd paeluvad olidki.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist

cron