Kariibi mere piraadid: Maailma lõpus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:23

maailma parim film 100/100

Kõik osad olid väga head
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas ellipsis » 18. Juuni 2007, 18:36

norm, aga esimene on ikkagi parim!!!
ellipsis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 18. Juuni 2007, 18:27

PostitusPostitas suslike » 22. Juuni 2007, 22:45

Mis seal ikka, piraadi film nagu ikka. Ma isegi vaatasin 2 korda. Kõik oli hea, mulle eriti meeldis see alguse laul. Natuke põnevust täis film. Aga ikkagi I jäi kovasti alla.

Tuleb siis vist 4 oodata :)) :))
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas jenskaidar » 23. Juuni 2007, 10:41

suslike kirjutas:Mis seal ikka, piraadi film nagu ikka. Ma isegi vaatasin 2 korda. Kõik oli hea, mulle eriti meeldis see alguse laul. Natuke põnevust täis film. Aga ikkagi I jäi kovasti alla.

Tuleb siis vist 4 oodata :)) :))


mis sa mõtled seda laulu kus see rahvas laulis seda laulu we??
kui seda mõtled siis laulu nimi on "Hoist the Colours" ma tõmbasin selle soundtracki!
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Risko » 23. Juuni 2007, 14:45

Sparrow oli kõvasti vähem tsiteeritavam selles osas, :/
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas suslike » 23. Juuni 2007, 15:26

suslike kirjutas:
mis sa mõtled seda laulu kus see rahvas laulis seda laulu we??
kui seda mõtled siis laulu nimi on "Hoist the Colours" ma tõmbasin selle soundtracki!


Ohh, tänks, ma just otsisin seda laulu.
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Karruke » 30. Juuni 2007, 11:27

Lõpuks nägin ise ka kinos ära ja minu arust on see kinos vaatamiseks nendest kolmest filmist kõige huvitavam. Kõige rohkem avaldas muljet veekeeris :D
Muidu hea 9/10
Kasutaja avatar
Karruke
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 12. Juuni 2007, 15:02

PostitusPostitas LadyBug » 06. Juuli 2007, 23:31

Finally sain ma kah ära vaadatud! Pikk ootamine (minujaoks) aga tasus ära. Üle ootuste hea film.Isegi parem kui kaks eelmist..või siis vägagi võrdne nendega. Algul olid eelarvamused et juba kolmas osa..millest nad küll leierdavad seal, aga absoluutselt ei pettunud. Väga palju actionit ja komöödiat. Selle lõputseenist(või noh see final battle) mõtlen niipalju et kas oleks ikka pidanud nii minema..oleks võind ju teisiti ka minna. Aga samas just see annab ka oma võlu ja uue külje asjale. Ja kokkuvõteks oli ju suhteliselt häppy end!:D (kahju aint et viimast tseeni ei näind). Neljas osa oleks ka päris huvitav idee, ent samas millest nad seal küll räägiks. Ja parem ongi kui nad enam neid juurde ei tee..muidu rikutakse küll ära. Ja Muidugi Johnny Depp oli taaskord ülimalt SUPER!:D Kuigi ka kõik ülejäänud näitlejad olid tõeliselt osavad ja lahedad. Oeh jah..mis seal ikka..nüüd sai vist piisavalt kiidetud:)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas kbong » 03. August 2007, 19:09

Mõnus seiklus oli tõesti, kohati ainult võibolla liialt laialivalguv.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas global- » 23. August 2007, 20:52

arvasin et et juba kolmas osa ja asi läheb juba üksluuiseks aga ei! film oli palju palju parem kuiu arvasin. minult saab see palju plusspunkte selle pealt et seal tehti palju nalja. 9/10
global-
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 23. August 2007, 12:45

PostitusPostitas Cärry » 29. August 2007, 22:10

Käisin vaatamas päris hea oli ... meeldisid heliefektid ja eriti see algus kus see tüdruk laulab.... ;-)
Do nOT TyPE liKe Tis... iT maKeS yOu LoOK REt@rdEd.
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas Hülss » 21. Oktoober 2007, 18:47

Kui päris ausalt öelda, jättis see kolmas osa mind täiesti külmaks. Siinkohal pean mainima, et vaatasin terve filmi kerges pohmaka seisundis. Eelmised kaks meeldisid väga ja mõlemad olid lihtne hea meelelahutus, aga siin pandi mingit muud rada pidi.

Kogu film haises juustu järgi, pärast esimest tundi hakkas tegevus räigelt venima ja isiklikult arvan, et lõikamisruumist lasti läbi pea pool tundi täiesti mõttetut sisutühja tegevust. Mina oleks seda filmi kõvasti kärpinud. At World's End'i viimast tundi vaadates tuli meelde Spiderman 3, mille põhiline viga oli paljude alasüžeede läbisegi paiskamine, mis ajas nii mind kui mu suuremat venda naerma. Liiga palju oli surutud filmi lõppu, teemad mis vaikselt nullisid teineteist ja kohe kindlasti ei jätnud tunnet nagu ma oleks head meelelahutust just jälginud.

Kõik ülejäänud oleks võinud vabalt suruda järgmisesse filmi, kuigi ma loodan et see jant lõppes selle osaga. At World's End oleks olnud tunduvalt parem kui lõpp oleks toodud vaatajani otsekoheselt ja selget rada pidi. Piraadid päästavad Jacki, koguvad väed kokku ja lähevad kõik koos lahingusse. Selle asemel näidati meile kahe laeva omavahelist võitlust ookeani äravoolu küljel, mis kestis kuramuse igaviku. Mida need teised laevad tegid vahepeal ? Kui lahing läbi, siis mindi Lord Cutler Becketti laeva kahele küljele ja tehti üks korralik drive-by ja siis kui see vee alla vajus rõõmustasid kõik piraadilaevad ja loopisid mütse nagu nemad oleks omalt poolt midagi lisanud. Kõige selle keskel käis veel mingi laulatamine! Laulatamine! Me vaatasime vennaga teineteisele otsa ja küsisime: "Mis asi siin toimub nüüd ?" Viimased 30 minutit oli täielik farss minumeelest.

Eriefektid olid viimase peal nagu alati, kostüümid osavalt meisterdatud nagu eelmisteski osades. Näitlejatööd olid suht keskpärased, kuigi esile tõstaks Stellan Skarsgårdi, Bill Nighy ja ka Naomie Harrise "Tia Dalmana". Peaosatäitjad ei jäänud millegi erilisega silma, kaasaarvatud Johnny Depp, kellele kirjutatud huumor oli seekord tunduvalt nigelam.

Meeldiv oli kindlasti näha Keith Richardsi, kes jättis hea mulje oma etteastega. Filmi soundtrack ei seganud ja ei jäänud ka millegagi meelde. Kokkuvõttes haiseb terve film ülehinnatud juustuna, blockbuster Disney trall, paistab silma nii nõrga huumori kui näitlejatöödega. Segipaisatud süžeedepuder jne. 10 punni ei saa panna, võibolla juhul kui oleksin filmi ajal purjus olnud, aga tugeva kuue teenis minu arvates küll ära.

Pirates Of The Caribbean: At World's End
6.5/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 21. Oktoober 2007, 23:57

/ lõikamislauale jäi ilmselt SEE kõhulahtisti.


täitsa plärts kui naljakas.
Barbossa osad on eriti head.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas silx » 15. Jaanuar 2008, 09:32

Väga hea film.Kõik osad on head ja see lõpufight seal veekeerises oli ka päris muljet avaldav.

10/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Weirdo » 15. Jaanuar 2008, 17:40

Neljandat (seega ka mitte viiendat, kuuendat jne.) näha ei taha!
Oleks väärikas ja normaalne, kui selle osaga oleks asi lõpetatud. Kuigi. Juhul, kui see peaks jätkuma, aga ilma Johnnyta, siis pole ka väga hullu. Filmil muidugi poleks enam pooltki senisest väärtusest (naeruväärne, kes seda Will Turnerit ikka nii väga näha tahab...), kuid vähemalt ei rikuks Depp oma mainet sellega, et lõpmatuseni end ammendanud järjekas osaleks.

Kahjuks ma seda osa kinos näinud pole ja on ikka vahe küll, kas vaadata kinos või (tele)ekraanil. Võib-olla just selle pärast jättiski "Dead Man's Chest" kõige parema mulje.
Jacki "mitmestumine" oli aga kõva boonus minu jaoks :)) Samuti oli mitmeid nauditavaid stseene. Kui kogu filmi läbis suhteliselt raskemeelne ja nö lõpueelne noot, siis lahendus, filmi lõpp oli kõike seda arvestades väga positiivne.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist

cron