Kariibi mere piraadid: Maailma lõpus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 24. Aprill 2007, 18:19

uuh, mulle pole kunagi pikkus probleemiks olnud. Eriti sellisel lõbusal seerial nagu Piraadid, kus seiklustest puudus ei tule. Dead Man's Chest oli 2 pool tundi ja ma siiani imestan, et to nii kiirelt möödus.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Brynety » 05. Mai 2007, 23:44

Siis kui filmi ära näen siis hindan ka:) Ootan seda filmi:) Esilinastus minu synnal:P
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas kigents » 19. Mai 2007, 21:49

ma lähen ka vaatama 26ndal loodan, et tuleb hea kogemus:D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Zupz » 23. Mai 2007, 01:35

No vaatasin ära, suht põnev oli. Paljudele küsimustele sai vastused. Kuid nagu ka teine film, jäi seegi esimesele osale kõvasti alla. Veidike tobedaks on nad selle loo keeranud. Jack'i nn lõhestunud isiksused ajasid hullult närvi :D
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas DjD » 23. Mai 2007, 04:30

no kääsin vaatasin ka mina era, väidetavalt siis 2 päeva enne usa esilinastust :D aga jah filmi oli ikke tehtud täie raha eest ja läbinisti disney :D seda vist rohkem kui eelnevates osades. Ja film oli täiest huvitav ja pakkus rohkem uusi asju ja teemasi rohkem, kui teine osa :P oli tunda, et hulk inimesi on selle nimel vaeva näinud. Ja korralikult jõudis kodu teema lõpuni ja loodan, et vähemalt nii pea midagi selle teema pihta ei tule :P
Ja see Jacki teema, no ta isiksus ei olnud lõhestunud, ta oli ikke see kes ta oli aint vahest päris miteme kordselt. Ja mulle meeldis see teema äga D: eriti see kuidas ta esimest korda kaadrisse ilmus .. ja see köik mis edasi hakkas toimuma :D:D
Ah .. igati yks tore film ja lahe meelelahutus, soovitan soojalt ;D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas barbara novak » 23. Mai 2007, 21:41

Appii, kui masendav! Täieliku depressiooni võib selle filmi lõpust saada. Kuigi jah, aktsiooni oli seal tõesti täie eest, seda ei saa salata. Sageli on seiklusfilmidega nii, et vaatad, näe, täpselt nagu selles teises filmis. Harva näed vaatemängulisi kaadreid, mis üllatavad. No seda vähemalt siin jagus. Aga ei saa ikkagi küsimata jätta stsenaristidelt, et miks ometi :?:
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Robert » 23. Mai 2007, 23:01

Depressiooni? Ma ei näe küll põhjust deprekat saada..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 24. Mai 2007, 11:26

Pagan...ma ei tohi lugeda teie juttu, muidu tuleb väga suur tahtmine kuskilt välja uurida, kuidas lõppes jne. Mis tähendab seda, et poleks enam mõtet filmi vaatama minnagi.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Brynety » 24. Mai 2007, 15:15

Nonii, käisin ka seda filmi vaatamas:)
Meeldis väga see film, kuigi 2&3 osa jäävad kaasahaaravuse poolest esimesele osale alla..aga meeldis küll!
Kuigi,eriti nagu ei saanud sellest poindist aru,et kas nüüd see Will Turner sai Davy Jonesi saatuse või mis?
Ja mis seal filmilõpus oli, noh peale neid subtiitreid..?? Ei näinud kahjuks,kuna oli kiire rongi peale jõudmisega:/
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas DjD » 25. Mai 2007, 00:38

no ei julge mina öelda mis seal 7 minutit oodata :D lõpus :D no vb aint niipalju, et seal väike minutike sellest mis 10e aastat hiljem :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas barbara novak » 26. Mai 2007, 12:52

Brynety kirjutas:kas nüüd see Will Turner sai Davy Jonesi saatuse või mis?

Sai selles mõttes, et nüüd sai temast Lendava Hollandlase kapten, kes tohib vaid kord iga 10 aasta järel oma jala maapinnale tõsta. Aga muus osas mitte. Kuigi ma ei saanud sellest aru, et kuidas see Kalypso omal ajal selle ikkagi sisse seadis. Ja miks see tema eluarmastus sinna laevale üldse sattus. Sellest polnud nagu üldse juttu.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas kigents » 26. Mai 2007, 15:05

Teistel filmidel oli ka mingi väike lõik seal lõpus a see oli natuke pikem :D
aga mulle meeldis a see ole nata kahtlane, et peale 10 aastat olid nad ikka samasugused nagu ennem :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Zupz » 26. Mai 2007, 16:22

barbara novak kirjutas:Sai selles mõttes, et nüüd sai temast Lendava Hollandlase kapten, kes tohib vaid kord iga 10 aasta järel oma jala maapinnale tõsta. Aga muus osas mitte. Kuigi ma ei saanud sellest aru, et kuidas see Kalypso omal ajal selle ikkagi sisse seadis. Ja miks see tema eluarmastus sinna laevale üldse sattus. Sellest polnud nagu üldse juttu.


Noh see Calypso nii-öelda reetis Jonesi, kuna ta ei oodanud teda kui Jones merelt tagasi tuli, ju siis oli kah neil mingi 10 aasta värk, (ja tehniliselt hiljem Jones reetis ka Calypso kui aitas ta piraatidel inimkujusse vangistada) ja siis too läks vahtu ja rebis oma südame välja, toppis kasti ja nii sellest tuligi kogu too too needus, et saab aint korra 10 aasta jooksul maal käia ja on surematu. Kui ma nüüd õigesti aru olen saanud, siis sellisteks limakollideks muutub meeskond ainult siis, kui nad oma tööd korralikult ei tee ja merel hukkunud hingi teispoolsusesse ei vea.
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

PostitusPostitas barbara novak » 26. Mai 2007, 16:42

Zupz kirjutas:Noh see Calypso nii-öelda reetis Jonesi, kuna ta ei oodanud teda kui Jones merelt tagasi tuli, ju siis oli kah neil mingi 10 aasta värk, (ja tehniliselt hiljem Jones reetis ka Calypso kui aitas ta piraatidel inimkujusse vangistada) ja siis too läks vahtu ja rebis oma südame välja, toppis kasti ja nii sellest tuligi kogu too too needus, et saab aint korra 10 aasta jooksul maal käia ja on surematu. Kui ma nüüd õigesti aru olen saanud, siis sellisteks limakollideks muutub meeskond ainult siis, kui nad oma tööd korralikult ei tee ja merel hukkunud hingi teispoolsusesse ei vea.

Kas siis Jones läks alguses vabatahtlikult elavana neid surnuid vedama 10 aasta kaupa? Miks? Miks ta kohe Kalypso juurde ei jäänud? Ja mil moel see tema needus Willi puudutas, et tolle süda ka välja pidi rebitama? Ja kas ta nüüd jääbki igavesti sinna laevale? Elizabeth on ju surelik ja sureb ju mõne aastakümne pärast ära... Tehku ikka 4 osa ka ja toogu Will tagasi ning tehku Jackist igavene kapten, kes seilab igavesti mööda merd ja iga 10 aasta tagant uues sadamas möllab.
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas Zupz » 26. Mai 2007, 17:45

Calypso ise palus Jonesil hakata neid hingi vedama ja siis viimane oli nii armunud, et lubas seda teha. Ja kui ta siis 10 aasta pärast tagasi tuli, siis Calypso ei oodanud teda, sest noh, meri on muutliku meelega ja värki. Ja siis Jones saatis hinged ja Calypso kukele ja hakkas hoopis laevahuku üleelanutega jurama ja neid oma meeskonda keelitama. Ja sellepärast ta muutuski selliseks kaheksajalanäoks.

Willi puudutas see needus selle koha pealt, et Dutchman'il lihtsalt peab kapten olema. Ju siis see 10 aasta värk, südame puudumine ja FD kapteniseisus käivad koos nagu sukk ja saabas. Südame abil ju antakse amet edasi. No ja Willil poleks ju eriti mingit valikut olnud. Ma arvan, et keegi poleks viitsinud minna jälle teispoolsusesse üht vanti ära tooma. Ja äkki see oleks kuidagi keerukam ka olnud, sest vaat kuidas Jones seda mõõka ta sees keerutas.

Arvan, et ta jääb ikka jah igavesti nüüd kapteniks. See oleks ju ka filmitegijatele endile meeltmööda, kuna Keira on mõista andnud, et tal on piraatidest kopp ees ja Orli ütles ka ühes intervjuus, et kui uus piraadifilm tuleb, siis tema seal arvatavasti ei mängi. Nii et kui 4. osa tuleb, siis on see kindlasti sellest, kuidas Barbossa ja Jack oma allikat taga ajavad.
Hide the rum.
Kasutaja avatar
Zupz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 02. Juuli 2006, 15:02

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist