Kariibi mere piraadid: Maailma lõpus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas barbara novak » 26. Mai 2007, 19:50

Zupz kirjutas:Calypso ise palus Jonesil hakata neid hingi vedama ja siis viimane oli nii armunud, et lubas seda teha. Ja kui ta siis 10 aasta pärast tagasi tuli

Vaat sellest kohast ma ei saanudki aru, et miks ta üldse alguses 10 aastat ära oli, endal süda sees. Mõni ime, et Kalypso jalga lasi. :D
Kasutaja avatar
barbara novak
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 55
Liitunud: 16. September 2006, 21:09

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Mai 2007, 20:26

Vaatasin täna selle Ekraanis ära. Väga võimas oli. ^^
Naljad olid tunduvalt paremad, kui eelmises osas. Kurdaks selle üle ainult, et tegevustik venis kohati, aga lõpuvõitlus seal veekeerises oli väga võimas ja intensiivne, mis korvas selle kenasti ära. Ja ka mitmed kohad panid mind üllatama. Meeldis natuke rohkem, kui teine osa; aga ei suuda öelda, kas jäi alla või oli parem esimesest osast.
8/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas kigents » 26. Mai 2007, 20:42

Zupz kirjutas: Nii et kui 4. osa tuleb, siis on see kindlasti sellest, kuidas Barbossa ja Jack oma allikat taga ajavad.


Selles suhtes on sul vb isegi õigus ma arvan :D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 30. Mai 2007, 18:00

käisin vaatamas, mulle tegelikult meeldis, välja arvatud armastuslooga üle pingutamine. Keith Richards rokib lihtsalt üle mõistuse. ja see kuivatatud pea oli ka vinge. selline Burtonlik ;-))
hallutsinatsioonideta ( st. Raoul Duke´lt laenatud väljenduslaadita) oleks Jack väga mage olnud. respekt. hallutsinatsioonid mulle meeldisid. eriti kui nad üksi tegutsesid, ilma Jackita. "Kõik olge paigal! Ma kaotasin oma aju!" need kes on F&LiLV fännid, nendel oli mingil määral deja vu ilmselt, JD näitlemise koha pealt ja et mis üldse toimus nendes hallukates.
Norrington = pettumus, et tal nii vähe aega ja mõju seekord oli. Ta on kuum poiss.
mulle tundus, et filmitegijad justkui poevad nahast välja et vaatajale meeldida. Higihais oli tunda natuke. aga samas osad trikid mis nad selle nimel tegid, sulatasid ka tegelikult mu südame. no olid lihtsalt väikesed vastupandamatud detailid.... kuid Orlando oleks võinud kohe alguses panniga pähe saada ja rahu majas. Ta oli jäle. Eriti see libe lõpp. kondoomireklaam kuramus. või ma ei tea, sukapükste.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Wisegirl » 05. Juuni 2007, 20:28

Lõpp oli ilus. Pani Elizabethi ja Williami liinile ilusa lõpu. Saab Sparrow'ga edasi minna ja mingit teist tegevus- ja/või misiganes liini edasi arendada. Põhimõtteliselt peaksin ühe korra uuesti filmi vaatama, kuna olin tookord nii kuramuse väsinud ja unine.
Esimesele osale jäi kindlalt alla, ja 4. osa lähen ka vaatama (kui tuleb). Meeldiva elamuse annab. Garanteeritult (to me). :)
8/10
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas rabbie » 06. Juuni 2007, 16:14

Väga hea ja naljakas film nagu eelmised osad.
soovitan kõigile 10/10
Kasutaja avatar
rabbie
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 06. Juuni 2007, 15:57

PostitusPostitas Kaari » 06. Juuni 2007, 17:51

Käisin vaatamas. Pikkus ei teinud ültse liiga ja igav ei hakanud kordagi. Naljad olid tasemel ja Jacki hallutsinatsioonid tekitasid naerukrampe. Väga meeldis. :D
Kaari
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 18
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 20:15

PostitusPostitas -kathyy- » 07. Juuni 2007, 19:23

jeap, nõustun... väga viimasepeal film oli (see on minu arvamus) :)
mõnel mu sõbral on komme kõike ja kõiki üle dramatiseerida nagu ntx see lõpp... minu meelest oligi väga lahe, puändiga lõpp noh ja polnud ka etteaimatav 8) virisemisex põhjust pole, teiste kuuldud juttudest, võib väga vale arusaam asjast jääda, aga nagu öeldakse oma silm on kuningas ja seda ta tõesti on ka.
aga kõige rohkem filmi juures meeldis mulle saundtrack, see oli ikka tõeliselt võimas ja nii väga hästi kokku komponeeritud:))
minule film meeldis ja asju mis võisid olla imelikud (filmi mõningane venimine jne), neid ma ei pannudki tähele (Y)

aa ja to Reinuvder Rebane: "Higihais oli tunda natuke"... jep, ma muide lugesingi kuskilt artiklist, et filmi režissöör tahtis, et film võimalikult originaalne välja näeks, seda just mustuse, koleduse ja ka haisu pärast :))

9/10 super
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 09. Juuni 2007, 16:20

mul on mõned pildid Kapten Teague´st siin:
http://laanesluusijakoda.blogspot.com/2 ... i-ole.html

aga need võivad spoilerina töötada, ja tema ilmumine filmis on ehk parem üllatuseks jätta. vaba valik. aga need kes on filmi näinud, ma arvan teile meeldib.
uhh, see kidraga pilt paneb ikka põlved värisema. see on nagu....Pirate God. tõesti. Jack on lausa mage ta kõrval.

ahjaa, Jacki ema on ka ühel pildil.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas KiiZ » 09. Juuni 2007, 17:39

käisin ka paar nädalat tagasi vaatamas. väga ei pettund, midagi erilist ka nagu polnud. kahjuks jäi mul teine osa vahele ja ma pole siiani jõudnud seda vaadata.
muidu film 7/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Priit » 10. Juuni 2007, 15:21

Apophis kirjutas:
Milenko kirjutas:Kas filmitegijad pole kestvusajaga ( 2 tundi ja 50 minutit) natuke yle pingutanud ?

Ei, niimoodi see on.

Ise nägin ka, endal arvutis olemas. Aga jah, hindaks ka siis 7/10 või 8/10,
see ei ole enam see, mis alguses oli, see elamus vms...


Arvutist ei ole muidugi mõnus vaadata, tõdedes veel fakti, et hetkel ainult TS saadaval mille kvaliteet ei ole just väga hea. :pööritus:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Karruke » 12. Juuni 2007, 15:39

Pole veel võimalust olnud seda filmi näha, aga olen näinud klippe ja tundub olevat hea film, kuigi on räägitud, et algus venib pikaks. 29ndal tuleb alles meie kinno :'(
Kasutaja avatar
Karruke
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 12. Juuni 2007, 15:02

PostitusPostitas Liz » 12. Juuni 2007, 16:49

Väga hea film, aga esimene osa on mu meelest ikkagi parim :)
Vahepeal venis väga(see koht, kus Jack oli tühjuses oma laeva ja krabidega). Lõpp oli see-eest väga võimas! Need laevade võitlused veekeeriste sees jne.
Aga parim oli lõpp :D Alla kirjutati, et "film pole veel läbi" ja siis kõik inimesed kinos jäid seda ootama, tiitrid muudkui jooksid ja jooksid ja mõned läksid ära isegi. Minagi arvasin, et tehakse lihtsalt lolli nalja inimestega :P Ja siis lõpuks see "10 a pärast" tuli ikkagi.. :P
Aga mina rumal ei saanud aru, kes oli selle tüdruku isa..? :P
Kasutaja avatar
Liz
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 06. September 2005, 17:17
Asukoht: Kagu

PostitusPostitas hau » 12. Juuni 2007, 19:49

Eks to Will Turner isa oli kah, kes to muu ikka. Nagunii kunagi, kui tuleb 4. osa, milles enam Sparrow'it pole, siis seal on peategelane Orlando tegelane.
Aga film ise oli kergelt hea tempoga seiklusfantaasia. Õnneks viimane osa tegeles natuke rohkem sisu lõpule viimisega ja ei naernud enda üle nii palju nagu eelmine. Rohkem oleks võinud Chon Yun-Fati olla. Ning Naomie Harris tegi kõva osatäitmise Tia Dalmana, nagu ka eelmises osas. Kõrvutades ta teiste rollidega siis ei tunnekski esmapilgul ära, et sama näitlejanna. Aga kõik setid, efektid, kostüümid jne - superior production. Peale kolme Piraatide seiklust tuleb tunnistada, et Gorel on ikka kaliibrit ja Jerryl tasub järgnevate blockbusteritega Verbinski ukse taha minna.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 119 külalist

cron