Mägedel on silmad 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mägedel on silmad 2

PostitusPostitas Kaido » 21. Märts 2007, 15:34

Mägedel on silmad 2
Hills Have Eyes 2

Rutiinsete õppuste käigus saadetakse rühm rahvuskaardi noorsõdureid New Mexico kõrbes asuvasse uurimislaagrisse. Kohale jõudes leiavad nad, et laager on millegipärast maha jäetud. Mägedest saabunud hädasignaali peale otsustavad sõdurid viia läbi päästeoperatsiooni. Neil pole aimugi, et mägede varjus varitsevad neid kannibalidest mutandid, kelle eesmärgiks on kogu rühm eriti koletul moel hävitada. Lõks on üles seatud, ohvritel jääb üle vaid sisse astuda…

http://www.superkinod.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Nowitzki » 06. Aprill 2007, 18:32

Sai siis täna vaatamas käidud ja esimesele osale jäi ikka alla...mõned kohad mis pidi olema hirmsad olid pigem naljakad.


5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Ralf » 31. Mai 2007, 12:40

Filmiblogis andsin armutult 2/10, aga tegelikult oli vaatamiskõlbulik küll. Loomulikult jäi viimase aja Hollywoodi õudusfilmide hulgas minu jaoks suurima tähe ehk Alexandre Aja "The Hills Have Eyes'iga" võrreldes tohutult alla, aga verd ei lennanud just napilt ja Archie Kao (CSI's videotehnikut Archiet mängiv tüüp) soolikad lasti välja. Vägistamisstseen, mis "THHE" saaga puhul juba traditsiooniks saanud, oli kah haledam... Säravaim hetk oligi arvatavasti algus, kus järglastesaamise eesmärgil kinniseotud naine sünnitas mutantlapsukese ja see tema seest jõhkralt välja tiriti.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DjD » 31. Mai 2007, 22:25

mulle meeldis selle treiler ... väga lahe lahendus :D see kus need kollid nenda enda järel vedama hakkasid :D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Will Turner » 25. Juuni 2007, 15:48

jah,ega see ka kõige parem polnud aga kõlbab vaadata ikka.Saalis ma arvasin,et sellest tuleb nüüd eriti vinge film.
need eks seda olid enne mind näinud(sõbrad) ütlesid,et väga hea film.
aga ma nii ei arva,et VÄGA hea.Normaalne film oli.

5/10
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Priit » 28. Juuni 2007, 23:14

Liigne laenamine esimesest osast ei ole antud juhul just hea asi ning pärast vaatamist on tunne, nagu oleksid täpselt sama filmi varem näinud. Lõpp on ka üleloomulikult odav. Näitlemine oli üle kivide-kändude, mille otsa ka pidevalt nagu näha, koperdati. See-eest olid efektid päris kenad ja meelelahutuse vaatepunktist ei olnudki nii halb. 4/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas DjD » 29. Juuni 2007, 02:19

no nyyd film ka nähtud .. ses suhtes et teemat oli päris kenasti veeretatud ja või isegi huvitav olla,, kuid mulle ei läinud eriti peale :P
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas Jana » 30. Juuni 2007, 23:11

liiiialt hea film...

mõnna film on:)

aga denisiga ei tasu vaadata:D
kommenteerib koguaeg et liikuge mida te passite ja muud veel:D
Jana
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 30. Juuni 2007, 00:52

PostitusPostitas KiiZ » 11. Juuli 2007, 00:44

filmil polnud väga vigagi. väga suurte ootustega vaatama ei läinudki ja midagi erilist polnud ka. siiski naljakaid kohti oli päris palju ning effektidest ka puudust ei tulnud. näitlemine tundus kohati hea kuigi vahepeal kohmakas ning ebaprofesionaalne. esimesele osale jäi alla küll, kuid läbikukkumiseks ma seda ei nimetaks ning meelt ta suutis lahutada küll. see verine ja sitane film saab mult punkte 6/10. olin lihtsalt heas tujus, kui seda vaatasin. lõbus film.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Capats » 01. August 2007, 21:03

Ma vist ainuke kellele see osa parem tundub, kui eelmine. Mitte realistlikum või elulisem, aga lihtsalt meelelahutuslikum. Rahvast oli kah rohkem, keda julmalt suremas näidati. 8p.
Capats
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 05. Juuli 2007, 20:05

PostitusPostitas Kaido » 11. August 2007, 22:06

Kui 1. osa jättis külmaks, siis 2. osa jättis lausa jääkülmaks. Terve filmi peale oli 1 õudusttekitav (pigem ehmatav) moment.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Cärry » 01. Oktoober 2007, 19:10

Ma pole halvemat "õudus filmi" (mis ei olnud üldse õudne) näinud. See oli mage ja tuim ,halvima filmi tiitel sobiks sellele filmile.Põhimõte oli see te mingid inimsööjad sõid inimesi ja pool filmi oli sellest kuidas nad lihtsalt jalutasid/jooksid kõrbes, jabur, koguaeg oli ainult ühtne pinnas sihuke kõrb , oleks midagi rohkemat oodanud aga noh...
Do nOT TyPE liKe Tis... iT maKeS yOu LoOK REt@rdEd.
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas KiiZ » 01. Oktoober 2007, 19:41

Cärry kirjutas:Ma pole halvemat "õudus filmi" (mis ei olnud üldse õudne) näinud. See oli mage ja tuim ,halvima filmi tiitel sobiks sellele filmile.Põhimõte oli see te mingid inimsööjad sõid inimesi ja pool filmi oli sellest kuidas nad lihtsalt jalutasid/jooksid kõrbes, jabur, koguaeg oli ainult ühtne pinnas sihuke kõrb , oleks midagi rohkemat oodanud aga noh...


kunagi imdb's nägin ühte klouni, kes pani fargole ühe ja siis oma arvustuses vingus selle kallal, et nii palju lund oli ja kõik. sinu postitus meenutas mulle seda naeruhetke. ei tea küll, kust need inimesed tulevad, kes arvustavad filmi selle tegevuspaikade looduse järgi. naljakas .
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Merca14 » 22. Oktoober 2007, 15:54

Ma ei ole veel näinud aga esimene oli küll lahe:)
Merca14
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 15:42

PostitusPostitas siilupart » 22. Oktoober 2007, 18:05

Merca14 kirjutas:Ma ei ole veel näinud aga esimene oli küll lahe:)


Teine on ka lahe (ma ei räägi nendest inimsööjate poolelt, vaid filmisisust, et see meeldis:P) ;-)Mulle täitsa meeldis. Olgugi, et esimeses oli rohkem äksjonit kui teises, aga maha ta ka ei jää eriti esimesest. Loomulikult, mulle eriti sedasorti filmid ei meeldi tegelikult, aga nooh.. ega sellistel filmidel väga viga ole, kui aus olla.. :pööritus:
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 147 külalist