Videodroom

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Videodroom

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 19. Märts 2007, 11:44

Videodroom
Videodrome

Max Renn (Woods) on kaabeltelevisiooni omanik, kes otsib pidevalt odavaid, erootilisi ja vägivaldseid filme, mida vaatajatele pakkuda. Kui ta kuuleb teleprogrammist Videodroom, milles näidatakse piinamisi ja mõrvu, saab ta kinnisideeks nende filmide hankimine.
Kuid Videodroom ei ole pelgalt teleprogramm,
vaid hoopis eksperiment, mis tekitab filmi vaatajas ajukasvaja, muutes tegelikkuse
videohallutsinatsiooniks. Max moondub relvaks, millega eksperimendi vastu võidelda - ta alakõht muutub vagiinalaadseks avauseks, kuhu saab sisestada muude asjade hulgas ka helikassette.

Lavastaja David Cronenbergi perversne, visuaalselt rikkalik, sadomasohhistliku fantaasiaga täidetud ja šokeeriv film on üks Hollywoodi ebatavalisemaid teoseid, mis pani aluse sõltumatute filmide liikumisele.

Täielikku tutvustust loe siit.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 22. Märts 2007, 11:39

Üks Cronenbergi parimaid minu arvates, järjekordne body horrori elementidega ulmeõudukas. Sisu võib tunduda lihtne, ent tegelikult lahatakse märksa tõsisemaid teemasid. James Woods meeldis jubedalt (aga ta meeldib mulle ka igas rollis). Ma ei oskagi midagi pikemat kosta, kui närv tugev ja kerge ulme meeldib, siis "Videodrome" on kindel laks.

PS. Eriefektid on tolle aja kohta ka märkimisväärsed, gore oli hea.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist

cron