Oceani kolmteist

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Oceani kolmteist

PostitusPostitas Cochrane » 18. Märts 2007, 02:20

Oceani kolmteist
Ocean's Thirteen

Reuben Tishkoff (Elliott Gould) ehitas koos Las Vegase vihatuma ärimehe, Willy Banksiga (Al Pacino), hotelli, kuid see haaras ka Reubeni osa endale. Püüdes oma sõpra aidata, läks Danny Ocean Banksi jutule ning püüdis teda ümber veenda, kuid Banks keeldus. Kuus kuud hiljem teenib hotell hiigelkasumit ning Ocean koostab koos sõpradega plaani, mis peaks Banksi tema kasiino avamisõhtul laostama.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Hülss » 18. Juuni 2007, 02:15

Minu jaoks aasta üks oodatumaid filme, vaatan ära kindlasti linastuse esimesel nädalal, kui mitte esimesel päeval. Eelmised osad mulle meeldisid väga, kuigi teine ei küündinud esimese tasemeni. Kolmas pidi aga selle kõik heastama. Seda loodan minagi. :)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:19

eile vaatasin arvutist ja ananksin hinde 4/10
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Hülss » 18. Juuni 2007, 15:18

Will Turner kirjutas:eile vaatasin arvutist ja ananksin hinde 4/10


Vaat kui tore, said vist päris haleda elamuse. Äkki sa seletaksid lähemalt, mis selle videokaameraga saalist ülesvõetud filmi halvad küljed olid ka.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. Juuni 2007, 16:37

Raske uskuda, aga CAM'i ja analoogsete kehva kvaliteeti viljelevate varareliiside vaatamine võib vabalt anda filmist täiesti teise arvamuse kui kinos vaadates. Näiteks mina vaatasin kord suures ootusärevuses teist "Saw" filmi arvutis Telesync'i näol (mis on CAM eraldi peale lastud ja korraliku heliga) ja film ei meeldinud üldse, pärast paremat varianti vaadates pidin tunnistama, et tegelikult ikka päris bueno film. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas j22lind » 21. Juuni 2007, 15:28

Spiderman 3-ga ma tegin endale lepingu, et ma ootan ära kuni kodulinna kinno jõuab film, varem arvutist ei vaata. Ja tunnistan, et ma ei pidanud pettuma :D

Ärge vaadake screenereid!!!!!!!! :pööritus:
j22lind
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 01. Märts 2005, 20:40
Asukoht: Valga

PostitusPostitas Hülss » 27. Juuni 2007, 20:03

Ma jäin vägagi rahule saaga kolmanda osaga. Väärikas lõpp tõeliselt stiilsele triloogiale. Teisest osast märksa parem, kuigi mul pole Ocean's 12 kohta midagi halba öelda, ja küündib peaaegu esimese osa tasemele, midagi jäi siiski puudu.

Ocean's 13 soundtrack oli kuidagi tagasihoidlikum võrreldes eelmise osaga, aga sellest polnud hullu. Väike "homage" Sinatrale filmi lõpupoole, sobis sinna kui rusikas silmaauku, "kui Sinatraga kätt surunud, siis nuga selga ikka teisele ei löö!" Nagu ka esimene osa on kolmas ülesehitatud ühele suurele röövile/kättemaksule, mille tõttu ei saagi kellelegi jääda sellist "laialivalgunud" tunnet nagu paljudel oli teise osa puhul, kaasaarvatud filmitegijatel endal. Mulle aga meeldivad nad kõik, vaatamata sellele, et teine osa on pisut igavam võrreldes nende muudega.

Kaks kaunitari oli stsenaariumist välja jäetud, ja selle tühimiku täitsid omamoodi Al Pacino ja Ellen Barkin, kes mõlemad kahjuks liiga palju päikest saanud/võtnud. Pacino on Pacino, teda olen nõus vaatama iga kell, igas kohas, tema kehastatud kurjam lisas filmile vajalikku vürtsi, mida keegi teine poleks samaväärselt suutnud teha, minu arvates. Kuulduste järgi pidi filmis ülesastuma ka Celine Dion (ma ei tea mikspärast), aga õnneks oli ta sealt välja jäetud või siis temaga ei filmitudki midagi, õige kah. Rohkem midagi ei oskagi hetkel öelda, eks lisan hiljem kui miskit kripeldama jääb.

Igatahes jään ootama Ocean's Box Set'ti, kus kõik kaheplaadised versioonid loodetavasti sees ning mille ma koheselt oleks valmis poeletilt kaasa krabama (ostma siis loomulikult). :))

Ocean's Thirteen
7/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas asunsiin » 29. Juuni 2007, 01:10

Käisin ka vaatamas ja väga meeldis. Väga muhe oli vaadata kuidas kõikidest probleemidest välja rabeleti ja muidugi kõigi peategelaste maskeeringud naerutasid (mitte ainult mind!). Põnev oli vaadata ja igav nagu ei hakanudki.
Ma võin väga nõme olla öeldes, et mulle küll Ocean's 12 meeldis. Võib olla ei ole see tõesti nii hea kui teised, aga siiski on minu jaoks tegu tippklassi filmiga. Ise küll selliseid süžeesid välja ei mõtleks ja ma arvan, et päris geenius on need välja mõelnud - jälle minu lapselikult naiivne fantaasia :!:
Midagi jäi siiski vajaka, aga ei oska öelda, mis see on. Õigustuseks: Ma ei ole enda jaoks täiuslikku filmi siiani leidnud.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Juuli 2009, 00:37

Mõnus vaatamine nagu originaali puhul.
7/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron