Äss mättasse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Äss mättasse

PostitusPostitas Kaido » 24. Veebruar 2007, 16:12

Äss mättasse
Smokin' Aces

Buddy "Äss" Israel (Jeremy Piven) on kahtlase taustaga mustkunstnik, kes otsustab ühel päeval saada Las Vegase allmaailma arvestatavaks tegijaks. Mehe plaan aga ebaõnnestub ning peaegi avastab ta ennast sündmustekeerisest, millest ta poleks osanud undki näha.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Hülss » 17. Aprill 2007, 06:01

Üldiselt vaadatav film, ma ei oskagi täpselt öelda, mis mind tema juures segas. Smokin' Aces üritab olla vast liialt stiilne, rõhutaks just sõna üritab. Loo juures ei olnud iseenesest midagi uut, vaid kuidas ta lugu ennast seletab, tavapärane mafia teema nagu ikka. Kas tema puhul saab originaalsusest rääkida, ei oska öelda, pigem jäljendab ma arvan.

Väga huvitav hunnik näitlejaid oli kaasatud siia filmi, millest mõned jätsid väga hea mulje, eriti just filmidebüüti teinud Alicia Keys ja Common, mõlemad lauljad ja mõlemale esimene film. Jeremy Piven ja Ryan Reynolds, kes mulle meeldivad eelkõige komöödiates, ei jää nad siin filmis kahjuks mitte millegi erilisega silma. See segane "Karate Kid" oli lahe tegelane.

Lõpp on iseenesest hea, asi laheneb suht kiiresti ja huvitavalt. Äss Mättasse (oi neid eestikeelseid nimetusi) on täiesti normaalne meelelahutus, aga ei midagi enamat.

Smokin' Aces
6/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist