Seitse pruuti seitsmele vennale

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Seitse pruuti seitsmele vennale

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 08. Veebruar 2007, 17:46

Seitse pruuti seitsmele vennale
Seven Brides for Seven Brothers

Lugu seitsmest metsas elavast vennast, kellest vanim, Adam, otsustab ühel päeval linna minna ja endale naine otsida. Juba samal päeval õnnestub tal veenda Millyt endaga abielluma. Alles siis, kui paar pöördub tagasi mehe koju, saab naine teada, et peab seal elama koos oma abikaasa ning veel tema kuue vennaga! Nooremad vennad aga järgivad Adami eeskuju ning otsustavad endale naised hankida. Saades inspiratsiooni legendist, milles roomlased röövisid sabiinitare, järgivad mehed oma metsikuid instinkte ning röövivad endale naised, kuid seejärel peavad nad talve jooksul oma pruutide pahameele maha jahutama, et need kevadel ära ei läheks.

Täielikku tutvustust loe siit.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

Re: Seitse pruuti seitsmele vennale

PostitusPostitas brixxx » 10. Detsember 2012, 12:31

Väga hea muusikal nagu enamik selle aja muusikale. Huvitav lugu ja eriti laheda koreograafiaga. Muusika oli ka muidugi väga hea.

Veidige häiris, et kuidagi liiga väljapaistev oli see, et kohe sai aru, et näitlejate seljataga on lihtsalt joonistatud maastik. Sama asi häiris ühes teises muusikalis ''Rose-Marie'' (1936).

Veidige häiris see, et muusikali algul näitas, et kaks peategelast on Howard Keel ja Jane Powell, aga Howard Keel ei mõjunud eriti peategelasena. Adami naisevõtt meenutas veidige ''Dallases'' kui J.R. võttis Kelly naiseks.

Esialgu mõtlesin, et panen muusikalile hindeks 6 punkti, häiris kuidagi liiga palju keskkond, ei meeldi mulle eriti western, aga lugu on siiski hea, muusika hea, koreograafia hea ning head näitlejad, et nüüd olen otsustanud, et ma ei hinda keskkonda ja hindeks panen 9/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist

cron