Valel ajal vales kohas

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Valel ajal vales kohas

PostitusPostitas Cochrane » 08. Veebruar 2007, 12:08

Valel ajal vales kohas
Nothing to Lose

Edukas müügiagent Nick Beam (Tim Robbins) avastab, et naine petab teda tema ülemusega. Vihane mees asub asub seejärel sihitult mööda linna sõitma ning jõuab lõpuks getosse, kus kohtub Terrance Davidsoniga (Martin Lawrence), kes istub tema autosse ja püüab teda paljaks röövida. Selle asemel lukustab Nick autouksed ja röövib röövli. Aegamööda tekib meeste vahel midagi sõpruse sarnast ja nad otsustavad Nicki bossi šeifi tühjaks teha.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Sepateus » 08. Veebruar 2007, 21:48

Minu arust üks paremaid komöödiaid üldse. Eks põhjus peitub minu sümpaatias mõlema peategelase kohta kuid eriti meeldib mulle Martin Lawrence. Mäletan filmist eriti seda kohta, kus Tim Robbinsil lähevad tossud põlema, naersin nagu segane. Olen seda korduvalt vaadanud ja eks seda filmi on ka telekas korduvalt näidatud.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas stefu » 23. Juuni 2007, 19:11

Täitsa nõustun selle arvamusega, et see üks parimaid komöödiaid. Kaks sümpaatset näitlejat väga heas komöödias. Naerda sai :))

Btw, keegi võiks veel filmile hindeid panna, kuna kui ma oma 10-ne sellele panen, siis on see top 1 :D


muidu 10/10 ikkagi :))
PiltPilt
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas LauraOlen » 09. Oktoober 2007, 17:13

Hehe, päris hea film isegi. See peategelane nii väga ei meeldinud , aga Martin (must vend) meeldis väga. Ma ei oskagi sellele hinnet panna, päris vaadatav. Samas mitu korda ei vaataks.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Max89 » 23. Oktoober 2009, 13:00

Naerda sai seal ikka kõvasti ja meeldejäävaid kohti oli palju. Minu poolt 7/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas Leic » 07. Jaanuar 2010, 23:08

See on tõesti üks parimaid komöödiaid, vaatame seda sõbrannadega ikka kord aastas ja naerama jälle kõhud kõveras. Palju-palju häid kohti ja muusika on ka hea..
Mäletan et esimest korda kui seda vennaga vaatasime siis naersime julmalt selle koha peale kus nad seal kõrbes kuskil kohvikus sõid ja siis Terrance hakkas juba tükkideks lõigatud kartuleid lõikama endal nii tõsine nägu ees .
9/10 vb seepärast mitte 10p et seda nii palju nähtud ja on ka mõni parem film.:D
Andes ajale elu, anname elule aega.
Leic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 15:34

PostitusPostitas Ralf » 17. Aprill 2010, 08:44

Päris andekas komöödia. Olen seda paaril korral poole silmaga Kanal 2 vahendusel telekast näinud ja nüüd siis vaatasin selle eluka korralikult läbi. Tegu muide Garli guilty pleasure'iga. Viriseks selle üle, et Nicki ja tema abikaasa suhe jäi filmi alguses kole pinnapealseks, mistõttu oli Nicki suhtes raske empaatiat tunda, kui ta "suure avastuse" tegi. Samuti on filmi teine pool tunduvalt nõrgem kui esimene - umbes siis, kui turvamees tantsu lööma hakkas, vajus pisut ära.

[spoiler="Sarnaselt Pinocchiole... PÄRIS"]Häiris ka ebavajalikult õnnelik lõpp (kui välja tuleb, et Nicki naine ei petagi teda).[/spoiler]

Kokkuvõttes väga vaimukas road-movie / buddy film. Kurb, et Robbins omal ajal rohkem komöödiaid ei teinud, sest sellised rollid sobivad talle võrratult. "The Shawshank Redemptionis" on Morgan Freeman, William Sadler, Bob Gunton ja Clancy Brown vähemalt minu meelest temast palju paremad. Ja ei tea, mis nõidus Rebecca Gayheartile peale pandi, kuna minu meelest ei ole ta kunagi kuigi ilus olnud, kuid siin filmis on ta ikka päris "pandav".

Steve Oedekerkiga ma sõjakirvest veel maha ei mata (minu meelest on "Barnyard" ja "Kung Pow" ühed halvimad filmid, mida ma elu jooksul näinud olen), kuid lõbus vaatamine igatahes. Teinekordki.

6,5/10

PS. Avastasin alles nüüd, et Tim Robbins on pea kaks meetrit pikk. Vot nii.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 29. Mai 2011, 22:13

5/10

Nii palju nähtud, aga ikka kohati naljakas...
Spoiler :
ämblik on klassika
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist