Ghost Rider - Põrguline

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ghost Rider - Põrguline

PostitusPostitas Robert » 31. Jaanuar 2007, 18:47

Ghost Rider - Põrguline
Ghost Rider (2007)

Selleks, et päästa oma sureva isa elu, sõlmib noor trikirattur Johnny Blaze (Nicolas Cage) lepingu Mefistotelesega (Peter Fonda) ning lahkub kurbusega oma elu suurimast armastusest Roxanne’ist (Eva Mendes). Aastaid hiljem kohtuvad nad taas. Tüdrukust on saanud edukas reporter, Johnnyst aga Ghost Rider, ”põrgu pearahakütt”, kelle ülesandeks on võidelda põgenenud deemonite ja muu üleloomuliku rämpsuga. Nüüd vajab Mefistoteles Johnny abi, et nurjata oma poja (Wes Bentley) plaan kõrvaldada allmaailma valitseja troonilt ning tuua põrgu üles, maapinnale.

http://WWW.SUPERKINOD.EE

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas -DS- » 01. Veebruar 2007, 20:22

VÄÄÄÄÄÄÄÄGA OOtan :D
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas kigents » 01. Veebruar 2007, 21:52

-DS- kirjutas:VÄÄÄÄÄÄÄÄGA OOtan :D


jp
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas kigents » 07. Märts 2007, 21:31

kas keegi teab kunas see tartusse ka naq tuleb??
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Wisegirl » 15. Märts 2007, 20:59

Hea oli, aga oleks võinud olla veel parem. Tulemöll oli suurepärane samuti kõik võitlus-tagaajamis-jne stseenid, kuid sisust jäi puudu- dialoogid olid kuivavõitu ja pisut liiga pealiskaudsed.
Kõik oli väikestest tükkidest kiiresti kokku pigistatud, ajaliselt oleks võinud pikem olla nii sündmuste kulg kui ka film ise.

Spoiler
Mõned repliigid jäid häirima, aga ei suuda tuvastada veel miks..näiteks lõpp, kus Blaze Mephistotelesele teatab, et jätab "ande" endale.. see, kuidas ta seda ütles, see oli ebasobiv: liiga.. lüüriline.

Muusika oli kohati väga hea, mõned stseenid jäävad ka kauaks meelde
8/10

Ahjaa.. filmi kodulehekülg on küll kümmet punkti väärt! :)
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas -DS- » 18. Märts 2007, 19:11

.
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas simpson » 23. Juuni 2007, 12:13

Võtsin kätte ja vaatasin Ghost Rideri ära. Ootused enne filmi vaatama asumist ei olnud suured, sest igal pool ainult kritiseeritakse seda ja IMDb raiting ei ole ka just kõrge. Kõigest 5.5 punkti 10-st.
Kriitikute arvates filmil story oli väga nigelavõitu. Kindlasti filmi tegijad ei ole tahtnud sellega aasta parima filmi Oscarit võita. See on film mille eesmärk on "Ellu äratada koomiks". Selliste filmide juures ei pea story seda kõige tähtsmat rolli mängima. Loomulikult ilma selleta ei saa, aga Ghost Rideris oli seda piisavalt, et luua üks hea filmikogemus koos paljude eriefektidega.

7/10
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas Ralf » 23. Juuni 2007, 13:37

Nicolas Cage on minu arust väga tore näitleja ja kohe üldse ma ei saa aru, miks ta viimasel ajal kõik kehvade filmide rollid võtab. Võib-olla ongi raha tema jaoks määravaks saanud. Olgu, võib-olla "The Wicker Man" puhul lootiski ta võtteplatsil veidi lõbutseda ja head komöödiat teha, aga "Ghost Rider"? Hea seegi, et "Next" positiivne üllatus oli, ehkki see kah midagi ülihead ei olnud. Samas on ta sel sajandil ka väga häid filme teinud ("Adaption." ja "The Weather Man", mille mu filmifriigist tuttav ristis peale vaatamist "Crapomaniks", ma ei tea, mulle küll aeglased draamad istuvad).

"Ghost Rider" rumala meelelahutusena kõlbas ja eriefektidel kah väga viga polnud, aga stsenaarium oli jubedalt nõrk. Razziedel paneb see film mõnes kategoorias kindlalt kinni, teised kandidaadid arvatavasti "Norbit" ja "Epic Movie".

2/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Will Turner » 25. Juuni 2007, 08:28

Väga hea film on
efektid olid head ja muide ma enne filmi algust kinos mõtlesin ise,et ma võin pettuda, aga ei,suurepärane film oli ja mõnes kohas sai nalja ka..
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas thebestB4 » 01. Mai 2008, 22:31

Ralf kirjutas:Nicolas Cage on minu arust väga tore näitleja ja kohe üldse ma ei saa aru, miks ta viimasel ajal kõik kehvade filmide rollid võtab. Võib-olla ongi raha tema jaoks määravaks saanud. Olgu, võib-olla "The Wicker Man" puhul lootiski ta võtteplatsil veidi lõbutseda ja head komöödiat teha, aga "Ghost Rider"? Hea seegi, et "Next" positiivne üllatus oli, ehkki see kah midagi ülihead ei olnud. Samas on ta sel sajandil ka väga häid filme teinud ("Adaption." ja "The Weather Man", mille mu filmifriigist tuttav ristis peale vaatamist "Crapomaniks", ma ei tea, mulle küll aeglased draamad istuvad).

"Ghost Rider" rumala meelelahutusena kõlbas ja eriefektidel kah väga viga polnud, aga stsenaarium oli jubedalt nõrk. Razziedel paneb see film mõnes kategoorias kindlalt kinni, teised kandidaadid arvatavasti "Norbit" ja "Epic Movie".

2/10

Kõigil on oma arvamus aga ma arvan, et "Ghost Rider"il polnud küll midagi viga. Ei tea miks sulle ei meeldind stsenaarium polnud ju nii katastroofiliselt jura.
thebestB4
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 46
Liitunud: 19. Jaanuar 2008, 20:02
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Forzelius » 01. Mai 2008, 22:35

See, et see talle ei meeldinud ongi ju tema arvamus.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas silx » 06. Juuni 2008, 22:40

Kuna enamus teevad seda filmi maha sis ei olnud enne filmi vaata asumist ootused suured aga millegi pärast mulle film meeldis...mulle on nicolas cage alati meeldind ja selle rolliga ta midagi minuarust ära ei riku.Filmil olid head eriefektid ja ega ka storyl midagi viga ei olnud(minuarust).Igatahes mulle on alti koomiksi filmif meeldind ja meeldis ka see!!!




8/!0
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas SileemR » 25. Mai 2009, 09:50

Hea ulmekas.
8,7/10
Kasutaja avatar
SileemR
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 21. Mai 2009, 21:50

Re: Ghost Rider - Põrguline

PostitusPostitas damon » 27. Veebruar 2012, 16:53

Vaatasin uuesti kuna sel aastal tuleb järg ning mulle endiselt meeldib.
Nõus siin-seal võiks mõne asja üle norida, kuid kokkuvõttes oli kena meelelahutus ja mis peamine ei olnud kaamera "vehkimise" ja värisemisega üritatud actionit teha. Ehk siis silm suudab ka esimene kord eristada, mis ekraanil toimub.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 150 külalist