Õnne otsinguil

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Õnne otsinguil

PostitusPostitas Robert » 31. Jaanuar 2007, 18:44

Õnne otsinguil
The Pursuit of Happyness (2006)

Chris Gardner (Will Smith) on taibukas, kuid edutu müügimees, kes üritab kõigest väest toita oma peret, abikaasat (Thandie Newton) ning 5-aastast poega Christopheri (Jaden Smith). Kuna see näib olevat võimatu, läheb naine nende juurest ära. Veidi hiljem tõstetakse mees koos pojaga ka korterist välja. Püüdes ots otsaga kokku tulla, trügib Chris praktikandiks mainekasse maaklerifirmasse, taludes sama mitmeid raskusi, ööbides kodutute varjupaikades ja koguni metroo WC-s. Hoolimata vastukäimistest peab mees kinni oma lubadusest olla armastav ja hoolitsev isa, ammutades jõudu oma poja usaldusest.

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 18. Veebruar 2007, 02:03

10/10
Päris emotsionaalne lugu. Väga-väga meeldis. Paaril korral tõi pisara silma. Dreams can come true. :)
Smithi osatäitmine oli tasemel.

Ja mul tekkis huvi ruubiku kuubiku vastu. :P
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Ralf » 01. Märts 2007, 18:57

Rubiku kuubikut juba niisama ei lahenda, selle jaoks on eraldi valemid ja puha.

"The Pursuit of Happyness" osutus enamaks, kui lootsin. Sellised draamad mulle lihtsalt väga meeldivad. Väga emotsionaalne oli, nutt kippus päris mitmel hetkel kurku, aga hoidsin end tagasi, ometigi vaatasin kinos ju. Will Smith oleks võinud siiski (halastus)Oscari võita, ometigi tegi ta suurepärase etteaste ja seda ka tema poeg Jaden. Kohe väga kahju hakkas peategelasest, muudkui jookse ja ürita elatise teenimiseks neid masinaid maha müüa, ja keegi ei halasta/aita kah ning tõstetakse lihtsalt viieaastase lapsega tänavale. Väga mõnus, et ta nii oma unistusest kinni hoidis ja selle täitumist lootis... Päeval maaklerifirmas eksamit tegemas ja öösel magad metroojaama peldikus, kus igasugu narkareid ringi luusib. Tekkis tõsine tahtmine Chris Gardneri autobiograafiat lugeda, too pidavat olema kaugeleulatuvam ja ka tema raskest lapsepõlvest rääkima.

Pagan võtaks, see teos jääb kindlasti eluks ajaks meelde. Super!

8/10

Ma annaks ehk 10, aga ma lihtsalt ei tee nii. Sellist filmi ei tule ka kunagi, millele ma 10 annaks... Mõned siin jagavad hellalt 1337/1337 jms. ^^
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 17. Aprill 2011, 17:24

8/10

Draama, milles sisaldub Will Smithi oskuslik näitlemine, rääkimata heast sisust, kuigi kohati keerati vinti natukene üle, sest kõik läks liiga kontrolli alt välja. Samas pani peategelane endale kaasa elama ja mõtlema, mis siis ikka edasi saab.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Forzelius » 17. Aprill 2011, 20:19

Kusjuures see üks vähestest filmidest, mida see aasta vaadanud. Vist paar nädalat tagasi sai vaadatud. Teist korda ikka sama hea, kui mitte parem. Kõige emotsionaalsem stseen ikka see, kus metroojaama WC's ööbivad. Good flick!
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Õnne otsinguil

PostitusPostitas Rain » 25. Veebruar 2018, 22:14

Selliseid filme ei tohi vaadata. :)) 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 84 külalist

cron